jaz0n - lubi

 • jaz0n lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jaz0n lubi Komentarz

  Zawsze uważałem,że BOKS,to sport dla niezrównoważonych.Wszyscy marnie kończą,Adamek też nie lepszy.WALENIE PO DURNYCH ŁEPETYNACH CAŁYMI LATAMI,DOPROWADZAJĄ DO TAKICH DECYZJI A NIE INNYCH.
  NAJWIĘKSZY BOKSER WSZECH CZASÓW-AMERYKANIN,MIMO POPARCIA Jankesów,też marnie skończył.A Adamek,żal mi Go,że zaczyna być takim samym jak inni bokserzy.
  Ps.miałem w swoim zespole w pracy boksera.Aż było przykro patrzeć,jak szedł do pracy,podskakiwał,bez powodu i zastanawiałem się,co z CZŁOWIEKA,MOŻE ZROBIĆ BOKS.Nauczył się SPAWANIA,ale strach był Mu powierzyć,poważną robotę,bo mogła by się zawalić konstrukcja.Dlatego spawałem sam,mimo,że nie był to mój obowiązek.Natomiast byłem odpowiedzialny za wykonywane prace.O to cały BOKS.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Ten żołnierzyk Rydzyka przyjął tyle gongów na łeb, że nie dziwię się co aktualnie opowiada.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Mózg obliczony. Najwyższy czas zacząć się leczyć.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Anżej wygra przed czasem jak Adamek z Kliczkiem.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jaz0n lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jaz0n lubi Komentarz

  Adamkowi marzy się państwo policyjne z krzyżem na plecach... Z władzą panów w sukienkach, z 500+ w którym ludzie którzy uczciwie pracując utrzymują patole... Warszawa jak Manhatan buhahah to już jest fanatyzm zapoczątkowany chorobą pustej głowy...

 • jaz0n lubi Komentarz

  Wiele dowiadujemy się o finansowaniu klubów dzięki temu wirusowi. I wygląda to niewesoło...

 • jaz0n lubi Komentarz

  na pięć komentarzy poniżej - wszystkie pięć odwracające kota ogonem (szukanie haków na autora lub na Niemców) czyli niejako popierające polskie kibolstwo, to jak tu ma się coś zmienić ? każdy kto się zmierzy z tym problemem zostanie przekrzyczany, zagryziony wręcz przez prostą stadionową gawiedź o radykalnych niewyszukanych prostych poglądach i agresywnym usposobieniu, szukającej wojny z całym światem, zawsze najgłośniej krzyczy ten najmniej rozumny i to akurat oni krzyczą najgłośniej, a wystraszony PZPN zostawił im nasze stadiony pod władanie, no i sobie rządzą, a że bawić się nie potrafią, sport to dla nich stan wojny, wyzwiska, obelgi, lżenie i poniżanie rywali, przerywanie meczów, okazja do pozdrowienia ziomków w pudle to takie są nasze stadiony - wulgarne i nieprzyjemne, ale to do nich PZPN i kluby cały czas adresują polską piłkę, na wszystko im pozwalając (kluby np.reklamując mecz zgód oficjalnie jako mecz przyjaźni niejako aprobują ich światopogląd, a więc kosy też, gorąco namawiając innych do przyjęcia go za obowiązujący), to jest główny adresat, normalni ludzie to tak przy okazji, taki adresat poboczny... to jak tu ma się coś zmienić, skoro intencji zmian nie ma u nikogo ?

 • jaz0n lubi Komentarz

  Ja na przykład nie oglądam infdywidualnych zawodów. Dla mnie żużel to sport drużynowy i tylko drużynowe zawody oglądam.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Obyś z podkulonym ogonem nie wracał! My nie tęsknimy!!!!

 • jaz0n lubi Komentarz

  I tam już zostań, naprawdę nikt za tobą nie tęskni.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Dajcie mu rękaw. Niech się wypłacze.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Łowca absurdów: Ja rozumiem kolego:) Osobiście szanuję Unię za ich dorobek. Ale prawda jest taka, że zabawa jest tylko na naszym lokalnym podwórku. Dlatego pretensję należy mieć do redaktorka co takie banialuki wypisuje narażając ten zasłużony klub na śmiech takimi porównaniami. Pozdro.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Prędzej świnie zaczną latać niż ROW wyląduje w 2 lidze. Temat Curzytków widać się przejadł i się psedo redaktorzy za pisanie wzięli.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Jeżeli w ogóle takie coś miałoby mieć miejsce to Toruń pwinien mieć jaja i honor olać zaproszenie do EL i wejść za rok po awansie albo nie • jaz0n lubi Komentarz

  Dobrze, że miejsce dla Zmarzlika się znalazło, bo tyle tam gwiazd.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Pablito musi mieć dobrego managera.
  Gość kolejny sezon piach, a ciągle znajduje zatrudnienie w elicie, bo wyszły mu 2 mecze pod koniec sezonu.

 • jaz0n lubi Komentarz

  Panowie redaktorzy Sportowych Faktów z całym szacunkiem, ale rozpętaliście gównoburzę o ....no właśnie tak naprawdę o co?! O to, że zawodnicy nie chcieli łamać kości w meczu szumnie nazwanym Polska - Reszta Świata, który tak naprawdę był CASTINGIEM zawodników zagranicznych do kadry drużyny z Rybnika na sezon 2020, czy o urażoną dumę pana Cieślaka, czy może promotora Złotego Kasku pana Polnego?! Ale zacznijmy od początku. Całe zamieszanie ze Złotym Kaskiem to wina działaczy. Za pierwszym razem nie dopilnowali by Polonia Piła dokonała koniecznych prac na torze pomimo wielu zaleceń jakie dostała w procesie licencyjnym - stąd "bunt" zawodników. Drugie podejście, które zaplanowane jest na dzień terminu rezerwowego, dla rozegrania pierwszego meczu finałowego ExL - to szczyt niekompetencji. Trzeci termin rozegrania zawodów, gdy topowi zawodnicy poza tymi z GP sezon skończyli 22 września też zakrawa na kpinę. Powiem szczerz, nie dziwię się zawodnikom, iż przysłali L4. A jak ktoś chce sprawdzić zasadność L4 to telefon do ZUS-u, oni mają uprawnienia. Co do meczu kadry myślę, że gdyby w Reszcie Świata pojechali Madsen, Sajfutdinow, Vaculik, Łaguta, Doyle czy Woffinden lub Czugunow, to żaden zawodnik by nie odmówił. Zaś na ten mecz do kadry powinni być powołani zawodnicy z podobnym potencjałem żużlowym jak zawodnicy reszty świata - celowo z małej litery! Natomiast w pierwotnej wersji powołań mówiąc obrazowo Kadra wybierała się z armatą na polowanie na wróble.Jeśli pan Mrozek chciał przetestować kandydatów w walce z zawodnikami ExL-mi z najwyższej półki to powinien sięgnąć głęboko do mieszka i odpowiednio im zapłacić za mecz. Jakoś do tej pory żaden z Was nie miał odwagi by o tym napisać. Lepiej obsmarować zawodników niż wygarnąć prawdę GRANATOMARYNARKOWYM - wstydźcie się panowie, a gdzie rzetelność i uczciwość dziennikarska ?! Czyżby umarła w szerzącym się populizmie i pogoni za klikalnością?!
  Pozdrawiam..