Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• pawka lubi Komentarz

@A.Thomaass Anwil: Fajnie by było tak to wytłumaczyć... tylko to usprawiedliwianie czegoś co się przestaje bronić. To by znaczyło, że jest jakiś zespół który robi coś wbrew... komu? Trenerowi, kibicom, klubowi? Raczej wątpię. Byłem na początku pod wrażeniem jaki walec Igor zmontował... pisałem: jeżeli nie będzie kwasów czy kwestii pozasportowych to Misio pozostanie we Włocku. I z czym mamy do czynienia? Czy wystarczy zaklęcie: we wanna steals? Igor trzyma je na finał? Z taką grą go nie będzie, Zespół ma potencjał ale Igor tego nie okiełzna. Kto Mu wybrał ten skład? Zrobił poprawkę pod koszem... OK należało. Uważasz, że potrzebujecie zgrania? Systemów? Ci "gracze" nie są systemowi bo grają na siebie i rozmontują każdy zespół. Jednak trzeba zapytać dlaczego te "gwiazdy" przyszły do Włocka skoro są gwiazdami? Może jednak nie do okiełznania? Jak gracie w BCL to Wam kibicuję bo w pierwszym rzędzie jesteście polskim zespołem a dopiero potem z Włocka;) No ciężko to idzie... nie widać zespołu, jakości gry i co gorsze, że ten który powinien jednak nie panuje nad tym... szkoda bo kasa miała wznieść Anwil na wyższy poziom a tak się póki co nie dzieje. Sorki za przydługi wpis ale jesteś jednym, z nielicznych z którymi można wymieniać myśli bez żółci. Sumując Igor naważył piwa... a pić się chce;) Nie jestem pewien czy jest to właściwy Człowiek na zaistniałą sytuację. Jest zbyt emocjonalny i niestety nieelastyczny i ucieka od prawdziwej diagnozy.

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Oglądalność sięgnie zera....a kibice chętnie by obejrzeli zacięte widowisko jakie pewnie zrobią Trefle że Startem...a tu...co oglądać??? Kolejny łomot jaki Radom spuści Wloclawkowi??

I to był mecz godny pokazania w Polsacie...a nie łomot Anwilu

• pawka napisał/a komentarz do EBL. Gwizdy i kolejna sensacja w Hali Mistrzów! HydroTruck Radom ograł Anwil Włocławek!

Taka gra najbardziej boli kibiców z Włocławka którzy kupili wszystkie mecze przed sezonem a teraz zwrotów nie ma. Kibice doping trzymali nawet jak końcówka już była spaprana. Nie tylko że to nie pomogło ale widać że nikogo na parkiecie to nie zmobilizowało. Kryzys trwa w najlepsze i coś mi się wydaje że tej plejady Milicic już nie ułoży. Odkładanie zmian nie pomogło. Albo ostre cięcia albo dymisja trenera. Znamienne jest to co powiedział po meczu Mielony. Wiedzieliśmy że jak dotrwamy do 4q to damy radę wygrać. I tak zrobiliśmy. Sposób na mistrza? Współczuję Wam.