Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ONS.pl / Paweł Kibitlewski / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

"Wsiadam w samolot i lecę...". Anna Lewandowska zapowiada igrzyska w ZEA

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W czwartek w Abu Zabi rozpoczną się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2019. Anna Lewandowska prosi o wsparcie dla reprezentacji Polski.

- Wsiadam w samolot i lecę... Już dziś ceremonia otwarcia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Zabi 2019. Zapraszamy do kibicowania Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych 2019. W imieniu zawodników proszę o wasze wsparcie - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Małżonka Roberta Lewandowskiego na miejscu, w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Dubaju, będzie kibicować naszym reprezentantom. W igrzyskach (odbędą się w dniach 14-21 marca) weźmie udział ponad 7500 sportowców z ponad 190 krajów.

W Abu Zabi Polskę będzie reprezentować 64 zawodników i 26 trenerów. - Trzymajcie mocno kciuki za tych wspaniałych zawodników - czytamy na instagramowym koncie trenerki personalnej i blogerki promującej zdrowy styl życia.


Ceremonia otwarcia Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Zabi 2019 rozpocznie się w czwartek o godz. 16 (czasu polskiego). Dyscypliny igrzysk to: badminton, koszykówka, siatkówka plażowa, bocce, piłka ręczna, tenis stołowy, tenis, piłka siatkowa, lekkoatletyka, kolarstwo, kajakarstwo, pływanie na akwenach otwartych, wrotkarstwo, żeglarstwo, pływanie, triathlon, jeździectwo, judo, gimnastyka, bowling, piłka nożna, golf i trójbój siłowy.

ZOBACZ: Olimpiady Specjalne. Anna Lewandowska: Chcę obalić stereotypy >>

ZOBACZ: Dzień Kobiet. Anna Lewandowska, Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Radwańska. To one rządzą w polskim sporcie >>

ZOBACZ WIDEO Real Madryt wymaga przebudowy. "Bale może wylecieć jako jeden z pierwszych"

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL