T. - komentarze

 • T. napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: Duża sztuka samotności

  Pani Justyno, wielkie DZIĘKUJĘ za to, co było! Najlepsze życzenia na przyszłość. Nie piszę więcej, bo... nie na forum. Mam nadzieję kiedyś porozmawiać. Powodzenia.

 • T. napisał/a komentarz do Ireneusz Jeleń. Snajper z pola kukurydzy

  Nie jestem hipokrytą. IJ nie przekonał mnie jako piłkarz, ale jako człowiek zdecydowanie tak. I to się liczy; Jego szczęście, Jego najbliższych i to, co daje innym. Swój chłop!
  Panie Irku, wszystkiego naj... .

 • T. napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Legia Sa Pinto to jest na teraz nic-drużyna (felieton)

  Ten "trener", to bardzo zły wybór Mioduskiego. Legia gra makabrycznie źle. Odsunął trzon drużyny i posprowadzał swoich - jak napisano powyżej.
  W tym roku Legia skończy może w pierwszej trójce (ale będzie ciężko). Mioduski zwolni "trenera" a nowy (mam nadzieję Polak) będzie musiał bujać się z zawodnikami, którzy mają ważne kontrakty, a niewiele potrafią - tak w skrócie. Odbudowa Legii może zająć 2-3 lata. Może stać się ligowym średniakiem na kilka lat.
  Nie rozumiem, w czym nieznany, przeciętny trener zagraniczny jest lepszy od Magiery, Urbana, Skorży, Probierza?

 • T. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  LS, to amator. Dziś stracił panowanie nad bolidem, bo w tej samej chwili zmienił tor jazdy, „podszedł” pod zakręt, zdjął nogę z gazu i wcisnął hamulec - tak w dużym skrócie. Ku..., dziecko na kartingu nie robi takich błędów. Kubica niewiele pomoże, ale lepiej dojeżdżać i reklamować sponsorów niż... kompromitować się.

 • T. napisał/a komentarz do Wojenka trwa. Józef Wojciechowski znowu pisze do ministra. "Będzie awantura"!

  Facet nie ma pojęcia o funkcjonowaniu czegokolwiek! Tak, jest wielkim deweloperem, ale to mu się po prostu udało, fart. Nie umie nawet poprawnie sklecić zdania - wiem, bo miałem z nim do czynienia. Gdyby nie spece od wizerunku, pewnie stałby obok rzecznika prasowego nie rozumiejąc, co mówi - sam pewnie niewiele rozumie z wyuczonych sekwencji. Tyle w temacie.
  Położył Polonię. Jego zachowania aroganckie, decyzje pod wpływem chwili (klub młokosa) i trwanie w nich na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy", to nie jest dobry wybór dla polskiej piłki.
  Dużo się zmieniło na lepsze, odkąd nastał Boniek. Ostatnio, trochę to przyhamowało. Jednak człowiek przewidywalny i konsekwentny jest lepszy niż awanturnik i pieniach. Dlatego Boniek, a nie Wojciechowski. Zibi powinien definitywnie rozprawić się z kibolami, to fakt. Powinien zacząć "stymulować" polską piłkę mając w związku 160 mln PLN - choć za te pieniądze mógłby co najwyżej kupić lewą rękę CR7 :-) Ale na polskie warunki, to sporo. A więc: 1. kibole won!, 2. pomoc klubom, szczególnie zasłużonym - jako kibic Legii chcę powrotu Górnika Zabrze, GKSu Katowice, ŁKSu, Widzewa i nawet Polonii do ekstraklasy; 3. podtrzymanie stabilności - to trudne, bo najmniej spektakularne i doceniane.
  Kurcze, może ja bym kandydował? Kto zagłosuje? :-)
  Pozdrawiam kibiców z całej Polski.

 • T. napisał/a komentarz do Rio 2016. Paweł Fajdek: Odcięło mi prąd. To był koszmar! Wszystkich przepraszam!

  Najtrudniejszy okres w życiu? Paweł, poczekaj, jak będzie miał małe dzieci :-) To jest najtrudniejszy czas - tego nie wyćwiczysz :-). A potem ich wychowanie :-) Wiem, że jest "słabo", ale na tym życie się nie kończy! JESTEŚ WIELKIM CZŁOWIEKIEM!!! To, co zrobiłeś dotychczas i tak jest kosmiczne. Jako były sportowiec mogę przypuszczać, że to co czujesz, to jest dramat. Ale dzięki temu będziesz silniejszy!!! Kurcze, fajny z Ciebie gość, człowiek. IO są co 4 lata. Masz czas!!! :-) Wierz w siebie, słuchaj serca i rodziny - tyle w temacie.Powodzenia.

 • T. napisał/a komentarz do Rio 2016. Twitter po porażce Pawła Fajdka: nierealny występ, drugi raz zawalił olimpijskie eliminacje

  Uprawiałem sport zawodowo 14 lat - nieważne jaki. Powiem krótko: to jest niefart i zbyt wysokie oczekiwania innych kołaczące się we własnej głowie. Nic więcej. Jak ktoś wygrywa wszystko w ostatnim czasie, a na eliminacjach IO przegrywa ze wszystkimi, to jest niefart. PAWEŁ WIELKIM SPORTOWCEM JEST!!! Jest "normalnym ludziem". Jeszcze wiele radości nam da. A najważniejsze: sobie samemu - bo to ciąży w głowie - wiem po sobie. Paweł, musisz poczekać tylko 4 lata - to niedługo. POWODZENIA WIELKI CZŁOWIEKU!!!

 • T. napisał/a komentarz do LŚ 2016: powtórka z Tokio. Polacy rozpoczęli Final Six od dreszczowca z Francją

  NFZ ma problemy, a tu jeszcze kilkaset zawałów po takim meczu!!! Kolejny raz!!! Proponuję: zastrzelić jednego zawodnika (dowolnego), kolejnemu przestrzelić kolano. Reszcie powiedzieć, że czeka ich ten sam los, czyli: wygrana 3:2, to "czapa" dla kogoś. Wygrana 3:1, to czyjeś kolano. Dość horrorów, zawałów, tortur!!!
  :-)
  Mamy fantastyczną drużynę. Oby tak dalej!!!

 • T. napisał/a komentarz do Ojciec alkoholik, kibice zdemolowali mu auto. Ciężka droga Mączyńskiego do kadry

  Panie Mączyński, liczy się charakter i człowiek! Pan jest charakternym człowiekiem i niech takim zostanie z zyskiem dla reprezentacji i Polski. Mówi to Warszawiak (co by nie było kibic Legii), którego najbliższym przyjacielem jest były przywódca kibiców Białej Gwiazdy - taki paradoks :-)
  Zawsze liczy się człowiek, nie miasto, pochodzenie, itd..
  Bądź Pan gwiazdą Euro dla... swoich bliskich, a przy okazji dla nas wszystkich.

 • T. napisał/a komentarz do Krystian Rempała na OIOM-ie. "Czekamy na rokowania z rana" (aktualizacja)

  Nawet największy rywal jest "swój" i żaden normalny sportowiec nie chce zrobić krzywdy drugiemu. Ktoś był pewnie winien wypadku, ale nie celowo. To w ferworze walki - tak niestety bywa. Mam 40 wiosen, licencję sportów motorowych. Bywało różnie. Czasem ja, czasem mnie... ale nigdy celowo. Takie zdarzenia były, są i będą. Kacper nie ponosi winy za stan Krystiana, nie zrobił tego celowo. Ciężko to wytłumaczyć niektórym osobom. Za kilka miesięcy (czyli za chwilę) usiądą razem przy złocistym trunku. Tak będzie i wszyscy mamy w to wierzyć!!! Wszyscy wiemy, kto wygra ten bieg!!!