Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andrzej Bargiel #LOTTOBargielChallenge Materiały prasowe / Andrzej Bargiel #LOTTOBargielChallenge

#LOTTOBargielChallenge. Konkurs z nagrodami od Totalizatora Sportowego

MT
Na profilu marki LOTTO. Radość wygrywania na Facebooku rozpoczął się projekt #LOTTOBargielChallenge. Wspólne przedsięwzięcie marki LOTTO i jej ambasadora, skialpinisty Andrzeja Bargiela, zachęca młodych ludzi do realizacji ambitnych wyzwań i rozwoju.

W kolejnych tygodniach, od 1 lipca do 11 sierpnia, sportowiec przez media społecznościowe LOTTO będzie inspirował do podjęcia wyzwań, a marka LOTTO będzie spełniała marzenia i rozdawała nagrody.

Co tydzień inne zadanie

Każdego tygodnia do wykonania będzie inne zadanie nawiązujące do wartości ważnych dla sportowca i dla marki LOTTO. Pierwsze z zadań związane jest z wytrzymałością.

W kolejnych tygodniach uczestnicy będą mogli podjąć sportowe wyzwania Andrzeja Bargiela i wykazać się: siłą, szybkością, wiedzą, odpowiedzialnością i aktywnością oraz odpowiedzieć na pytania konkursowe. Do wygrania dziesiątki odLOTTOwych nagród dla najlepszych.

W ramach akcji Fundacja LOTTO przekaże również wybranym ośrodkom sportowym środki finansowe na zakup bardzo atrakcyjnego wyposażenia.

Kim jest Andrzej Bargiel?

Skialpinista jak każdy sportowiec stawia sobie wysokie cele. W jego przypadku – dosłownie wysokie. Ma na swoim koncie zjazd z kilku ośmiotysięczników. Jest też trzykrotnym Mistrzem Polski w narciarstwie wysokogórskim.

W 2013 r. jako pierwszy Polak w historii samotnie zdobył na nartach skiturowych wierzchołek centralny ośmiotysięcznika Sziszapangma i zjechał z niego.

W kolejnych latach zdobył i zjechał z kolejnych najwyższych szczytów świata: Manaslu i Broad Peak. Światowy rozgłos przyniósł mu zjazd z ośmiotysięcznika K2 w 2017 roku.

Dokonał tego jako pierwszy człowiek na ziemi. Podąża za własnymi marzeniami i śmiało realizuje cele. Wkrótce przed nim kolejne ambitne plany i brawurowe wyzwania – gdyż jak sam mówi tylko takie motywują go do działań.

Największą radość dają mu narty. Po to wspina się na najwyższe góry świata, by z nich zjechać.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL