Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Świat sportu w szoku po zamachu w Barcelonie. "Dzisiaj nie możemy mówić o sporcie"

Maciej Kmita
Maciej Kmita

"Sport": "Świat sportu jest w szoku"

Również w "Sporcie" dominują informacje o wydarzeniach z La Rambli. Aż sześć z ośmiu głównych wiadomości w internetowym wydaniu katalońskiego "Sportu" jest poświęconych czwartkowemu zamachowi.

"Świat sportu jest w szoku po ataku terrorystycznym w Barcelonie" - pisze "Sport", który na swojej stronie internetowej prowadzi niemal non stop relację na żywo z tragicznych wydarzeń.

Komentarze (4):

 • ersatz s. Zgłoś
  Jestem w szoku, że "świat sportu jest w szoku" o czym zapewne bez szoku donosi pan redaktor Kmita. Pan Kmita nie jest bynajmniej w szoku a może i jest? Bo może on też zalicza się do
  Czytaj całość
  "świata sportu"? A "świat sportu" okazuje się być tak oderwany od rzeczywistości że szok! Zachowają się przy tym jakby nigdy nie słyszeli o serii podobnych zamachów w innej części Europy. Nasuwa się wniosek, że jeśli ci sportowcy mają jakieś pojęcie o otaczającej ich rzeczywistości, to zapewne kształtują je wyłącznie na podstawie haseł o tolerancji i antyrasizmie, które FiFA i UEFA nakazuje rozwieszać na stadionach podczas meczów. Czcząc przy tym jakiegoś bojownika tolerancji i otwartości. Myślą zatem, że na świecie jest pięknie i wspaniale, , a tu masz!! Zamach w Barcelonie, tam gdzie uliczka w którą wchodzi Boniek! W głowie się nie mieści taka profanacja sławnego miejsca! Ale jak się zapytać sportowca o poglądy polityczne, których on oczywiście nie posiada, to mówi jak nakręcony, że tylko miłość, tolerancja, czerwony krzyż, otwieranie granic, multi kulti, srele duperele to są te wartości, które musimy nieść obcym. A gdy obcy przychodzi, nie wpada w nasze otwarte ramiona tylko odpala pas szahida, albo rozjeżdża nas samochodem ciężarowym. Jak to, my go kochamy a on nas nie? Szok!!!
  • MArian0s Zgłoś
   Właśnie dzięki waszej "tolerancji" są te zamachy... te barany nie zrozumieją tego nawet jak zostaną okaleczeni w zamachu.
   • ławken Zgłoś
    Jak sama ciężarówka mogła wjechać w ludzi?
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL