Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MeeR napisał/a komentarz do La Liga. Lionel Messi rozmawia z Barceloną ws. nowego kontraktu. Możliwa duża podwyżka

  dlatego ten klub niczego nie wygra póki on w nim występuje

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Analiza drużyn. Oni mają najlepszych liderów. Motor znów zawstydzi statystyków?

  Fajnie ze wpadł jakiś artykuł ze statystykami

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Jest reakcja POLADA na oświadczenie Drabika. Chciał im zakneblować usta

  Drabik 22 wrześnie 2019, w trakcie kontroli antydopingowej PO FINAŁOWYM MECZU Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław przyznał się do przyjęcia pół litra kroplówki.... Starał się być tak bardzo FAIR PLAY, że aż dziwne też nie postanowił przyznać się PRZED meczem...

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Życiowy rollercoaster Piotra Świderskiego. Przedwcześnie przerwana kariera i praca w Rybniku

  długo tak potraficie pier....dolic nie na temat na kolejnych stronach?

 • MeeR lubi Komentarz

  Skoro pół roku po zdarzeniu znalazł się lekarz, to w marcu znajdzie się ambulans, a w czerwcu przy stadionie szpital wybudują w którym Drabik rok temu brał kroplówkę :-)

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Komitet TUE odrzucił wniosek Drabika. Będzie postępowanie dyscyplinarne

  Jak na niedysponowanego, wymagającego jednodniowej hospitalizacji w dniu meczu to Drabik wyglądał na torze zdrowo i wyjątkowo sprawnie - wyglądał na bardziej sprawnego niż którykolwiek inny zawodnik Sparty. Zdobył w tym meczu niemal połowę punktów zespołu. A jednak przed meczem nikt w klubie nie objął pozostałych hospitalizacją...

 • MeeR lubi Komentarz

  Maksiu walnij się w dekiel , wróć do ojca i poddaj się dobrowolnie karze , bo ci prawnicy i Rusko to działają na twoją niekorzyść. Przeciągają sprawę i przez to stracisz nie tylko ten sezon , ale może i następny , a jak nie będziesz współpracował to ci dowalą że 2 lata , bo nie dopatrzą się okoliczności łagodzących. A kara będzie , bo klamka dawno już zapadla i tego ci nie podarują

 • MeeR lubi Komentarz

  - " Jednodniowa hospitalizacja na stadionie " , co ten Rusko z obrońcą jeszcze wymyślą? Buaha ha ha ha ha...jakieś wrocławskie jaja... :) :) :)

 • MeeR lubi Komentarz

  Ja bym dodał jeszcze Piotra Barona....

 • MeeR lubi Komentarz

  No to teraz poproszę artykuł o juniorach-wychowankach za rządów Rusko. Ciekawe na ile stron rozbijecie taki artykuł heh

 • MeeR lubi Komentarz

  Nic nie pomoże zaklinanie rzeczywistości. Wszyskie medale , mimo że było ich nie wiele , macie przez podkupywanie i żerowanie jak hieny nad upadającymi klubami.

 • MeeR lubi Komentarz

  To jest prawdziwy klub z tradycjami! Normalnie kuźnia talentów!

 • MeeR lubi Komentarz

  Najlepszy był wałek z zagranicznym juniorem. Kiedy Rusko nie mógł znaleźć polskiego juniora to zmienił przepisy przed sezonem!

 • MeeR lubi Komentarz

  To tylko potwierdza to o czym pisze od dawna ze ten klub ma gdzies szkolenie...

 • MeeR lubi Komentarz

  ...były też inne orły sprowadzane przez Ruskę: Pacholak, P.Korbel, Patr.Kociemba, Stróżyk, Bojarski, M.Czerwiński, Łysowski, Łozowicki, Podlaszewski, Bober, Trzensiok, Dolny, Gała, Dróżdż, Wojdyło, Dul, Gzyl, Garbowska - niektórych ściągał przed licencją, żeby zdali ją w WTS-ie, ale nie są to jego wychowankowie, podobnie jak wcześniej Jamroży i Świderski, a Krzywosz z kolei dostał kopa i trenował w Opolu, zawodnikiem WTS-u był tylko w dzień zdawania licencji, by w papierach figurował, bo potem znowu dostał kopa, prawdziwymi wychowankami Ruski w tym stuleciu są więc: Kotwicki, Płuska, Ruszkiewicz, Jaworski, Kozaczuk, Janowski, Malitowski, Rowiński, Gradka, Liszka i Panicz - prawda, że imponująca lista, jedenaście licencji, mniej od Krosna, jeździ dotąd trzech, Leszno wypuściło w tym czasie 40 wychowanków, a Rusko zamyka przed adeptami Młodej Sparty - Olimpijski, goniąc ich na cztery wiatry i robi to człowiek, który ma 3 mln. 200 tys. dotacji od miasta, kasę od Betardu i wielu innych sponsorów, kasę od telewizji oraz bilety wyprzedane na pniu na każdym meczu, klub opływa w dostatek, ale Rusce dalej się szkolić nie chce... jest więc apel, kochane kluby - róbcie to za niego i koniecznie wprowadźcie mu zagranicznego juniora, bo Rusko już taki jest, ma za dużo ptasiego mleka, a uczciwa praca go brzydzi, wychowajcie dla niego jakieś perełki i przekażcie - najlepiej bezpłatnie do WTS-u, bo za parę lat zabraknie nam zawodników, a Rusko przecież szkolić nie zacznie...

 • MeeR lubi Komentarz

  Szkoda że rozwleczone ne wiele stron, a tak chciałem przejrzeć typowania. No cóż, widocznie w tym roku będzie obowiązywała formuła publikacji której nie akceptuję, to znaczy dla przeczytania publikacji koniecznym jest wyświetlenie wielu pakietów reklam.

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Wiemy, w co gra Drabik. Pokerowa zagrywka mecenasa Klimczyka

  wzorowo prowadzony klub - plandeka, zero konsekwencji - Śledź jako mechanik w parkingu, zero konsekwencji - tor na finale, zero konsekwencji - Drabika łamanie procedur, zero konsekwencji. Tylko brakuje nagrody dla Rusko na gali PGE - działacz roku.

 • MeeR lubi Komentarz

  byl juz cud nad Wisla teraz kolej na cud nad Odra ...Rusko i WTS laureatami nagrody PINOKIO Roku

 • MeeR lubi Komentarz

  upps.. jeżeli drabik się wywinie to będzie wałek dekady w dopingu...

 • MeeR lubi Komentarz

  Jeśli Drabik nie zostanie ukarany minimum roczną dyskwalifikacją, po tym jak pokrętne jest jego zachowanie i jakie kruczki są stosowane by uniknął kary, to POLADA się tylko ośmieszy. Nie jestem fanem Drabika ale doceniam jego klasę sportową, zachowania nie komentuję bo nic mi do tego, bo każdy jest kowalem swego losu. Natomiast uważam, że tylko w wyjątkowych sytuacjach i przy pełnej współpracy zawodnika i lekarza odpowiedzialnego za złamanie przepisów antydopingowych powinno być stosowane TUE o które stara się prawnik reprezentujący Drabika. Niestety, ale dla mnie sprawa Drabika, nawet jeśli media podają 50% prawdy nie zalicza się do tych spełniających warunki dotyczące TUE. Myślę że rok rozbratu z żużlem nie wpłynąłby znacząco na karierę zawodnika (posiada niezaprzeczalny talent), a pozwoliłaby mu przemyśleć wiele spraw i spojrzeć na nie z innej perspektywy.
  Pozdrawiam

 • MeeR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przemo to taki średniak wykorzystujący fazę zasadnicza do zarabiania pieniędzy. W play off to statysta zabierający miejsce w składzie innym. W 2015 roku w 14 biegach Play off zdobył w sumie 8 pkt. Jak chcesz walczyć o złoto to nie jest to osoba która Ci w tym pomoże. To też nie jest Emil lub Koldi którzy potrafią oddać swój bieg innym. Przemo ma wielkie ambicje ale poziom sportowy wciąż za nimi nadążyć nie może. W Gorzowie najpierw pobili cenę i wyrwali go z Leszna (na szczescie) A potem równie szybko się z niego wyleczyli.

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Nie wyrzucą Janowskiego z Grand Prix. Będzie nowelizacja artykułu o kadrze

  tych przykładów ułaskawień Sparty już nikt chyba nie liczy...

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Zawieszony menedżer już nie będzie mógł udawać mechanika. Poważniejsze sankcje za alkohol

  Z dedykacją do wszystkich podających Kloc, Rusko i Spartę za przykład wzoru profesjonalnie prowadzonego klubu. Chyba nikomu innemu nie starczyłoby tupetu i braku wstydu, żeby zdecydować się na zagrania takie jak Śledź. Chyba tylko po Rusko trzeba tyle sprzątać w regulaminie , normalnemu podobne rzeczy by do głowy nie przyszły. Kiedyś Sparta zdobędzie mistrzostwo, oby do tego czasu Rusko nie zalał szlamem polskiej ligi żużlowej.

 • MeeR lubi Komentarz

  Żenujące zachowanie PZM
  Jsk można pomagac komuś kto dopuścił sie jawnie przestępstwa
  Masakra

 • MeeR lubi Komentarz

  Chwila, chwila... Jak to należy rozumieć Panowie z PZM? Mam to rozumieć, że nie ważne czy medal tan został zdobyty "czysto" bez cienia wątpliwości czy jest to... drugorzędne? Jestem ciekawy czy takie samo zdanie mielibyście gdyby na miejscu Drabika był jakiś..."zagraniczniak", a Polak byłby...drugi! Jak znam życie wszyscy by krzyczeli zabrać jemu medal i przyznać Polakowi! No to jak to jest?!:)) Gramy czysto czy nie...???!:)) Chcemy mieć mistrza "czystego" czy za, którym będą się ciągnęły... wątpliwości???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.