WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / Anna Lewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Olimpiady Specjalne. Refleksyjny wpis Anny Lewandowskiej. "Życie uczy nas każdego dnia"

Michał Fabian
Michał Fabian
"Nie wiadomo, co może spotkać nas każdego dnia. Cieszmy się z tego, co mamy" - napisała Anna Lewandowska po czterodniowej wizycie na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Zabi.

"To były wspaniałe 4 dni. Poznałam mnóstwo ludzi, widziałam wiele prawdziwych emocji, w obliczu wyzwań sportowych" - napisała Anna Lewandowska na zakończenie pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Żona Roberta Lewandowskiego od 2016 r. pełni funkcję prezesa Olimpiad Specjalnych Polska. Kilka dni temu udała się wraz z reprezentacją Polski na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych - zawodów, w których biorą udział sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną. Kibicowała Polakom na różnych arenach.

Zobacz także: Michał Olszański: w Olimpiadach Specjalnych znalazłem coś niezwykłego

Lewandowska przyznaje, że było to dla niej niezwykle cenne doświadczenie. W mediach społecznościowych zamieściła refleksyjny wpis. "Życie uczy nas każdego dnia... Tak więc wracam z pewną refleksją... Bo nie wiadomo, co może spotkać nas każdego dnia [...] Cieszmy się z tego, co mamy, doceniajmy nasze życie i przede wszystkich tych, którzy nas otaczają. Tak po prostu" - napisała prezes Olimpiad Specjalnych Polska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Great 4 days. I met a lot of people, I saw a lot of real emotions, in the face of sports challenges, a different culture. Life's lessons are a beautiful gift, Im going back with certain reflection ... Let's enjoy what we have, let’s appreciate our life and above all, cherish those you have in your life. To były wspaniałe 4 dni.Poznałam mnóstwo ludzi, widziałam wiele prawdziwych emocji, w obliczu wyzwań sportowych. Życie uczy nas każdego dnia... Tak więc wracam z pewną refleksją... Bo nie wiadomo co może spotkać nas każdego dnia... (historia Pawła z Olimpiad Specjalnych-kto widział?) Cieszmy się z tego, co mamy, doceniajmy nasze życie i przede wszystkich tych, którzy nas otaczają. Tak po prostu. Z tą refleksją wracam do swoich codziennych obowiązków, do treningów. Już układam nowe plany treningowe, a w głowie „projektuję” każdą swoją chwilę, tak aby nie zmarnować nawet minuty. Czeka mnie intensywny czas w... POLSCE. RUSZAM Z KOLEJNYM NOWYM PROJEKTEM- trzymajcie kciuki A jak minął Wasz weekend? Dziękuję raz jeszcze, że mogłam być w Abu Dhabi z naszymi zawodnikami i przeżyć tak wiele wspaniałych emocji, doświadczyć radości naszych zawodników, ich szczęścia.#AbuDhabi #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Igrzyska w Abu Zabi potrwają do 21 marca. Rywalizuje w nich ok. 7500 sportowców ze 190 krajów. Reprezentacja Polski liczy 90 osób - 64 zawodniczek i zawodników oraz 26 osób ze sztabu szkoleniowego.

Biało-Czerwoni walczą o medale w 17 dyscyplinach: koszykówce, piłce nożnej 7-osobowej, lekkiej atletyce, pływaniu, bowlingu, bocce, kolarstwie, badmintonie, trójboju siłowym, tenisie, tenisie stołowym, gimnastyce, jeździectwie, wrotkarstwie, kajakarstwie, judo i golfie.

Zobacz także: Startują Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych! Polacy po radość i worek medali

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: Lewandowski otworzył wynik, koledzy dobili rywala. Bayern rozgromił Mainz [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL