Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Swoją drogą wymienionej 4 aż żal du...ko ściskał widząc jak Zmarzlik zdobywa tytuł mistrza świata. Porównajcie sobie to zachowanie do chociażby zachowania Dudka. Patryk to dla mnie klasa, marzę aby kiedyś u nas pojechał

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  I dlaczego teraz nie przerwał biegu? Bo musiałby go wykluczyć, a się boi?

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Polska - Reszta Świata

  @leonidaswro: ta a w pierwszym biegu resztki swiata pokonuja mistrza swiata i lidera rowu :P

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Hehehe Tomasz Gollob mógł przyjechać jakoś nie marudził. Pawlicki jak dla mnie to zawodnik troszeczkę zbyt zarozumiały. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale trochę pokory jemu brakuje. Nikomu na złość nie robi. Miał swoje 5 min w GP nie udalo się ,trudno. Są młodsi i ambitniejsi na jego miejsce. Smektala, Libera, Drabik. Myślę że rozwinęli by skrzydla. To są osoby co są bardziej ogarnięci emocjonalnie niż Pawlicki Piotr. Ten człowiek z krzywym nosem u Pawlickiego sprawdził zbyt dużo agresji. To nie jest miejsce dla takich ludzi. Przemo a Piotr to wielka różnica a wiekiem o wiele się nie różnią. Kołodziej jest lepszym zawodnikiem i wolał bym jego w GP niż Piotrusia.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Cierniak robił w Tarnowie co miał robić, czyli te kilka punktów na mecz. Jednak żadnej rewelacji nie było. Za szybko go okrzyknięto dobrym zawodnikiem po kilku biegach w Ostrowie. Sami wiedzą, że na Elige jest za słaby i lepiej rozwijać się jeszcze na spokojnie, bez dużej presji wyniku w domu. Pewnie za rok już odejdzie bo kiedyś będzie musiał przy tej juniorskiej biedzie piętro wyżej trafić.

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Żużel. Nowa punktacja w GP zmieni układ sił? Bartosz Zmarzlik nie byłby mistrzem świata!

  @maybach dla bidula: a wchodząc do pólfinału z 8 (zdarza się z 6-7) zajmuje tam 2 miejsce wygrywa finał i zamiast ~10 ma 25 ;)

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Na czwartym okrążeniu Tarasienko przedarł się z trzeciego miejsca na trzecie, mijając Cyfera i Kurtza.

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Żużel. Turniej z gwiazdami w Pardubicach. 71. Zlata Prilba NA ŻYWO!

  VPN sobie zrob

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Pięknie powiedział Briggs . W dzisiejszych czasach decyduje szybki sprzęt a gdzieś dalej umiejętności . Tory to dywany i w niczym nie przypominają torów żużlowych jakie byłe kiedyś , przyczepne i wymagające .

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Wychodzi jednak kolejny raz patola polskiego żuzla, który żyje z kreowania sztucznych emocji i wiem po sobie jak przez to cięzko zainteresować tym nielogicznym syfem nowego kibica, a co dopiero sponsora.
  Jeszcze nie wystartował pierwszy mecz barażowy, a ci już zbudowali skład na Nice PLŻ.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Gorzów powinien był pójść na rękę Ostrovii, ale z drugiej strony wychodzi też natura Ostrowa - juniorami jechali już z Rzeszowem. W ten sposób to na pewno nie przyciągną sponsorów.

  Pozdrawiam normalnych.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Sprawa prosta- kto daje licencję bierze odpowiedzialność za jej prawidłową realizację - panowie "pierdzistołki" w centrali niech popatrzą w twarz zawodnikom !!!!!!!!!

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Pytam jak Wanda mogła dalej jechać ??? Kto i na jakiej zasadzie dawał jej licencje? Licencje nadzorowane powinny iść definitywnie do kosza jeśli są zaległości finansowe - nie ma sentymentów. Tylko warunkowe licencje przyznawać ze względu na brak infrastruktury i na tym koniec!

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Żużel padnie w Krakowie i pile. W 2 lidze będą 4 druzyny. Super się szykują rozgrywki. A władze zamiast zajac się tym tematem to rozwazaja znow możliwość startu stranieri na pozycjach juniorskich....
  Za tym wszystkim jak wiadomo stoi pan Rusko bo ma w tym interes. Nie udało się zdobyc tytułu to trzeba kombinować. jak wejdzie ten przepis to przecież czugunow będzie mogl jechać na pozycji juniora. Wiec po co szkolić panie Rusko prawda????

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  5 biegów przed końcem i KSUL ma już złoto.
  5 biegów przed końcem meczu w ZG Włókniarz miał już brąz.
  Najnudniejsze PO od lat, a może nawet w całej historii Ekstraligi.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  czy ktoś pamięta by w latach 80- 90 tak się kurzyło ? w życiu . Tory były przyczepne . O wygraniu biegu decydowały głównie umiejętności , bo na sprzecie bardzo podobnym jeździli wszyscy zawodnicy . Młody zanim dojężdżał do seniorów musiał naturalną koleja rzeczy najeść się szprycy i nauczyć się panowania nad motocyklem . A teraz ? decyduje sprzęt , tory równe jak dywany , a cały bieg kończy się po pierwszym łuku . Na jedynce fajny film leci :)

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Komentarz transmisji dużo lepszy niż komentarz Rejczela .. ;D

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  @STEVENS0N: giera, łobodziński i wojdyło nie dojechali

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Zaplecze Kadry Juniorów w Lublinie

  Jest 2 rezerwowych a w 4 biegu jechali we 3 wtf?

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Tylko po co rozgrywać ten baraż ? Orzeł chce zostać w PLŻ1, Skorpiony nie są zainteresowane awansem, więc dajcie sobie na luz i odwołajcie ten baraż.

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Poole Pirates - Ipswich Witches

  @UNIA LESZNO kks: jeśli to prawda to mega sprawa, chociaż mi tam komentarz angoli nie przeszkadza wręcz przeciwnie:) gorzej właśnie ze znalezieniem meczu i zacinaniem

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  mam info podobno w przyszlym roku do Premiership dolaczy bardzo dobrze prowadzony klub w Glasgow i bedzie 8 druzyn, a pokazywac w TV bedzie Eurosport! Czyli jest blisko zebysmy znow mogli normalnie ogladac bez zacinania mecze

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  WTS i etyka, studzienki-etyka, dmuchana banda-etyka, toitoi - etyka, walkowery - etyka, ....itd. itd. :):):):).

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Rusko wypowiadający się o etyce. Ludzie, trzymajcie mnie...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.