Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał KołodziejczykWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Kołodziejczyk

Grand Press 2019. Michał Kołodziejczyk odebrał Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dziennikarz WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk, został wyróżniony w 23. edycji konkursu Grand Press. Nasz kolega redakcyjny odebrał statuetkę-replikę pucharu wręczanego zwycięzcom "Bohdan Tomaszewski Cup".

We wtorek podczas gali finałowej Grand Press 2019 w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich Polin przyznano nagrody za najlepsze materiały dziennikarskie tego roku w ośmiu kategoriach tematycznych oraz wyróżnienia specjalne.

"Press" po raz piąty przyznał też Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego. Statuetkę w tej kategorii otrzymuje dziennikarz sportowy - tu cytat z regulaminu konkursu: "mający świetny warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim, a także wyróżniający się wysoką kulturą zawodową i osobistą".

W tym roku wśród nominowanych znaleźli się: Jerzy Chromik z TVP Sport, Tomasz Ćwiąkała z Canal+ Sport i Michał Kołodziejczyk z WP SportoweFakty.

ZOBACZ: "Druga połowa" w Wirtualnej Polsce >>

Statuetka, która jest repliką pucharu dla zwycięzców turnieju tenisowego "Bohdan Tomaszewski Cup", organizowanego przez Fundację im. Bohdana Tomaszewskiego i czek na kwotę 10 tys. zł trafiły do naszego kolegi redakcyjnego.

Gratulujemy Michałowi Kołodziejczykowi zdobycia prestiżowej nagrody!

ZOBACZ: Nagroda im. B. Tomaszewskiego: zwycięstwo Mirosława Żukowskiego >>

ZOBACZ Konrad Bukowiecki: Każdy w życiu by coś zmienił >>

ZOBACZ WIDEO Cristiano Ronaldo ma tam swój pokój, Lewandowski będzie kolejny? Byliśmy w ośrodku, w którym Polacy będą przygotowywać się do Euro 2020

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL