Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Singo13 napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek odpowiada: Emocje biorą górę nad mózgiem i racjonalnością

  A może „Januszu z PZPN” zabrać tym grupom prawo głosu

 • Singo13 lubi Komentarz

  Ale po co sobie zawracac glowe wpisem jakiegos czlowieka,z lekko cofnietym umyslem?Gdyby co dzien chcial ktos cytowac pacjentow Tworek to .....swiat by chyba oszlal.Spojrzmy prawdzie w oczy:Boniek-Bolek-Miller i "Inne Gady minionej epoki2 juz inni nie beda-mozgi przezarte propaganda i trzeba sie z tym pogodzic.Po prostu jak z ulomnym dzieckiem,poglaskac po rudej glowce i:"tak Zbysiu,masz racje Zbysiu,dobrze mowisz Zbysiu".Niestety,ale trzeba okazac troszke wspolczucia takim ludziom.Nikt z mlodych nie wie jaki bedzie gdy juz stanie sie zgrzybnialym starcem

 • Singo13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Singo13 napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN

  Czym Rudy się różnisz od tego co dzielił Polaków na tych co stoją tu i ci stoją tam gdzie ZOMO

 • Singo13 lubi Komentarz

  Panie piłkarzu, jak się jest złym człowiekiem, to się już nim pozostanie. Ale dojrzałość (szczególnie mężczyzny) powinno cechować chociaż jedno. Mądry czy głupi, prostak czy profesor, powinien bronić swojej ojczyzny,- w tym przypadku atakowanej nieustannie. Tragiczne, że atakowanej przy wsparciu celebrytów i "gwiazdorów", którzy dorobili się nie na gospodarstwie rolnym, w fabryce, za sterami samolotu czy lokomotywy. Znamienne i charakterystyczne. Tak bardzo chcecie spełnić życzenie i zamiar wrogich sił i wpuścić do Polski uchodźców. Nie widzicie, co się dzieje z Europą. Polki są piękne i miałyby o tyle większy dramat gdyby... Co im Pan powie i jak pomoże, gdyby stało się faktem. Dlaczego tak uparcie do tego dążycie? Choćby tylko za to, należy wam się już jakaś konkretna reakcja. Poprzez wybory, mamy obowiązek nasze kobiety chronić i bronić. Jeżeli Pan piłkarz tego nie rozumie, to źle, gdyż to jest wystarczający powód (widmo gwałtów i przemocy), żeby tym tendencjom i atakom stawiać opór. Powodów jest mnóstwo innych, bo oficjalnie mówiło się o "dożynaniu",- chociażby... Nie trzeba być historykiem ani starcem, żeby sobie odtworzyć przykłady bezprawia i terroru. Uczciwy sąd do tej pory nie istnieje. Proszę przyjąć do świadomości, że jako osoba bardzo popularna, szkodzi Pan Polsce i dzieli Polaków bardziej, niż ważny polityk. I co to zmienia, ze nie celowo? (w co chcę wierzyć). ATAKUJECIE POLSKĘ. Bezwzględnie, ale czy bezmyślnie,- oto jest pytanie.
  Proszę uwzględnić odruch i potrzebę patriotycznego zachowania, gdy jest tego potrzeba. A jest!

 • Singo13 lubi Komentarz

  Panie Boniek ludzie podobno wykształceni nazywajacy siebie elita już nam raz wybrali prezydenta 10 lat temu. Nie było większego prymitywa od Komorowskiego a wstydu było co nie miarą. Więc go wieś pogoniła i wbrala sobie prezydenta za którego nie musiała się wstydzić

 • Singo13 lubi Komentarz

  DZIĘKI TYM LUDZIOM POLSKA SIĘ ROZWIJA, JAK TEGO NIE ROZUMIESZ TO WYPAD DO WŁOCH

 • Singo13 napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN

  Wredny ministrant. Nie sam spojrzy co uczynił dla polskiej piłki. Jeszcze gorszy bufon od G.Laty

 • Singo13 napisał/a komentarz do Dillian Whyte ostrzega Mike'a Tysona przed powrotem. "Co, jeżeli umrze w ringu?"

  Niech wybierze walkę ze Szpilką. Jestem pewien, że nic mu się nie stanie

 • Singo13 napisał/a komentarz do Artur Szpilka: Walka z Krzysztofem Włodarczykiem w kwietniu 2021 roku

  Tylko niepełnosprawni umysłowo wykupią „żenadę” w PPV. Takie „coś” powinno odbywać się na kiermaszach, dożynkach gminnych itp.

 • Singo13 napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Artur Puzio i pole głupoty (komentarz)

  Co za baran

 • Singo13 lubi Komentarz

  "Porównując z innymi miejscami, myślę, że Polska wykonała świetną robotę. Dzięki czemu już można dostrzec początek powrotu do normalności." Oooo, nie wierzę, pozytywne słowa o Polsce na WP! Chyba niemiecki cenzor zaspał albo przegapił...

 • Singo13 napisał/a komentarz do Żużel. Ashley Holloway: jestem otwarty na rozmowy o obniżce cen, choć moje obroty spadły o 97 procent [WYWIAD]

  Obowiązkowa lektura dla Biedronia, Budki, Sikorskiego i innych donosicieli i plujących na naszą ojczyznę

 • Singo13 lubi Komentarz

  I kolejny już przykład jak obcokrajowiec traktuje swoją (nową) ojczyznę. Jak daleko naszym szczekaczom z opozycji i nie tylko do takiego poziomu. Ciekawy wywiad.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Zrobiłeś siarę sobie i wszystkim crossowcom i endurowcom sam jeżdżę na KTM 530 ale szanuje czyjąś własność i pracę Lipa i tyle.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Zrobiłeś siarę sobie i wszystkim crossowcom i endurowcom sam jeżdżę na KTM 530 ale szanuję szyjąś własność i pracę zrobiłeś lipę i tyle.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Powinien dostać niezły wpie..dal od rolnika i wszystko w temacie. Cymbał motocyklowy - typowy przedstawiciel buractwa motocyklowego

 • Singo13 lubi Komentarz

  Za takie zachowanie powinno się odebrać Panu Arturowi tytuł mistrza Polski, a ponadto powinien pracować u tego rolnika przez co najmniej rok od świtu do nocy tylko o wodzie , bo na chleb nie zasłużył - zniszczył zboże z którego produkuje się nasz chleb.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Nie ma co się rozwodzić. Pokazał, że jest nikim i tak trzeba go traktować. Najlepiej już na najbliższych zawodach.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Zwykły boorak i tyle. Człowiek się napracował na tym polu, żeby było co jeść. A tu jakiś doopek wjeżdża swwoim złomem bez pytania i niszczy. Rolnik miał rację.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Dlaczego nikt z kimś takim nie zrobi porządku? Gdzie są służby? Na innych filmach nie lepiej, wycinają żywe drzewa w dodatku w obszarze natura 2000.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Niech się cieszy, że to nie USA i dostał kulki za wjazd na prywatny teren/cudzą własność tylko parę batów kijem.

 • Singo13 lubi Komentarz

  w stanach by go zastrzelil i spokojnie poszedl do obory

 • Singo13 lubi Komentarz

  Jedynym burakiem i niedorajdą życiową tutaj to jest Puzio. Szkoda że Polska to nie USA, bo tutaj za ochronę własnego mienia można iść do więzienia. Jak to jest że brakuje u niektórych poszanowania czyjejś pracy? Czyjegoś mienia? Taka jazda po polu to zwykły wandalizm, nie różniący się niczym od skopania motoru. To niszczenie czyjejś pracy i narażanie go na straty finansowe. Ciekawe co Puzio powiedziałby gdyby ktoś siekierą potraktował jego motor.

 • Singo13 lubi Komentarz

  Puzio gnida na resorach tyle w temacie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.