Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wojowniczka z Polski. Dorota Banaszczyk spłaciła długi i walczy o igrzyska [cała rozmowa]

Dorota Banaszczyk jest mistrzynią świata w karate. Jej droga do złotego medalu biegła po wertepach: miała problemy z finansowaniem wyjazdów, wpadła w długi. - Kiedy byłam na zawodach w Tokio i miałam 50 zł w kieszeni, nie wiedziałam, co zrobić - opowiada. Dziś mistrzyni wyszła na prostą, ma sponsora i godne finansowanie. To ważne, bo karate za rok zadebiutuje na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tam 22-latka będzie jedną z polskich nadziei medalowych.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (2):

 • TiGiDiGi Zgłoś
  Brutalną prawdą jest to że Pani trenuje Karate pod WKF. Szukając na stronach WKF jest to KARATE styl Shotokan. Idąc dalej "karate olimpijskie" nawet wikipedia nie ma żadnych informacji na
  Czytaj całość
  ten temat. Nie jest to inna dyscyplina !!!. Proszę nie wtrącać zawodników do wojny miedzy PUK (WKF) i PZK. Przypominam że pobiera Pani też wiele ministerialnych profitów tym top100 itp. Mamy wiele utalentowanych zawodników którzy są niedopuszczeni do startów WKF bo taki ma statut beneficjent PUK. Dość tej wojny !!! Szkoda że zawodnicy was nie wybierają na stołki w tych związkach.
  • W8inG4DeatH Zgłoś
   Zlikwidować ten cyrk zwany "kobiecym sportem". Baby do garów.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL