Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryży PR napisał/a komentarz do F1: Felipe Massa uderzył w Roberta Kubicę. "Już nie jest wyjątkowym kierowcą, nie trafił do Williamsa za darmo"

  @Robert Włusek: Z Kubicą to nie o to mi chodziło. Ciężko żeby ktoś taki pisał o Kubicy, że nadaje się do gnoju. Za dużo już widziałem, więc przepraszam. Najpierw trzeba samemu coś osiągnąc, aby tak napisać. Nawet Massa tak by nie powiedział. Jeśli Kubica to by przeczytał , to przepraszam. Ogólnie swego zdania nie zmieniam, tylko mogłem to inaczej napisać. Za to przepraszam samego Kubicę.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Orlen za zawyżone ceny paliwa dla Polaków, wyższe niż w Niemczech!!! finansuje Kubicę który nic nie osiągnie poza kasą dla siebie... prawda boli? trudno tak to jest, że trzeba wiedzieć kiedy odejść...

 • Ryży PR lubi Komentarz

  moim skromnym zdaniem masa ma trochę racji Kubica już nie jest tym kierowcą co z przed wypadku nie potrzebnie się pchał w inne wyścigi jak jeździł w f1 zaprzepaścił karierę i już nigdy się nie rozwinie a miał szansę

 • Ryży PR lubi Komentarz

  prawda boli !!!......w szczególności " kubicomaniaków " !!!

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Po pierwsze-Massa i Kubica to już łabędzi śpiew F1. Niech się obaj obrzucają błotem to przynajmniej Kuczera będzie miał zajęcie. Po drugie-jakie to ma znaczenie dla ścigani a się w F1 na dzień dzisiejszy. Massa wydalił z siebie rzecz,którą świat zna od dawna.

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Massa ma rację. Kubica miał talent, ale nie nadaje się już na taki intensywny poziom. Przyniósł pieniądze to go zatrudnili. Tu się zgadzam z Masą. Kubica nie nadaje się do F1 , tak jak wy, najwyżej do wyrzucania gnoju. Ale osobiście lubię Kubicę i na pewno jeszcze go gdzieś zobaczymy. Podobnie Massa już się nie nadaje, choć Masse szczególnie lubiłem, w czasie jak wygrywał, bo jeździł bardzo na ryzyku, szaleńczo. Kubica w najlepszych latach też był dobry. Z Kubica jak z Waszym Wiedzminem i polskim samochodem elektrycznym. Z tym że do Kubicy szacunek mam, bo gdyby nie wypadek może do dziś by się ścigał.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Co to 60-70 mln funtów za typa który strzelił TRZY bramki, w tym dwie z karnych? Może od razu 250 mln i np. transfer do Barcy, albo za 300 mln do PSG? Piątek będzie miał szczęście jak wiosną w Serie A zostanie, po czym wypożyczy go jakaś Lechia Gdańsk - tam często zbierają odpały z zagranicy.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  50-60 mln funtow za Krzyska Piątka.....to mżonki.
  Kto to zapłaci?
  Co za bzdura.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Realna wartość Piątka na dzień dzisiejszy to wliczając ligę, klub w którym gra a więc główne tworzywo jego wartości to jakieś 8 mln €. Daleko mu do Milika. I nie jest tak, że klubowi koledzy do niego nie grają. Jest tak, że Piątek jest przewidywalny dla obrońców, zarówno poprzez ustawianie się na boisku jaki i dryblingi czy umiejętność gry zespołowej. Piątek w Milanie się już nie rozwinie, bo tu presja jest zbyt silna. Trzeba być ukształtowanym zawodnikiem i umieć komunikować się w kilku językach, a Piątek ma problem by poprawnie wysłowić się po polsku (Przypuszczam, że poza culo i cazzo jego wachlarz włoskiego jest marny). Zaliczy 2 najbliższe lata poszukując swojego miejsca w innych klubach na wypożyczeniu a potem skończy w lidze tureckiej czy rosyjskiej, gdzie jego nazwisko nadal będzie miało siłę marketingową.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Borek nie będzie dziennikarzem BBC, bo urodził się w Polsce? Nie, bo w BBC zatrudniają dziennikarzy a nie [...] paradziennikarzy, paraniezależnych.

 • Ryży PR otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Co za bzdury ! Nie będzie najlepszy bo nie jest i tyle w temacie !

 • Ryży PR lubi Komentarz

  He he he , bo dla Borka jest "najlepszy" na świecie , podobnie jak Kubica najlepszy na świecie dla Kuczery (mimo ze dojeżdża zawsze ostatni)...

 • Ryży PR lubi Komentarz

  A może dlatego, że jest drewnianym dobijakiem grającym w lidze jednego klubu, w którym to klubie jest od kończenia tego co wypracują pozostali.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Wp szmatławy portal usowa niekorzystne dla ideologii wpisy

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Można jeszcze dodać, że dobrze być piłkarzem ,ale nie w Polsce. Tutaj ciężko się przebić, bo jak prawie wszędzie panuje nepotyzm. Wprawdzie przebijają się, ale wyjątkowo zdolni. Przy czym nawet ciężka praca może nie opłacić się. Niemieckie kluby są dobrze zorganizowane i mają pieniądze. Zarobki też są inne. Przebijajac się w takim podrzędnym klubie niemieckim, może zagrasz w Bundeslidze. Tam zaś duża szansa, że zostaniesz kupiony za 10 mln euro, np. do Borussia. Lewandowski ma też dobrze, bo jest napastnikiem, a napastnik zawsze jest w centrum uwagi. Tym czasem duża ilość graczy na innych pozycjach robi czarną robotę.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Z Lewandowskim będzie do końca kariery jak z Messim ! Do końca kariery będzie grał w jednym klubie.Tylko że Messi to wychowanek Barcelony i gra w wielkim klubie i nawet po zakończeniu kariery dostanie wysokie stanowisko w zarządzie Barcy:) A Lewandowski jest dobry ale to tylko Bundesliga !!! Co roku tylko 2 kluby walczą o mistrza.Obecna Bundesliga to poziom Ligi-Holenderskiej lub Portugalskiej.W Angli,Hiszpani czy nawet we Włoszech idę o zakład nie szczelił by nawet połowę tego co w Bayernie !! Obecnie tylko Bayern Forever:)

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Niezła wtopa redakcji - starą tabelę macie z poprzedniej kolejki (stan na godzinę 22:50)... Serio nie macie żadnego redaktora który weryfikuje zawartości waszych materiałów?

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaki piękny widok? Polak strzelcem bramek w iii lidze w Europie, niemieckiej, otwiera restauracje w Wawie po drewnianą nogą. Nawet , załóżmy, że zazdroszczę, to wracając do istoty wpisu, gdzie tu piękny widok. Żyje w Bawarii, w Polsce byłby dziadem. Może to piękny widok dla gniazdowego Legii - Szpakowskiego.

 • Ryży PR

  Widac , że dziennikarza mało interesuje kto jest kontuzjowany, np. w Ślasku. Uważam, że kibole Legii w ogóle nie powinni być dziennikarzami.

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mecz powinien być przerwany. Dziecko powinno się również nauczyć, że to sport I ma nad tym ktoś kontrole. Np. po 10 bramkach z jednej strony kończymy.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  @Legii NIE MA jest KORONA: Po tej fuzji , jak piszesz powstał Śląsk, to jak nie ma takiego klubu, skoro powstał, Ciebie nie ma , po fuzji Twoich rodziców powstał …..?, pierwotnie Cię nie było , ale powstał , ble ble ble , masło maślane.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.