Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GRYFM lubi Komentarz

  Adam Lipinski próbujący przekupic posadami Renatę Beger.. Próby korupcji politycznej PiS podejmował już za pierwszej swojej władzy. Późniejsze były bardziej udane. Gówin , Gryglas. Dworczyk i bezpartyjni samorządowcy ze Śląska. Kałuża, któremu Nowoczesna dała nr 1 na liście a on zaraz po wyborach dał PiSowi za posadę wicemarszalka władzę w sejmiku (bo kredyty...) . Teraz Komarnicki, Grodzki, Dowhan... Who's next?

 • GRYFM napisał/a komentarz do Żużel. Robert Dowhan nie będzie ministrem sportu. Teraz kuszą Władysława Komarnickiego

  W polityce jak w żużlu okres transferowy w pełni. Cytując klasyka "Wart być przyzwoitym. choć nie zawsze to się opłaca, czasami opłaca się być nieprzyzwoitym ale czy warto?

 • GRYFM napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Antyprzykład Macieja Janowskiego. Dziwne tłumaczenia reprezentanta (felieton)

  Nie mam zamiaru tłumaczyć zawodnika ale takie gadanie Krzystyniaka to kuriozum. Twierdzi że niemożliwe aby chory nie czuł się dobrze dzień wcześniej? Pogadamy jak złapie cię np. jelitówka i będziesz w podróży.

 • GRYFM lubi Komentarz

  Szkoda odpisywać do takiego kleszcza jak Ty. Po samej ortografii widać że podstawówka.. Poza tym już dawno pisali o przejściu TB do T-nia

 • GRYFM napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Dość z tańcowaniem na starcie. Nie psujmy imprez (felieton)

  Faktycznie coraz bardziej irytują te harce przed startem. Moim zdaniem start powinien być na zegar odliczający do zera a nie zależny od woli arbitra.

 • GRYFM lubi Komentarz

  Bardzo mądra wypowiedź trenera. A do znawców różnej maści pism i religii: znacie historię np. powstania Bilbii? W jakim języku została napisana? Ile jest zapożyczeń w chrześcijaństwie z innych wierzeń (np. pogańskich)? LGBT wchodzi w buciorami do życia? A KK nie wchodzi? Jest akcja, jest reakcja. Pomyślcie, zanim się oplujecie..

 • GRYFM lubi Komentarz

 • GRYFM lubi Komentarz

  no tak sam sobie musiał wybronic akcje pressingiem, potem do siebie podać i jeszcze nie zmarnować.. nie szerz farmazonów chłopaku

 • GRYFM napisał/a komentarz do Co stało się w Pile. Czy seria pomyłek, zaniedbań i upór żużlowców zabiją Polonię?

  Bylejakość i nie przestrzeganie procedur zabiła wielu ludzi więc wina leży po stronie organizatora. Lepiej zawody przełożyć niż później płakać, uczmy się na błędach po locie z 2010 roku!

 • GRYFM lubi Komentarz

  Piękna pogoda, mnóstwo kibiców oraz emocji na torze, a także niestety na trybunach, bo barany przyjeżdżające na mecz ze wsi nie wiedzą co to numerowane miejsca. Ochrona bezradna, więc trzeba to załatwiać w inny sposób. Polonia pokazała charakter, bo pachniało w połowie meczu porażką. Dziwi niedopasowanie do swojego toru i masakrycznie przegrywane starty. Czy naprawdę nie można od początku zawodów czuć tego swojego toru? No ale dzięki temu uraczono nas sporą dawką mijanek. Duża wartość dodana to postawa juniorów. Potrzebny jeszcze tylko lider, który nie wyhamuje wyniku w biegach nominowanych i będzie przechylał szalę w decydującej fazie meczu. Póki co czekamy na kolejne mecze i emocje.Za wczorajszy mecz gratuluję i dziękuję naszym żużlowcom. Pzdr!

 • GRYFM napisał/a komentarz do Donald Tusk pojechał do Paryża na rozmowy polityczne. Spotkał się z Neymarem

  Zadałem proste pytanie które Cię przerosło. Nabluzgać, obsmarować to każdy potrafi, ale merytorycznie odpowiedzieć to już kłopot.

 • GRYFM napisał/a komentarz do Donald Tusk pojechał do Paryża na rozmowy polityczne. Spotkał się z Neymarem

  Widzę że cenzura znowu działa, chętnie dowiedziałbym się za co usunięto mój komentarz. Co do deklaracji sam sobie odpowiedziałeś na to twierdząc że władze samorządowe nie mają kompetencji do programu w oświacie na terenie całego kraju. Mogą tylko na zasadzie dobrowolności organizować dodatkowe zajęcia. Co do TK zapytałem o 5 i nie odpowiedziałeś, więc nie ma o czym dyskutować.

 • GRYFM napisał/a komentarz do Donald Tusk pojechał do Paryża na rozmowy polityczne. Spotkał się z Neymarem

  Możesz podać 2 przykłady łamania konstytucji, bo ja chętnie wymienię kilka z obecnej ekipy.

 • GRYFM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GRYFM lubi Komentarz

  ...a poza toba w domu wszyscy zdrowi?

 • GRYFM lubi Komentarz

  Pan Sawicki to ma tupet. U siebie TV nie, bo trzeba dbać o frekwencje na stadionie, ale na wyjazdach to już hulaj dusza, piekła nie ma. Jakby w 2L jeździł sam Kolejarz. Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby bez znaczącej kwoty przelanej na konto gospodarza, opolanie mogliby przeprowadzić jakąkolwiek transmisje.

 • GRYFM lubi Komentarz

  Dobranoc
  I prośba na koniec. Nie atakuj ciągle i permanentnie pod każdym artykułem (nawet jako pierwszy wpis pod artykułem) KIBICÓW Polonii , którzy myślą inaczej ponieważ .....zresztą jesteś inteligentny i wiesz dobrze ,że zgoda buduje a niezgoda rujnuje. ...i teraz dobranoc :)))

 • GRYFM lubi Komentarz

  Może lepiej żeby zasłonić kurtynę nad Władkowymi poczynaniami a nie udowadniać że marność okazała się sukcesem. Wiemy dobrze co przez te lata "osiągnął" Pan Władysław (długi spłacało miasto żeby nie było) zresztą sam ostatnio przyznał że jego plany się nie sprawdziły ,ale oczywiście zaślepieni miłością jednak nadal wiedzą lepiej i widzą lepiej bo przecież trudno przyznać się do błędu. W 1944 też wojska Wehrmachtu nie przegrywały tylko wycofywały się na z góry upatrzone pozycje :))) Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Teraz powróci nawet ten znienawidzony i opluwany BTŻ i jestem ciekaw komentarzy...... znaczy wiem jakie będą.Aha jeszcze jedno jakoś ja czy mi podobnie myślący nie wypominamy adwersarzom ile to razy nie było ich na meczach Polonii . To każdego z nas prywatna sprawa

 • GRYFM lubi Komentarz

  Coś komuś bardzo pomyliło się imię Władysław z Tomaszem, nie zawsze to samo nazwisko oznacza ten sam charakter. Wpisy wiecznie jątrzące i dzielące kibiców Polonii Bydgoszcz jednego z forumowiczów są z jednej strony żałosne, ale zarazem śmieszne i naiwnie wiecznie wybielające Pana Władysława. Całe szczęście ,że czasy nieudolnego prezesa od A.H. przechodzą do historii i ponownie optymizm zostaje wlany w serca kibiców Polonii Bydgoszcz (nie mylić z Władek Polonia). I to kto podał tą rękę ? Prezydent Bruski :))) Jestem ciekaw czy teraz wrogowie Pana Rafała zaglosują na niego czy też na kandydata z Pis ??? :))) ale dylemat.

 • GRYFM lubi Komentarz

  Pw czyli na pewno jakiś cymbał z onr albo z nowogrodzkiej to zrobił .

 • GRYFM lubi Komentarz

  Znać tak ale ogłaszać już chyba niekoniecznie. No chyba, że baaardzo się tego chce. Pytanie tylko czy warto? Najpierw lepiej spojrzeć w swoje podwórko zanim się zechce baraszkować w cudzym. Pzdr!

 • GRYFM lubi Komentarz

  Umówmy się, że dla kibica zaglądającego na stadion raz na parę lat to zawody były jak rzygi. Czyja to wina? Nie wnikam. Dziwne tylko, że toromistrza ciśnie się tutaj imiennie, gdy samemu bardzo pieczołowicie się dba o zachowanie swych danych jak w konspiracji. Czyli zasada albo raczej kwas, że ja mogę o kimś pisać ale o mnie nie wolno. Super. Najważniejsze, że szczytny cel wobec naszego idola został osiągnięty. Gratulacje dla organizatorów i wszystkich których spotkałem na stadionie. Dla wiarusów najistotniejsze było spotkanie towarzyskie w przyjacielskim gronie. Tym bardziej sympatyczne, że razem w sektorze z byłymi żużlowcami Polonii. Oby ziściły się słowa Tomka, że ten stadion i Ci kibice zasługują, by wypełniał się tak jak wczoraj. Pzdr!

 • GRYFM lubi Komentarz

  Tylko ,że dzięki takiemu "widowisku" nieprędko znów zapełnią się w takiej ilości.
  Szkoda ,że patrzysz bardzo krótkowzrocznie. Polonii potrzebna jest świetlana przyszłość , a nie "tu i teraz". Nie było lepszej okazji jak dzisiaj stworzyć tor do walki i zafundować publice show przez duże S. Spotkałem paru znajomych , którzy na żużlu są od święta i ich opinia była krótka nuuuuuuuuudy i o to chodziło ? Jak można było to tak pięknie spier ....ć?
  Oczywiście dla mnie ten turniej pod względem walki (toru) to wypadek przy pracy ,ale dla "nieobytych" to nudy na pudy przy kurzu z toru. Zresztą widok pustawych trybun na ostatnich biegach to cały komentarz.
  Oddzielna kwestia to postawa "kolegów" Tomka masowo wycofujących się z dalszego udziału w turnieju.
  Widok pełnych trybun po tylu latach bezcenny :)))

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Penhal

Dlaczego nie bawisz się dalej w typera to tylko zabawa nie ma co się załamywać pierwszymi niepowodzeniami.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GRYFM

Dziękuję bardzo za życzenia i przesyłam również moc Radości i uśmiechu z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 19 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.