Najnowsze Wyniki/Kalendarz

I liga rugby: pogoda torpeduje rozgrywki

Tomasz Maciuszczak
Tomasz Maciuszczak
Nagły atak zimy storpedował 11 kolejkę spotkań pierwszej ligi rugby. W sobotę na boiska wybiegną tylko zawodnicy w Łodzi i Warszawie.

Aktualni mistrzowie Polski Budowlani Łódź marzą o obronie tytułu, aby uczcić obchody 60-lecia klubu. Dlatego każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo w meczu ze Skrą Warszawa będzie niespodzianką. W barwach Budowlanych nie zagrają jeszcze dwaj pozyskani niedawno obcokrajowcy. Gruzin Nikolom Magaladze wystąpi najwcześniej w meczu 13 kolejki z Ogniwem Sopot, a Rumun Remus Lungu, który ma być gwiazdą ligi przyjedzie do Łodzi na początku maja. Ich nieobecność nie wpłynie jednak ujemnie na postawę drużyny w meczu z ósmą w tabeli Skrą.


Na wygraną liczy inny warszawski zespół ? Folc AZS. Na Bielanach coraz głośniej mówi się o zdobyciu mistrzostwa Polski, dlatego jeszcze w tym sezonie możemy być świadkami pasjonującej walki o tytuł. Na początek akademików czeka jednak sobotnie spotkanie z Ogniwem Sopot.


Z powodu ataku zimy w północnej części Polski nie dojdą do skutku mecze pomiędzy Arką Gdynia i Juvenią Kraków oraz WMPD Olsztyn i Posnanią Poznań. Wcześniej przełożone zostało spotkanie pomiędzy Lechią Gdańsk i Orkanem Sochaczew. Lechiści dopiero w Wielką Sobotę wrócą z obozu przygotowawczego w Tunezji.

Mecze 11 kolejki (22.03.2008):
Budowlani Łódź - Skra Warszawa (13.00)
Cefarm Nieruchomości Folc AZS Warszawa - Ogniwo Sopot (13.00)
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Posnania Poznań - przełożony
Arka Gdynia - Salwator Juvenia Kraków - przełożony
Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew - przełożony

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL