Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  "Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena?" M. in. dlatego, że szkalują go pseudo dziennikarze na SF. Jak wielu innych zawodników.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  @Wódka 07: nie mówię, ze ktoś jest lepszy czy gorszy, ale takim tekstem właśnie potwierdzasz to co napisałem ;)

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Pomimo, że jestem z Gorzowa i kibicuje Stali oraz Bartkowi to wysoko cenię Madsena. Jest wytrawnym rajderem, sfokusowanym na walce o najwyższe laury. Był godnym przeciwnikiem Bartuli w drodze po IMŚ. Przewiduję ponowną ostrą ale fair walkę o tytuł pomiędzy nimi w następnym cyklu. Ave SG.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  @emilfan: Gdybyś przykładnie obejrzał powtórkę z tego biegu (i nie tylko tego) to zauważysz, że Madsen nie wpakował sie w Thomsena celowo żeby go skosić...na drugim łuku zrobiła się koleina, w która zawodnicy wpadali bez przerwy (Miedziński kosząc Przedpełskiego też w nią wpadł) :) To, że nie podszedł to inna rzecz bo rzeczywiście mógł.. ale czy wiemy co działo się potem? Telewizja wszystkiego nie pokazuje.. mogło być tak, że w parku maszyn podszedł i przeprosił tylko nie zostało to pokazane... Zdecydowanie więcej chłodnej głowy na łeb przydałoby się np. młodemu Holderowi.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  Przyczyna jest jedna i bardzo prosta.... Jesteśmy narodem zawistnym, cebulą płynącym i nie potrafimy docenic klasy rywala. Leon fruwał po polskich torach, wyprzedził Bartka Zmarzlika w Ekstralidze i o włos przegrał w cyklu SGP mistrzostwo świata. Gdyby zgarnął tytuł to prawdopodobnie uzyskał by jeszcze mniej głosów na gali :) Tak to juz w Polsce jest... nie możemy znieść, ze obcy jest lepszy od naszych. Do tego media przypieły mu łatkę złodzieja startów, w telewizji pokazywane jest jak się cieszy po wygranych biegach czy meczach... a co ma sie gośc smucić i płakac, że wygrał? :D Trochę to przykre, a zarazem śmieszne..

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Wiedzą, że są niezastąpieni. Za występ w koszulce z Orłem niejeden chłopak z kopanej dałby się pochlastać. Ale nie oni zmanierowane gwiazdeczki.
  Dziwię się kibicom którzy ich bronią. Napluli wam w twarz a wy mówicie, że deszcz pada. Żałośni jesteście.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  Jak w żadnej innej, tak w tej sprawie w pełni zgadzam się z Ostafem... To tak jakby polscy piłkarze, którzy zarabiają jeszcze bardziej kosmiczne pieniądze olali np. Euro 2020 bo im się nie opłaca... bo Lewemu w Bayernie więcej zapłacą więc po kiego mam jechać na jakąś lipną impreze w której i tak nie ma szans na sukces... Najbardziej boli, że to młodzi zawodnicy, którym zwyczajnie odwala i ciężko będzie im wrócić na właściwą ścieżkę.. przecież są panami własnego losu.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Wcale się nie dziwię że Bartek zbiera owacje nadal .Jak by nie było mamy tylko trzech mistrzów, Trochę lepiej uśmiechnął się los do tytułów wicemistrzów .Oraz drużynowych parowych juniorskich złot to się liczy .Tylko należy dbać o to aby utrzymać taki poziom szkolenia własnej młodzieży nie zagranicznej za naszą kasę bo takich tryumfów oglądać nie będziemy,Jeszcze raz Bartek Gratulacje i powodzenia.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Apator Toruń chciał Pawła Przedpełskiego. Jako jedyny odmówił

  Brawo Paweł !!!

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0. Dariusz Ostafiński: Chore podejście Drabika. Zrób coś z tym Sparto (felieton)

  Również pierwszy raz napiszę, że Ostaf słusznie (w pewnych momentach jednak nieco zbyt ostro) opisał sytuację jaka obecnie ma miejsce. Maksym chyba złapał wiatr w żagle i troszeczkę mu się "sodem" odbiło... Żeby tylko nie odbiło mu się czkawką za jakiś czas bo jest na dobrej drodze aby tak się stało ;)

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Mikkel Michelsen o braku dzikiej karty: Zrobiłem wszystko. Statystyki mnie bronią. Polityką się nie zajmuję

  Mistrz Europy ok, gratulacje! Jednak gdyby nie fakt, że Leon Madsen opuścił jedną rundę to mistrza by nie było, byłoby 2 miejsce.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Mrozek musi popsuć rynek i ustrzelić grubego zwierza. Wciąż ma na to szansę

  Ostaf rok temu skazałeś Motor na pożarcie, teraz widzę to samo robisz z Rybnikiem... Myślę, że Mrozek ma głowę na karku i jakiegoś grubego zwierza ustrzeli.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Trzy najwieksze porazki tego sezonu jak dla mnie to pikujace w dol SF , kamera z drona na finalach i Margaret na gali

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Brawa dla kibiców Motoru i Bartosza Zmarzlika. I tylko Leona Madsena żal (komentarz)

  @gorzowianin z Mazowsza: o to to to! mój dzisiejszy ranking zamyka sie w 3 usuniętych komentarzach ;) dodam tylko, ze w żadnym nie było nic obraźliwego.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Panie Redaktorze Dariuszu Ostafiński. Nie wiem czy zagląda pan na ranking uczestników Sportowego Forum i pomyślał, jak ubywa czytelników. Uważam, że jedna trzecia zlikwidowała konta. Z tych pozostałych, udzielających się na forum jest już niewielu. A Wy dalej niszczycie te Forum kasując normalne, fachowe komentarze niektórych czytelników nie uzasadniając przyczyn usunięcia. Tu się już nie da normalnie komentować. Po dzisiejszym usunięciu normalnego, logicznego komentarza, bez ubliżania komuś, tego forum mam już dość. To będą prawdopodobnie ostatnie komentarze.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Kto jest najlepszym obcokrajowcem pokazuje średnią biegopunktowa. To jest plebiscyt na najbardziej sympatycznego, koleżeńskiego itd.

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Brawa dla kibiców Motoru i Bartosza Zmarzlika. I tylko Leona Madsena żal (komentarz)

  @Nowy w mieście: Powiedział co wiedział.. zaimponowałeś :3 jeżeli takie kryteria bierzesz pod uwagę to jesteś po prostu... hmm jak by tu napisać żeby komentarz nie został usunięty :) ... "ograniczonym" człowiekiem?

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Bartosz Zmarzlik , klasa i wychowanie samo w sobie super , na torze i poza . Taki Drabik , Janowski czy P.Pawlicki mogą tylko się od Zmarzlika uczyć i brać przykład pokory i szacunku dla  innych.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Lubię Martina Vaculika, nie jestem sympatykiem Leona Madsena ale będąc obiektywnym to faktycznie Leon Madsen nie został doceniony, mało tego został poprostu skrzywdzony. Chłopak był najlepszym obcokrajowcem w e'lidze i drugim zawodnikiem świata :/

 • SebiX CKM napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Brawa dla kibiców Motoru i Bartosza Zmarzlika. I tylko Leona Madsena żal (komentarz)

  Za rok to ja bym nie dyskutował o tym jaka krzywda spotkała Leona Madsena tylko o tym czy ta gala w ogóle ma sens.Albo rzeczywiście pozmieniajcie nazewnictwo kategorii bo jesli w kategorii "Najlepszy" wygrywa ktoś, kto w żadnej ze statystyk nie przodował to coś tu chyba jest nie tak. Zresztą to jest takie "polskie" (nie mówie tu o wszystkich), że nie potrafimy jako naród docenić rywala, zwłaszcza takiego, który w trakcie sezonu wzbudził jakies konsekwencje... Na tytuł najlepszego Leon jednak zasłużył w 100%.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Gala tragiczna, Majewski gadający głupoty i starający się być śmiesznym na siłę i Pani Gardias, która choć urodziwa to jednak o żużlu za dużo się nie zna. I ten jej text do Bartka, że się w nim zakochała i byłoby im super razem, no tragedia. Fajnie żona Vaculika skwitowała "żart" Majewskiego, że ma bardzo znaną żonę-aktorkę na Słowacji (popukała się po czole i z zażenowaniem spojrzała w stronę osób siedzących w pobliżu)... I do tego te całe kabaretowe wstawki potrzebne nie wiadomo komu, pomijam, że zagraniczni zawodnicy kompletnie nie rozumieli o co chodzi (Madsen wymusił uśmiech). Na występie Margaret spuszczę kurtynę milczenia.

 • SebiX CKM lubi Komentarz

  Tak te usuwanie komentarzy na Sportowych Faktach staje się chore. Usuwane są normalne komentarze. Nie usuwa się komentarzy z "bluzgami" i komentarze które urągają godności zawodników. A jak przyczyna. Bo takie komentarze zwiększają ilość kłócących się, a za razem ilość komentarzy. W relacjach na żywo 1/3 komentarzy nie powinna ujrzeć światła dziennego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.