Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alfer 2015 napisał/a komentarz do F1: Jan Przyrowski śladami Roberta Kubicy. 11-latek został trzecim kierowcą świata i ma ambitne plany

  NIE IDŹ TĄ DROGĄ, CHŁOPCZE !!! ..droga kubicy, to droga donikąd !!! ...zero sukcesów, bo co to jest wygrany JEDEN WYŚCIG NA STO ???...no i edukacja zakończona na poziomie podstawówki !!! ...przecież młody wyrośnie jedynie na tępaka typu "eee, ooooeeeee ". Do szkoły !!!

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Robert nie musi się czaić na jakieś ochłapy, że ktoś odejdzie. Taki szofer z takimi umiejętnościami z łatwością znajdzie robotę. Na przykład w moim mieście MPK szuka do pracy. A u szwagra do transportu na ciężarówkę. Też szukają. Robert, liczy się stałe zatrudnienie i dobry socjal, nie żebraj.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Alfer 2015 napisał/a komentarz do F1: Haas może zaoferować Robertowi Kubicy występy w kilku treningach. Skrócenie testów gra na niekorzyść Polaka

  @Piotr Witkowski: ...jeżeli nie zapłacił, to mamy do czynienia z kłamstwem, a nie fikcją ...zarząd Orlenu powinien żądać sprostowania kłamstwa...odnoszę jednak wrażenie, graniczące z pewnością, iż zarząd orlenu jest zdeterminowany wywalić kolejną kupę forsy na zachcianki kubicy i ratowanie obcej , będącej w stanie agonii, firmy. Co oni z tego mają ??? ..co można mieć z reklamowania przez outsidera ??? ....???...dzielą się wyprowadzoną w ten sposób, ze spółki forsą ???

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Minusem tego rankingu jest nieuwzględnianie liczby meczów danej drużyny. Przez to Lewandowski ma sporo trudniejsze zadanie od reszty. W pozostałych silnych ligach rozgrywane jest 38 meczów, a w Bundeslidze 34, czyli 4 mecze mniej na strzelenie gola. Gdyby liczbę bramek dzielono dodatkowo przez liczbę meczów drużyny, to taki ranking oddawał by realniej kto był w najlepszej strzeleckiej formie

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Orlen wpompował w zabawę Kubicy dziesiątki milionów. Pytam po co? By oglądać Polaka na ostatnim miejscu? Nasz sponsor też nie dysponuję zbyt dużym miejscem na reklame marki (która i tak nie ma sensu w świecie F1).Dlaczego kasa od podatników ma pokrywać zabawę Kubicy. On z całego interesu zarobił 6mil zł np. reklamy a my? Po co pchają go w F1 skoro nic tam nie zdziała, karty są rozdane. co osiągnie orlen po kierowcy rezerwowym? Niech go sponsoruje prywaciarz a nie państwowa sp. "podatnicy"

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Na dotychczasowych pięć komentarzy, cztery są na ,,nie" i jeden neutralny. Świadczy to o realnym spojrzeniu na sytuację krakowskiej kapusty. Klakierzy jeszcze są w szkole, dlatego ich wysyp i bezkrytyczne, pełne uwielbienia komentarze, ukażą się około godz. 15. Odnośnie Władcy Czerwonej Latarni, to historia się powtarza i tak już zostanie. Przesympatyczny tester rozwojowy od rozwijania przedłużaczy i parzenia kawy. Pamiętacie? W Williamsie polewał trunki podczas jakiejś uroczystości. Kelner, ot i cała historia.

 • Alfer 2015 napisał/a komentarz do F1: Haas może zaoferować Robertowi Kubicy występy w kilku treningach. Skrócenie testów gra na niekorzyść Polaka

  " Wtedy 7 mln euro zapłacone przez Grupę Lotos zapewniło mu występy w trzech sesjach treningowych. " ????!!!!!!!!!! ...drogie te przejażdżki, BARDZO DROGIE !!! ...uważam, że to inżynierowi Kubicy powinno się płacić ciężką forsę, skoro ma wywindować kolejny team F-1 na nieosiągalny dla innych poziom ...p.s.Za lot statkiem kosmicznym na stacje ISS i kilkudniowy na niej pobyt, Rosjanie pobierają opłatę w wysokości ok. 20 MILIONÓW $. Taniej wystrzelić robercika w kosmos, niż tu spełniać jego zachcianki. Obajtek przed sąd !!!

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Haruje? A to dobre! Buhahaha! Nie drwij pismaku z ludzi, którzy naprawdę harują w fabrykach. Gdyby dać twojemu idolowi do ręki młotek, albo klucz francuski, to by się lebiega przewrócił. Haruje! Ręce opadają! W białych rękawiczkach haruje.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Szanowny moderatorze! Dlaczego usuwasz polubione i polecone przez innych internautów komentarze? Gamoniu! Nie trudź się, bo skopiowałem swój komentarz i będę go wklejał tak długo, jak długo będzie mi się chciało. Ja mam czas i zobaczymy komu się prędzej znudzi.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Sądziłem,że najsłabszy szofer w formule zniknie wreszcie z forum.Ale gdzie tam.Jest!!!!! Wyluzujcie już z tym tematem.Mdło się robi.ILE MOŻNA ROZPISYWAĆ SIĘ O CZERWONEJ LATARNI?

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  To dowiadujemy się że gdyby nie Kubica to formuła by się już dawno rozsypała...

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Panie Bobek a konsultowałeś ten wpis z nadredaktorem K bo albo jest na urlopie albo wysunąłeś się Pan przed szereg...a to zwichnie pańską karierę i może być przyczyną "uszczerbku na zdrowiu":))

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Redaktor ma zajęcie!

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Robcio haruje w fabryce !!!

 • Alfer 2015 lubi Komentarz


  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
  Niepokonanym
  Wśród tandety lśniąc jak diament
  Być zagadką, której nikt
  Nie zdąży zgadnąć nim minie czas
  Był na to czas, ale teraz to już dupa!

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Tylko tester rozwojowy, albo zakład pracy chronionej.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Kubica może się ścigać na symulatorze (też będzie ostatni) albo na swojej kolarzówce.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  @Mojo_jojo: udaj się do psychiatry znawco państwowych funduszy inwestycyjnych.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Z Orlenem i Haasem jest tak samo, jak z kuczerą i New York Times'em .

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  @Mojo_jojo: ale tak jest
  Chętnie też bym chciał mieć sponsoring od państwa

 • Alfer 2015 napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Orlen przed ogromną szansą. Potrzeba konsekwencji i determinacji (komentarz)

  Stanowczo uważam, że pan redaktor marnuje się na tym portaliku !!! JUŻ DAWNO POWINIEN BYĆ WIODĄCYM MAKLEREM GIEŁDOWYM I TRZĄŚĆ RYNKAMI FINANSOWYMI NA CAŁYM ŚWIECIE !! Taki BELFORT -WILK z Wall STREET WYSIADA PRZY TAKIM ZNAWCY BIZNESU ! CZAPKI Z GŁÓW ! ...cudze chwalicie ...no, no !!! ...kto by się spodziewał ???!!!! OCH I ACH !!!

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  Nadaje się tylko do sprzątania.Chociaż Mercedes nawet do tego by odmówił.

 • Alfer 2015 lubi Komentarz

  McLaren nie chce nawet kapryśnego Alonso, a co tu chrzanić o Bobie :). Pierdołom na tym portalu nie ma końca.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Radek1121

zanim zaczniesz obrażać w swoich komentarzach innych ludzi powinieneś zasięgnąć wiedzy na wiele tematów.
1. pieniądze orlenu to nie są to pieniądze publiczne a już na pewno nie twoje, orlen to prywatna spółka, wystarczy skorzystać z wikipedii.
2. Kubica to ogromny talent być może zmarnowany, prawdopodobnie sam zaprzepaścił swoją karierę w F1 ale to nie oznacza że można go obrażać, co ciekawe to w Polsce jest najwięcej osób szydzących z RK za granicami cieszy się większym szacunkiem niż w Polsce a to świadczy o mentalności naszego nardu. RK osiągnął ogromny sukces a co do wstydu to gwarantuję Ci że więcej przynosisz ty niż on, facet ma odwagę i charakter wojownika których ty nigdy nie miałeś zwróć uwagę ile razy w tym sezonie dojechał na 20 miejscu.... no właśnie większość zawodników pod koniec wyścigu zjeżdża do boksu i kończy wyścig żeby tylko nie dojechać na końcu stawki.
Hipokryci tacy ja ty po GP Francji piszą że miejsce przed Russellem nie liczy się bo tamten miał wymieniany przód a RK miał szczęście z kolei po GP Monaco pisali liczy się wynik na mecie a to że Kubica otrzymał złą strategie od zespołu i został uderzony prze Giovinnaziego się nie liczy ważny wynik na mecie. W GP Monaco miał realne szanse żeby dojechać do mety nie na ostatnim miejscu ale to już przeszłość. Przedostatnie miejsce w GP Francji to żadne osiągnięcie ale pokazuję hipokryzję zawistnych polaczków których boli że w życiu ktoś może osiągnąć więcej niż oni sami z poziomu własnej kanapy. F1 to sport m.in. błędów wygrywa ten kto popełnia ich mniej.
Kończę ten wywód bo można by napisać całą książkę głównie o polskiej mentalność bo o tym piszę, nie jestem żadnym psychofanem Roberta ale jestem dumny że mogę oglądać polaka na torach F1 bo sport to coś więcej niż wynik na mecie. Dziwię się że ktoś taki jak ty zajadle krytykujący i naśmiewający się z Kubicy i jego kibiców czyta artykuły na jego temat i jeszcze komentuje trzeba być frustratem. Szkoda na ciebie czasu już wystarczająco go zmarnowałem pisząc to.

Pozdrawiam

P.S.
Fani dziękują takim jak ty że za "twoje" pieniądze mogą oglądać Polaka w F1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.