Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Donald TuskEast News / Piotr Matusewicz / Donald Tusk

"Czas na poranny bieg". Donald Tusk trenuje w Nowym Jorku

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z porannego biegu w Nowym Jorku. Polityk nie zapomina o aktywności fizycznej.

Donald Tusk znowu zaimponował internautom. Przewodniczący Rady Europejskiej (od 2014 r.) podczas pobytu w Nowym Jorku udowadnia, że sport i codzienny trening odgrywają ważną rolę w jego życiu.

"Czas na poranny bieg i przemyślenia" - napisał Tusk w komentarzu do zdjęć zrobionych w parku miejskim w centrum Manhattanu w Nowym Jorku. Użytkownicy Instagrama, na którym polityk udostępnił fotografie, nie kryją podziwu. "Łydka biegacza", "Brawo za trzymanie formy" - komentują.

Przypomnijmy, że rok temu podczas wizyty w Nowym Jorku Tusk również trenował, a zdjęcia podbiły internet z powodu tego, że biegacz-amator miał na koszulce godło Polski. Teraz jednak 62-latek miał na sobie jednolity strój w ciemnym kolorze.

Tusk słynie z zamiłowania do sportu, w szczególności piłki nożnej i Lechii Gdańsk. W jednym z wywiadów współzałożyciel Kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz Platformy Obywatelskiej zdradził, że przygodę z futbolem rozpoczął już w przedszkolu, gdzie... na boisku był szybszy od piłki.

ZOBACZ: Finał Pucharu Polski. Donald Tusk szczęśliwy po triumfie Lechii Gdańsk. "Czekałem na tę chwilę 36 lat" >>

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Karol Zalewski rozpętał burzę. Tomasz Majewski odpowiada

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL