duzy213 - lubi

 • duzy213 lubi Komentarz

  Jak podaje Wiki: Jerzy Brzęczek

  Kariera trenerska

  Na początku lutego 2010 Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa (36% wygranych spotkań). Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora.

  17 listopada 2014 został trenerem Lechii Gdańsk (37%), a 1 września 2015 został zwolniony. Następnie od końca września 2015 był trenerem GKS Katowice (45%). 20 maja 2017, po przegranej w meczu z MKS Kluczbork i utracie szans na awans do ekstraklasy, podał się do dymisji. 11 lipca 2017 został trenerem Wisły Płock - ( 44% wygranych spotkań). 12 lipca 2018 został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Oficjalna prezentacja selekcjonera odbyła się 23 lipca 2018.

  No i co tu dodać?

 • duzy213 lubi Komentarz

  Jazdę Kubicy można było tylko śledzić ,ale im więcej okrążeń tym bardziej zbliżał się do kolegi i można było odnieść wrażenie że w go dogoni . Wszystko się zmieniło po pit-stopie.To są dwa różne bolidy i ten pit-stop 6,4 s. Dramat

 • duzy213 lubi Komentarz

  Problem polskiej piłki nożnej nazywa się Zbigniew Boniek. Od tego trzeba zacząć i to jak najszybciej.

 • duzy213 lubi Komentarz

  Mam nadzieję że mecz z Izraelem będzie ostatnim meczem trenera Brzęczka.
  Trzech napastników klasy światowej - gra jeden !
  Dwóch lewonożnych obrońców grzeje ławę, na lewej obronie gra zawodnik prawonożny - to jest skandal !!!

 • duzy213 lubi Komentarz

  Hamann na proszkach? Co on pierdzieli?

 • duzy213 lubi Komentarz

  Jak strzeli gola to będziecie pisać, że Niemcy się podniecają Lewym. Ja nie wiem kto tu nienormalny jest?

 • duzy213 lubi Komentarz

  szkoda potencjału klubów z poprzedniego sezonu, Legia Jagiellonia, tak w nie wierzyłem, ale co????!!! zamiast iść do przodu utrzymać formę oraz potencjał szemrane typy dochodzą z podziemia i rozpiedoolą to co inni z trudem wypracują, koorva dlaczego "fryzjerzy" wciąż rządzą??? dlaczego tak szybko rozpierdoola się siłę drużyn??? etc. etc. ...... a hooj .................. zamiast ambicji walka w dołku Europy lotto hooj wie co to., szkoda nerwów, parę menago robi kasę i tyle, a później My obgryzani paznokcie aby przejść azerów, żenada żenada yeebać was i tyle.

 • duzy213 lubi Komentarz

  Aubameyang ma lepszych kumpli i dali mu pograc i tyle w temacie