Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jonsson lubi Komentarz

  Zostanie. Tylko Pan redaktor Ostafiński co chwilę puszcza szczura że Kuba i Maks nie mogą razem jeździć. Nie wiem skąd on bierze takie pomysły. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek inny o tym mówił, łącze z zainteresowanymi.
  Greg w Toruniu, info pewne! :-))) Zastąpi Doyla i dwóch Holderów!

 • jonsson lubi Komentarz

  "Glosno mowi sie, ze Jakub zostanie we Wroclawiu pod warunkiem, ze odejdzie Drabik" - hahaha glosno takie cos mowia tylko redaktorzy SF, ktorzy jak widac sami sobie wtoruja w tym ! Pozal sie Boze :D

 • jonsson lubi Komentarz

  A pan Ostaf dalej się upiera w kwestii tej, że jak Drabik zostanie to odejdzie Jamróg hahaha Odejdzie Milik a Lebiediev pójdzie dalej na wypożyczenie do Lokomotivu, nie wierzę by Sparta po 2 słabym sezonie zostawiła Milika i dalej go faworyzowała. Uwielbiam Vaszkę, ale jego czas w Sparcie się skończył i to Drabik zajmie jego pozycję! :)

 • jonsson napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie kumam dlaczego Jamróg miałby odejść gdyby został Drabik? Mógłbyś Ostafiński te wypociny w temacie Sparty sensownie wyjaśnić?

 • jonsson napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak zwykle Ostafiński błysnął logiką na poziomie żużlowego przedszkola. Nieźle mu ten Drabik zaszedł za skórę skoro logicznego artykułu o nim nie potrafi wymyśleć. W tym jak zwykle też nie błysnął , bo jak można pisać, że Sparty nie będzie stać na zawodnika za 1,5 mln( Drabik) ,a już za 2 mln to już tak( Doyle) . Poza tym jak można pozbyć się zawodnika( Jamróg) , który z meczu na mecz robi coraz więcej punktów. Komu miałby zrobić miejsce?Jest
  Polakiem co ma niebagatelne znaczenie . Moim zdaniem poza Milikiem wszyscy
  zostaną. 1.Woofinden. 2 Jamróg. 3 Drabik . 4 Fricke. 5 Janowski .6 Liszka . 7 Cierniak . 8 Czugunow

 • jonsson lubi Komentarz

  Co ty bredzisz, dzisiaj tor przygotowała właśnie Sparta.

 • jonsson lubi Komentarz

  Oto jest pytanie :)

 • jonsson lubi Komentarz

  Ciekawe ... Jak to jest , że Morris daje wolną rękę wrocławianom by zrobić tor .... Miejscowi robią tor na którym jest żużel i Morris chwali. Ale jak w ekstralidze gospodarze zrobią tor na którym jest fajny żużel to już preparacja i ekstraliga nie chwali?????

 • jonsson napisał/a komentarz do Żużel. GP Polski. Kosmiczny speedway. Zwycięstwo rewelacyjnego Bartosza Zmarzlika (relacja)

  Widać ,że nigdy nie oglądałeś żużla z olimpijskiego . Taki tor do wyprzedzania jest zawsze i o tym mówią rankingi. Poza tym przeczytaj kto przygotował ten tor. " Dzięki temu, że Phil Morris zaufał w kwestii przygotowania toru ludziom, którzy na co dzień przygotowują najlepszy pod względem ścigania tor w PGE Ekstralidze, kibice na Nowym Olimpijskim także podczas Grand Prix obejrzeli znakomite widowisko."

 • jonsson napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Włókniarza chce zatrzymać trenera Cieślaka. Praktycznie gotowa umowa czeka na podpis

  Drabik też nie przyjdzie . Za dobrze mu we Wrocku. Jeśli ktoś myśli ,że sentyment będzie czynnikiem do powrotu to się grubo myli. Poza tym po co zmieniać zgraną drużynę na zlepek indywidualności (zawodnicy robią swoje, trener swoje, a prezes też swoje). Ani składu ani ładu.

 • jonsson lubi Komentarz

  popłakałem się...ukarali Wrocław za nieregulaminowy tor...ale przecież było bezpiecznie i widowisko...no tak ale wyprzedzali tylko wrocławianie...haha...ukarali zespół za to, że jego zawodnicy potrafią wyprzedzać...hahaha

 • jonsson napisał/a komentarz do Za i przeciw Hynka. Dla kogo wakacje, dla tego wakacje. Zawodnicy odpoczywają, prezesi wychodzą na łowy

  Trochę Cię poniosła fantazja z Sajutdinowem, Drabikiem, Prz. Pawlickim i Doylem. Pierwszy i drugi za dobrze mają tam gdzie są. Przemek albo zostanie w Grudziądzu ,albo wróci do Gorzowa.Natomiast Doyle wybierze kogoś z dwójki Lublin -Rybnik. Zielonej nie będzie stać na niego. Poza tym ciekawie to rozpisałeś.

 • jonsson napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: truly.work Stal postawiła na swoim. Mecz ze Spartą 17 maja, ale w Gorzowie

  Masz rację . Powód był i wniosek też był, ale po co się tak było śpieszyć?

 • jonsson napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: truly.work Stal postawiła na swoim. Mecz ze Spartą 17 maja, ale w Gorzowie

  Jaka ta ekstraliga jest super! Najpierw odwołuje w skandaliczny sposób mecz dzień wcześniej , bo do niektórych nie dociera ,ze Sparta tego sama zrobić nie mogła. To teraz chce udobruchać towarzystwo nowym terminem ,że niby to bardziej sprawiedliwe, a wystarczyło wstrzymać się z decyzją do dzisiejszego poranka i wszyscy byliby zadowoleni. Prognozy się zmieniły , deszcz we Wrocku nie pada i mecz doszedłby do skutku.

 • jonsson lubi Komentarz

  Pytanie do moderatorów: Poproszę o punkt regulaminu na podstawie którego mój komentarz został usunięty, bo podejrzewam że jedyny powód jest taki iż nie pasował userowi "night". No i dlaczego pozostał, np post ww. usera będący totalnym offtopem. Właśnie komentarzy wytykałem między innymi poziom moderacji z jakim nie miałem do czynienia na żadnym innym portalu. No cóż, prawdopodobnie w dziale żużla moderacja jest również na najwyższym poziomie.
  --------
  Pytanie do redaktora nighta: nie proszę a żądam o jeden cytat, gdzie pisałem że Woffinden w Lublinie. Oszczerstwa jest niezwykle łatwo rzucać, czasami można jednak za nie beknąć. Jeżeli nie znajdziesz takiego mojego tekstu z dowolnej przyczyny żądam publicznych przeprosin, jako że oszczerstwo zostało rzucone publicznie.
  --------
  Wklejam mój komentarz który został usunięty z nie znanych mi bliżej przyczyn:
  ===
  Dariuszu Ostafiński usiądźdzcie sobie w tej redakcji i pogratulujcie, słuchajcie na okrągło "We Are The Champions", otwórzcie nawet coś bezalkoholowego. Jesteście najlepsi! Ja wam jednak nie będę gratulował osiągnięcia tego historycznego sukcesu. Dlaczego? To grubsza sprawa. Tak jesteście mistrzami, najwięksi, najlepsi. Wiesz że pewien malarz swego czasu też był najlepszy? Postawił swój kraj na nogi, wyprowadził z głębokiego kryzysu, zbudował potęgę na skalę światową, dosłownie wszyscy odczuwali przed nim respekt. Jakoś niezbyt wiele osób gratulowało mu tego sukcesu. Ten malarz nazywał się Adolf Hitler. Było trochę takich "najlepszych" w historii. Niejaki Józef Stalin, Tyberiusz czy dziesiątki jak nie setki podobnych "najlepszych".
  Dariuszu Ostafiński, może wyniki są doskonałe, może kasa wyśmienita, uderz się jednak w piersi i odpowiedz szczerze sam sobie co się kryje za tym "sukcesem". Oczywiście nie jesteś tego w stanie sam ocenić. Podpowiem. Dział żużla został zeszmacony. Właśnie to dążenie do "kilków" zniszczyło poziom. Kasa i kliki ponad wszystko. Niektóre kobiety (mężczyźni zresztą również, lecz profesja bardziej jest kojarzona z kobietami) też zostały szmatami i nie mają problemów z kasą. Czy są one wzorcem? Zapewne dla niektórych tak.
  Ja tą waszą "najlepszość" widzę zupełnie inaczej. Można tylko siąść i płakać. Poziom moderacji zerowy. Ciekawe ile by było newsów gdyby redakcja uszanowała regulamin który sama stworzyła. Dlaczego moderatorzy dopuszczają do brutalnych i chamskich ataków? Dlaczego tolerowane są podwórkowe zachowania znacznej części userów? Dlaczego redakcja nie tylko nie wycisza konfliktów, ale wręcz je prowokuje? Dariuszu, to jest jedyny portal jaki odwiedzam, który na to pozwala. Niestety, w mojej ocenie to nie ma nic wspólnego z byciem najlepszym, powiedziałbym, że mieści się na drugim krańcu skali.
  Poruszyłeś temat Drabika. Powiedz mi, czy to normalne żeby ojciec z synem porozumiewali się za pośrednictwem mediów? Czy pakowanie się z butami do życia prywatnego jest normalne? Jak widzę Dariuszu młody Drabik jednak solidnie zaszedł ci za skórę. Nadal nie możesz się pogodzić z tym jak wystawił cię na pośmiewisko chyba z rok temu odmawiając wywiadów? Dlatego właśnie wytaczasz mu prywatną medialną wojnę? Dariuszu Ostafiński, jak tam córcia? wszystko w porządku. Chyba możesz o niej w mediach pisać, no nie?
  Z Janowskim to też nie pierwsze spięcie. Dariuszu Ostafiński, widzę że to u ciebie standard: prywatna medialna wojna. A zaczęło się tak niewinnie od konfliktu z Panem Gapińskim, potem z Puką. Tak, w mediach mało kto może ci podskoczyć, zwłaszcza że nie widzisz tego co ci prosto w oczy inni mówią i piszą. Jesteś głuchy na wszelką krytykę.
  Dariuszu Ostafiński, pomimo tego że jesteście najlepsi, my kibice powinniśmy się za was zacząć modlić. Niestety, nie znasz pojęcia "etyka". Nie wierzyłem własnym oczom ja czytałem "Tomasz Gollob cierpi, ale ma nadzieję" z 26.12.1017 https://sportowefakty....e-walczyl- Dariuszu Ostafiński, czy wywlekanie problemów fizjologicznych zawodnika jest na miejscu? Jak w ogóle można nazwać twoje zachowanie? Pomimo że wiem że jesteś dziennikarską bezwzględną hieną zaszokowałeś mnie tym tekstem. Naprawdę chcesz żeby o waszych tekstach dyskutowano?
  Najlepsi... No pewnie! Jak robicie z konkurencją? Pamiętasz Dariuszu Ostafiński jak dwa czy trzy lata temu nastąpił ruch userów z SF w kierunku innego portalu? Jako że jesteście najlepsi rozwiązaliście problem. Jak? prosta i skuteczna od wieków metoda. Wystarczy dywersja. Wystarczyło podesłać tam niejakiego "nighta" i sprawa załatwiona.
  Ale skoro jesteście tacy najlepsi to dlaczego nie podjęliście prawdziwego wyzwania i nie podjęliście polemiki z Dryłą? Czego możecie się obawiać? przecież jesteście najlepsi.
  Tak się zastanawiam kto cię zatrudnił. Chyba jakiś miłośnik Kaliguli. NIe, oczywiście nie chodzi mi o jego preferencje seksualne, bo z pewnością z tym ci się skojarzyło. Raczej chodzi mi o jego... konia. Tak, tak. Dobrze czytasz. Konia imieniem Incitatus, którego mianował senatorem i o ile się nie mylę konsulem. Tak właśnie ciebie Dariuszu ktoś mianował szefem żużla na SF.
  Dariuszu Ostafiński, mam pewną propozycję. Jesteście najlepsi, może pora przejść do kolejnego etapu. Skoro już jesteście najlepsi to może powalczcie o to żebyście byli teraz dobrzy? Zadanie trudne, ale myślę że nie jest nieosiągalne. Może przestańcie uprawiać czarne dziennikarstwo, może dyskusje sprowadźcie do jakiegoś przyzwoitego poziomu, odłóżcie na bok prywatne walki.
  Co ja pierdzielę? Chyba chory jestem, przecież spadnie klikalność, jak będziecie dobrzy to nie będziecie najlepsi.
  Dariuszu Ostafiński proponuję jednak chwilę refleksji i wyciszenia. Dariuszu, zastanów się jednak czy czegoś nie zmienić.
  Przepraszam za zbyt długi tekst, wielu tematów jeszcze nie poruszyłem, a miałem zamiar. Myślę że i tak napisałem nadto wiele, zwłaszcza że i tak moje wypociny nie mają sensu, nic z tego co napisałem Dariuszu nie zrozumiesz. Czytywał nadal będę, czasami coś napiszę. Nie sądzę jednak że przy obecnym, czyli najlepszym stanie działu żużla na SF warto poświęcać mu wiele czasu i uwagi.

 • jonsson napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Janowskiemu życzę medalu, a nam tego, żebyśmy nadal byli najlepsi (felieton)

  Ten ciągle swoje. Nie dociera do gościa ,że palnął głupotę. Brawo dla szanownego portalu ,który nagrodził Cię za najgorszy tekst roku.Teraz trochę przekornie Panie Ostafiński. Czy podziękowałeś Tacie za to ,że Ci mówił ,że najpierw się myśli ,a potem robi?

 • jonsson napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nieporozumienie to wywody redaktorka. Smyku miał niesamowitą końcówkę sezonu i dzięki temu został mistrzem świata. Niestety Pan redaktor zapomniał , że to gala ekstraligi. Czyli powinno się brać pod uwagę występy w tych rozgrywkach. W tych Drabik był najlepszy, prezentując wyrównaną formę przez cały sezon. Idąc tokiem myślenia redaktorka to jak Woofinden zdobędzie tytuł mistrza świata od razu zróbmy go najlepszym jeźdzcem ekstraligi

 • jonsson napisał/a komentarz do Przegląd tygodnia oczami kibiców. Pycha wyszła Drabikowi bokiem i bardzo dobrze

  Pycha i szpanerstwo? Niektórych ponosi niezła fantazja. Pozdrawiam normalnych kibiców.

 • jonsson napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Drabik 11+1 w 4 biegach na mocnym Gorzowie , Kubera 10+ 2 w 5 biegach na słabiutkim Grudziądzu. Kogo byście dali do 7 kolejki? Mam prośbę do redakcji. Nie dawajcie do oceny kolejki kogoś z Leszna, bo jest nieobiektywny.

 • jonsson napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Facet ma jakieś rozdwojenie jaźni. Najpierw mówi , że nadmierne podlewanie toru zepsuło widowisko po czym stwierdza , że tor był przygotowany rewelacyjnie i były warunki do ścigania. Szanowna redakcjo , myślę , że temu Panu trzeba podziękować za psudo ekspertyzy i nie publikować jego wypowiedzi. Tak będzie lepiej dla niego, bo może zajmie się czymś pożytecznym i dla nas , czytelników, bo będziemy mieli rzetelniejsze wyjaśnienia przebiegu meczu przez innego eksperta.

 • jonsson napisał/a komentarz do Forma Sparty gdzieś uciekła. Stal z Falubazem w finale PGE Ekstraligi?

  Śmiać mi sie chce czytając wypociny niektórych fachowców .Niedawno Stal Gorzów miała nie wejść do play off na rzecz Włókniarza.Teraz Sparta po jednym słabszym meczu ma odpaść w półfinale. Marek Cieślak skończył się jako trener, bo źle ustawia pary itp i itd. Całe szczęście , że to nie fachowcy ustalają wyniki ,ale tor i przez to jest ciekawie.

 • jonsson lubi Komentarz

  " Słabo wypadł debiut przed wrocławską publicznością Andrzeja Lebiediewa." No ta w 3 startach [ Andrzej Lebiediew - 4 (1,1,2,-,-) ] a Tomasz Jędrzejak - 4 (3,0,1,0) na SŁABSZYM JUNIORZE no i na Grzesiu to spoko.

 • jonsson lubi Komentarz

  jak slabo ? ani raz ostatny neprzyjechal Andzejs warto dodat že zawodnici Toruna to nejsa jakesi zera...

 • jonsson napisał/a komentarz do Alun Rossiter zdenerwowany na Spartę Wrocław. "Morrisowi został przystawiony pistolet do głowy"

  nie przyłożyli mu pistolet tylko kasę i dlatego Rossiter rozpacza

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.