edzio561 - lubi

 • edzio561 lubi Komentarz

  ....ze co ?,splaty kredytow,rat za samochody,trudna sytuacja finansowa kopaczy ? Do Tworek,zarabiaja kupe siana,kwestia dobrego zarzadzania swoimi pieniedzmi,,powinni byc ustawieni do konca zycia i to w bardzo mlodym wieku ale jak sie kase puszcza na prawo i lewo to juz ich sprawa.....

 • edzio561 lubi Komentarz

  w końcu może zaczną normalnie zarabiać jak ludzie , za dużo już jest tych klubów

 • edzio561 lubi Komentarz

  Dobrze Krzysiek zrobił bo robią z niego ofiarę a cały Milan nic nie gra. Jak nie ma podań to jak ma zdobywać bramki. Myślą że ibra ich wybawi jak tam choćby Messi przyszedł to nic nie ugrają jak tam nie ma kto grać. Tylko szkoda że hertha bo grają tak samo beznadziejnie jak Milan. Szkoda że nie Sevilla albo choćby jakiś eintracht albo Leverkusen. Ale powodzenia krzysiu

 • edzio561 lubi Komentarz

  Cóż za imponujące transfery Milanu. Najoierw "emeryt" Zlatan, teraz koleś z 1 ligi angielskiej i kolejny z ligi podobnej umiejętnościami do Polskiej Ligi Kopanej. Drżyj Juventusie i Interze, nadchodzi nowy AC Milan

 • edzio561 lubi Komentarz

  Z emerytury wracają Bielecki, Tkaczyk i K.Lijewski + Jachlewski pilnuje Schmida i Polska jedzie Szwajcarię bez problemu. Taki jest obecny poziom tej naszej młodej drużyny. Emeryci zgraliby lepiej. Choć i tak uważam, że mecz przegrał trener.

 • edzio561 lubi Komentarz

  Polska to już jeden z najsłabszych zespołów w Europie..

 • edzio561 lubi Komentarz

  Dzisiaj wszyscy za Lewym, ciekawe jakim cudem jakiś Zmarzlik mu dorównuje, już Kubacki zasłużył od Zmarzlika bardziej.

 • edzio561 lubi Komentarz

  Żarty sobie robicie? Sportowcem roku ma być gość z dyscypliny, która uprawia na poważnie w 3 krajach? Dobre sobie. W lidze angielskiej jest więcej dobrych piłkarzy niż w żużlu zawodników w ogóle. O czym więc w ogóle mowa?

 • edzio561 lubi Komentarz

  A kogo obchodzą uczucia tego Volksdeutscha??

 • edzio561 lubi Komentarz

  Nam też było przykro jak się wyrzekał jakichkolwiek związków z Polską, a na meczach najgłośniej śpiewał niemiecki hymn. Dziwne, że w ogóle był zaskoczony gwizdami w Gdańsku.

 • edzio561 lubi Komentarz

  Wrzucają co kilka dni artykuły o zasmuconym Klose, bo na rynek polski wchodzi jego biografia i wydawca zapłacił, żeby w serwisach sportowych robić taką kryptoreklamę. Stąd te smutne kawałki na wp, inna sprawa jaki Polak zapłaci złamany grosz za książkę o tym typku. Klose ma pełną świadomość skąd te gwizdy i że sumiennie na nie zapracował wieloletnim traktowaniem Polski jak trędowatej ciotki. Te bajeczki o języku polskim w relacjach z dziećmi wciskajcie naiwniakom, my pamiętamy bardzo dobrze jak się zachowywał.

 • edzio561 lubi Komentarz

  Nie moge patrzeć na tego człowieka , i choćby napisano o nim 100 bestsellerów , to ja nawet na okładke nie spojrzę !! Niech go Niemcy wytypują nawet do Oscara , a dla mnie jako dla Polaka on zawsze będzie NIKIM !!

 • edzio561 lubi Komentarz

  Chodz byscie tutaj jeszcze i sto artykulow napisali o Klose to nic to nie da .Na stosunek jaki do niego maja polscy kibice Klose pracowal przez cala swoja kariere .Podolski nie ma problemow tez gral dla Niemiec a mimo to ma szacunek u polskich kibicow

 • edzio561 lubi Komentarz

  Przecież mogą te rabaty zaproponować nowym kibicom. Tym wszystkim lekarzom, inżynierom, nauczycielom z Syrii, Nigerii, Senegalu. W ramach szybszej integracji.

 • edzio561 lubi Komentarz

  Adam trzymamy kciuki za Ciebie. Kiedyś Gołota , potem długo nic i teraz w tobie nadzieja.

 • edzio561 lubi Komentarz

  A te astmatyczki z Norwegi to co lepsze

 • edzio561 lubi Komentarz

  Gala prawdziwa to leci dziś na TVP sport. Ciekawe czemu o tym nie piszecie tylko o jakiś płatnych i sponsorowanych galach pół amatorów. Super zaprezentował się Mariusz Wach i nawet wzmianki niema. A co drugi artykuł o żenującej gali KSW. Masakra, jesteście gorsi niż TVP

 • edzio561 lubi Komentarz

  Jak tam ta walka na "top 5 w MMA" panie Kawulski?Ogórek z UFC obija nasze gwiazdy krok po kroku. Podobno jesteście światowym potentatem sportów walki?

 • edzio561 lubi Komentarz

  Podolski udzielał wywiadów po polsku, często i chętnie odwiedzał Polskę, wielokrotnie, pomimo natłoku dziennikarzy, potrafił zamienić kilka zdań z polskimi dziennikarzami, Klose nie potrafił ich zauważyć, a wystarczyło chcieć. Klosowie zerwali kontakty z ojczyzną, bo tak im było wygodnie (jak wielu w latach 80tych). Klose, żeby być docenionym, chciał pokazać Niemcom, że jest bardziej niemiecki niż polski, i zbiera tego owoce. Nie chcieli w tym okresie być identyfikowani z Polską i Polakami, teraz mają o to żal? Mają pretensje, że ktoś o tym mówi? Klose grał w niemieckiej reprezentacji, teraz, gdy kariera się skończyła i trzeba sobie znaleźć miejsce na ziemi, nagle przypomniał sobie, że zna Polski, żona jest Polką, dzieci umieją mówić po polsku? Dlaczego nie prostowali takiego wizerunku 20 lat temu? Bo wtedy liczyła się tylko kariera piłkarza reprezentacji Niemiec?

 • edzio561 lubi Komentarz

  Rybus oczywiście tylko kontuzja w reprezentacji, w Rosji umie asystować