Lipowy Batonik - lubi

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Każdy kto miał styczność z felietonami tego Pana doskonale zdaje sobie sprawę że nie brał leków które brać powinien...

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Po pierwsze to z anteny powinien zniknąć Marcin Tutaj Majewski. Może jest dobrym szefem, dobrym organizatorem - nie wiem. Ale gadać facet nie potrafi. Jąka się, zacina, co drugie zdanie przerywnik "tutaj". Poza tym to mentalnie typ Ostafińskiego - najważniejsze dla niego są kontrowersje, problemy, słowem pudelkowicz. Piękno i promocję tej dyscypliny ma facet w d...e. Ja nie chcę ciągle słuchać tekstów: "to TUTAJ powinien być ukarany?", "czyli TUTAJ sędzia popełnił błąd, tak?". Taki, wybaczcie mi Drodzy Krośnianie, małomiasteczkowy nieciekawy charakter.
  Słaby merytorycznie jest Ryczel (choć uważam, że się stara i szybko uczy się dyscypliny). Wnosi za to sporą dawkę pozytywnej energii w transmisję. Nie przepadam za "luzakiem" Łopacińskim, chociaż w jego przypadku żużel wychodzi mu lepiej niż NBA. Tam jest irytujący.. Nieprzygotowany i efekciarski, to chyba dobra ocena tego "gadacza".
  Strasznie szkoda Benza - zawsze przygotowany, merytoryczny, na poziomie. Bardzo duża strata.
  Bardzo dobry ruch powrót dwóch Pań. Szczególnie Kabały -Malarz. W odróżnieniu od Marudy Majewskiego zawsze pozytywna, empatyczna.
  I kończąc przydługi wywód - czy tam w tej telewizji nikt z szefów Majewskiego nie widzi go na żywo? Przecież to jest niedopuszczalne takie.. "stękanie". To, że się facet sam nie potrafi ocenić i wycofać, to rozumiem. Ludzkie to przecież. Ale ktoś powinien to dostrzec z przełożonych. Ja mam zawsze zepsuty żużel jak jemu przypada prowadzenie transmisji..

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Heh... I po co było to całe pier....nie władz jak to trzeba wykorzystać sukces Zmarzlika, popularyzacja dyscypliny, dotarcie do nowych kibiców...? Przychodzi co do czego i i tak liczy się tylko i wyłącznie kasa, zamiast dotrzeć do nowych odbiorców żużel znika z kanałów ogólnodostępnych. Brawo! Kibice są z was dumni towarzysze...

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Nawet nie będę tego komentował. Żałosne

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Nie rozumiem, co to za dziwne ograniczenie? Tylko Lewandowski lub Zmarzlik? A znakomity Fajdek, który zdobywając po raz czwarty z rzędu tytuł mistrza świata w rzucie młotem, wszedł do historii światowej lekkiej atletyki? A fantastyczna czwórka wioślarska? A nasi mistrzowie skoków narciarskich? Lewandowski w swojej konkurencji był dopiero 8. w plebiscycie piłkarskim (wyżej bywali np. Deyna i Boniek), nie wywalczył z reprezentacją narodową dotąd żadnego medalu międzynarodowej imprezy, od wielu lat jest zawodnikiem niemieckich klubów. Zaś Zmarzlik jest przedstawicielem dyscypliny, która jest poważnie traktowana jedynie w kilku krajach na świecie. Może czas spoważnieć?

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Niestety nowa trybuna i dalsze plany nowego stadionu to parodia. Pierwszy fakt to planowana pojemność 12tys...W mieście 355tysięcznym ....porównamy to z Lublinem który ma nawet niewiele mniej mieszkańców ale planuje stadion na 17tys. Drugi fakt. ..trybuny będą bez jakiegokolwiek zadaszenia....zatem będzie to jedyny stadion w Polsce zbudowany w XXI wieku że ststandardami z połowy wieku XX... jednym słowem kompromitacja..

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Czy Ostafiński jest towarzyszem? W każdych wypocinach pisze : z naszych informacji wynika, dzwoniliśmy, rozmawialiśmy, otrzymaliśmy, przewidywaliśmy, .................

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  No wreszcie.... bo już myślałem, że zapomniano o Curzytkach.

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  . Uważam, że jeśli mam ochotę coś zrobić czy powiedzieć, to nie kryję tego w sobie. Wolę być otwartym i prawdziwym - powiedział Pawlicki w "Czarnym Charakterze"
  TUTAJ prawie kązdy to robi na forum i wiekszość jest zwana hejtem lub blokowana

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  KSM - rozwiązanie dla nieudaczników, leniwców, ludzi bez wyobraźni, bez kreatywności, egoistów, zazdrośników itd. :)

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Budowanie formy przez pseudo menago trwa zazwyczaj 2 lata i kończy siw ręką w klozecie

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  TIAAA ! Dla czytelnika WP , to i Martyniuk jest wokalistą stulecia ! A PRAWDA jest taka, że taki Lewandowski, gdyby grał w polskiej lidze, w latach 70-tych ub. wieku, to nawet do kadry pana Kazimierza by się nie załapał !

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Jakby bronił Spocony Janek to byśmy tą grupę pykneli na leżąco!

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Widzę że dziennikarzyna robi wszystko co w jego mocy aby któregoś z tych chłopaków zamienić w następnego Dadosa, Kurmańskiego lub Jędrzejaka. Dziwię się że nie domagają się kary więzienia dla nich. Albo najlepiej odciąć im nogi będzie spokój. Co niektórzy zaczęli traktować zawodników jak prywatne zabawki. Zamiast się buntować przeciwko organizacji durnych meczów reprezentacji z resztą świata gdzie gwiazdą zespołu jest Anders Thomsen to jadą po chłopakach. Ciekawe czy gdyby na tym mecz Zmarzlik kręgosłup złamał to by powiedzieli "no trudno ale reprezentował kadrę". Nie byłyby pretensje i najeżdżanie na związek że ryzykują tyle dla jakiś śmiesznych pokazówek. Dramat.

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Już widzę jak centusie z Monachium kupują Ronaldo...

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Mecz zawalony, mozna go bylo wygrac 3-1. Czarno widze Viselke w tym sezonie.

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Gdyby tak jak dawniej były DMŚ ,to pewnie chlopaki byliby dalej w kadrze,a teraz tylko smieszne SON!

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Piotrek niepotrzebnie się przejmujesz składem ,bo i tak o wszystkim będzie decydował Mrozek ,a Ty będziesz tylko robił za ,,przyzwoitkę: :D

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  Dobry humor ma senator - Kasprzak o pieniądze w tv dopomina się a on chciał Drabika.

 • Lipowy Batonik lubi Komentarz

  ...Karczmarz musi zaufać prezesowi i trenerowi Chomskiemu. Najważniejsze, żeby odpowiedział sobie na pytanie, co tak naprawdę chce robić w życiu. ...
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------