Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Press Focus / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Anna Lewandowska namawia mężczyzn do ćwiczeń. "Hantelki zamiast pilota"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Anna Lewandowska nie przestaje dbać o formę fizyczną Polaków. Żona napastnika Bayernu Monachium namawia mężczyzn, by zaczęli dbać o siebie. - Hantelki zamiast pilota - przekazała Lewandowska.

To kolejna inicjatywa Anny Lewandowska, która ma na celu poprawienie formy Polaków. Do tej pory z jej programów treningowych mogły korzystać kobiety, a teraz trenerka wyszła z inicjatywą dla mężczyzn. Mają powstać specjalne zestawy ćwiczeń, które pozwolą panom zadbać o formę.

- Także kończymy z kanapą wskakujemy na matę, hantelki zamiast pilota! To będzie mocny trening - napisała na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego. Panowie w komentarzach nie ukrywają, że czekali na taką aplikację, która pomoże im zadbać o siebie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

PANOWIE to jest Wasz moment! Czas zmian... Na lepsze, zdrowsze, mocniejsze! Już niedługo w mojej aplikacji @diet_training_by_ann znajdziecie treningi dedykowane właśnie Wam z @kuba_healthy_team ! Także kończymy z kanapą wskakujemy na matę, hantelki zamiast pilota! To będzie mocny trening! Gotowi? Czas na Drugi dzień nagrań _________________________________ Gentlemen, this is your moment! Time for a change. For better, healthier, stronger! Soon in my application you will find workouts dedicated to you! Time to get up off your couch, jump onto the mat, dumbbells instead of the remote! It will be a strong workout! Ready? #power #annalewandowska #workout #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

"O to chodziło, bardzo dobry pomysł. Już nie będzie wymówek, czas wstać z kanapy" - pisze jeden z internautów komentujących wpis Lewandowskiej. "Motywuję męża do działania" - dodała jedna z fanek trenerki.

Lewandowska od lat dba o to, by Polki dbały o zdrowie i utrzymywały wysoką formę. Była mistrzyni karate prowadzi własne biznesy, oferując nie tylko programy treningowe, ale również specjalne campy czy specjalną żywność.

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Piątek w AC Milanie. "Jeszcze rok temu grał na bocznym boisku w Mielcu"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL