Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Skimattei lubi Komentarz

  Dziecięce/juniorskie zawody mają na ogół nijakie przełożenie na przyszłość, więc nie wieszałbym medalu na szyi 15-latce.

 • Skimattei napisał/a komentarz do Patrycja Florek robi furorę w Polsce. Jeszcze kilka lat i może walczyć w Pucharze Świata

  Prawda jest taka , ze jak rodzice będą mieli dość pieniędzy to córka trafi do kadry juniorów PZN , za same bardzo dobre lub wyśmienite wyniki nikt ich tam nie zaprosi . Wówczas będą musieli rozstać się z dotychczasowym trenerem , a czy z nowymi szkoleniowcami poradzi sobie młoda osoba ...??? do tego dojdzie zupełnie inny poziom rywalizacji na zawodach FIS ! Z bycia pierwsza trzeba nauczyć się bycia w ogonach na pierwszych zawodach . Oby starczyło determinacji całej rodzinie , ale trzymam kciuki.

 • Skimattei napisał/a komentarz do 8. Puchar Reksia - ostatnie miejsca startowe!

  Trzy krotnie braliśmy udział w zawodach , brak organizacji , dzieci marzną na starcie , nie trzyma sie godzin startu, trener koordynator klasy mistrzowskiej to jeden wielki kłębek nerwów - jego zachowanie widzą dzieci i same staja sie nerwowe. Tam chyba nie chodzi o zabawę tylko o zbicie kasy na rodzicach
  Live is Life- pieniądz dla Organizatorów

 • Skimattei napisał/a komentarz do Lindsey Vonn rezygnuje ze startu w Garmisch-Partenkirchen

  Życze jej aby wróciła na trasy PŚ i doszło do 90 zwycięstw !

 • Skimattei napisał/a komentarz do Maryna Gąsienica-Daniel: muszę się wybić, żeby pociągnąć kogoś w górę (cz. 2/2)

  Problem jest moim zdaniem w tym , że PZN nie chce i nie asygnuje pieniędzy na szkolenia i rozwój zawodników alpejskich - a talenty w kraju są , tylko , że ewentualnie zdobywają zawodnicy dobre miejsca w Pucharze Europy i na Uniwersjadach .Idąc z kariera zawodniczą dalej brakuje pieniędzy i wsparcia PZN aby doprowadzić do startów w Pucharze Świata , a głównymi sponsorami jest rodzina takiego zawodnika . Dla naszych zawodników sukcesem życiowym jest awans do II przejazdu - ale bez zaplecza finansowego , który pozwoliłby na dobre przygotowania przed sezonem będziemy zamykać ogony Świata.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.