@Jacek Zarazek: A nie "złUdzenia" ... ?!

@Zorkin 1: Cześć betoniku. Zagadko murarzy. Szukam przygłupa do pracy fizycznej bez potrzeby myślenia. Ogłosiłem się na kilku artykułach i zaproponowałem ciebie. Mogę liczyć ??

@Zorkin 1: Piszemy "po prostu" i "niebawem"!!!

@Zorkin 1: Zorkinek !!!! Co ???? Ty ku....!!!! :):)

@Zorkin 1: potraktuje to jako komplement :) bo skoro taka ameba nazywa mnie imbecylem, to znaczy, że celnie trafiam w twoje kompleksy ...

@Zorkin 1: do momentu wejścia Lewego Polska miała 17 szans na zdobycie bramki... Masz rację, istnieje życie bez Lewego... Ale co to za życie???

Super, że Piątek w końcu strzelił gola... Śmiem jednak twierdzić, że gdyby Lewy grał od początku to do przerwy byłoby 3:0 ...

sympathisch ;)

Mówicie na Roberta a czemu nic takiego na innych którzy częściej i bardziej rozwalają ? aaa no przecież wy Polacy kochacie własnych rodaków i naród gnoić.

Zdecydowanie najlepszy mecz Bayernu od początku sezonu w lidze zaraz obok meczu z Lipskiem (oczywiście tylko pierwsza połowa :D), chociaż pokusiłbym się o stwierdzenie, że nawet lepszy stylowo niż mecz z Kogutami. Podobała mi się gra Kanadyjczyka, kwestia czasu i będzie grał coraz pewniej. A co do Hummelsa to fajnie że pomógł Bayernowi :D

Uwielbiam jak Allianz Arena kocha Lewego. Jak ich duma rozpiera, ze gra u nich. Moze my Polacy cos urwiemy z tego?

Nie widze kometarzy hejterow:) ? Co jest?

Fajnie ze martwisz się o interpunkcje , i końca nie widać . A Lewy co,” STOJI” i nic nie robi buhahahahaha

@Jan Kozietulski: Panie Janie . Wstyd mi ze jestem Polakiem jak czytam twoje brednie!!
    Skad tyle nienawisci do swojego rodaka??
    Skad takie Jan-nusze Kozly-tulskie sie biora??
    przepraszam za zly spelling !!
    GO Lewy GO !!! best number 9 in the World!!!

@Ma Ga: żal ci d..ę ściska. Robert robi dla reprezentacji więcej niż dla klubu. Musisz nie znać się na piłce żeby tak twierdzić. W klubie Robert ma na rozegraniu chłopaków z topki europejskiej. W reprezentacji pracuję więcej, bo nie ma innego wyjścia. Często sam wraca do defensywy żeby wypracować akcję, którą można zamienić na bramkę. W klubie nie musi.

@ANDRZEJ Falco: wymienić większość zespołu?

Sam jesteś fleja!!!

Cała drużyna musi grać dobrze

@ANDRZEJ Falco: nigdy tego nie zrozumiesz, więc szkoda słów aby tłumaczyć

@ANDRZEJ Falco: gra. Mało tego, robi o wiele więcej, bo często wraca żeby wesprzeć linię obrony i pomoc w rozegraniu piłki. W klubie ma łatwiej, tam chłopaki wiedzą jak zagrać do przodu. Facet jest naszym dobrem narodowym :)

a Brzęczka trzeba zmienić bo przy nim Lewandowski się nie rozwinie !!! Może na Guardiole ....???

Co tu pisać.fajnie się ogląda bo nie ja tam gram Hehehe

Jakbyś nie zauważył - jest napastnikiem. I taką rolę ma w klubie. W reprezentacji jest napastnikiem z nazwy. Często musi wrócić na swoje pole karne, zeby zdobyć piłkę, potem musi sam sobie ją podciągnąć na połowę przeciwnika, by w końcu samemu sobie dośrodkować na jego pole karne. Po dośrodkowaniu do siebie, musi pobiec na swoją pozycję, by odebrać swoje dośrodkowanie do siebie i coś z tą piłką zrobić.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.