Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Ale, tak... no..., tego... O czym toto jest? Nic nowego tu nie ma. Szkoda czasu. Nieskładne bździny dla zrobienia wierszówki.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  A słońce wzejdzie na wschodzie a zajdzie na zachodzie. ;)

 • brak_zawodnika napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  On był przeciętny i w Gnieźnie i w Gorzowie i w Częstochowie i w Toruniu. Do Lublina idealnie pasuje by zastąpić Jonssona, na 6-7 punktów w meczu go stać. Więcej nie ma co oczekiwać.

 • brak_zawodnika napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie on chce jeździć w tej 2 lidze? Połowa klubów na gościu wystawiać będzie pewnie juniorów, a inne miejsca powoli się kończą (Opole ma już 2/2 zajęte, Poznań pewnie też oprócz Birkmose weźmie jakiegoś juniora z Gorzowa, Niemcy będą objeżdżać swoich, a Krosno ma wystarczająco dużą kadrę i pewnie też gościć będą juniorów).

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Wszystko gitówa, tylko, że w Falubazie odjedzie 5 biegów w sezonie.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Gdyby jeździł w Pile zarabiałby w każdym meczu. W falubazie nie występując ani razu zarobi dokładnie 0 zł. Pewnie mu się opłaca :)

 • brak_zawodnika napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Za 1 punkt w Falubazie dostanie więcej niż za wygrany bieg w drugiej lidze

  @Bezwzględny: ale ta stawka obowiązywała by przy 8 punktach i więcej. Gdyby w meczu miał 3,3,1,0,0 to tyle by nie zarobił. W elidze pewnie nie ma takich dodatkowych warunków, bo będzie tylko rezerwowym.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  To pewnie jakiś atakujący jak zniszczył dekoracje i raczej slaby zawodnik jak dał sie dogonić policjantom...

 • brak_zawodnika napisał/a komentarz do Żużel. Motor ma najlepszą parę juniorów w PGE Ekstralidze, ale zapłaci za szkoleniowe braki

  To jest głupi przepis. Dyscyplina z roku na rok coraz bardziej upada (aż trzeba sięgać po kluby z Niemiec) i kluby nic na to nie poradzą. Skoro nie ma chętnych do jazdy, to co zrobić? No i druga sprawa czy taryfikator we wszystkich ligach jest taki sam? Powinien być chyba zależny od budżetów, ale wtedy też kary powinny być inaczej naliczane, bo Motor dopiero rok przejechał w elidze, wczesniej w 1 i 2, a taki Wrocław przez ostatnie 3 lata gdy istniało obowiązkowe szkolenie jeździł w ekstra. Wiadomo że za wiekszym budżetem idą większe możliwości, a więc Motor powinien być rozliczany na warunkach pierwszoligowych, bo dopiero teraz ich możliwości wzrosły (chociaż skoro stać ich na Lamparta, Ukraińca i podkupienie Łaguty, to niech płacą).

 • brak_zawodnika napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fatalnie! Drabik miał w tej walizce przygotowany zapas papieru toaletowego i to do wiosny! Co on teraz zrobi jak znów dopadnie go grypa żołądkowa?

 • brak_zawodnika napisał/a komentarz do Żużel. Georgi Petranow, były zawodnik Stali i Unii, z własnej kieszeni odbudowuje tor w Bułgarii

  @Andrzej TRybus: a czy to wina gksż że upadł żużel w Pile i Krakowie? Oni wprowadzają regulaminy, które później działacze klubowi obchodzą i albo zadłużają kluby, albo okradają zawodników z ich uczciwie zarobionych pieniędzy. I jak gksż może pomóc? Mają dopuścić takie kluby do kolejnych rozgrywek bez żadnej kary? To następni złodzieje będą sobie nabijać kieszeń kosztem zawodników... Skąd się wzięły długi Sadzikowskiego w Krakowie? Bo w Pile to wiadomo że żużel okradł Żentkowski, a Soter wcale nie był lepszy.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Dla mnie ciekawie to wygląda. I tak przecież w każdej drużynie jest kilku obcokrajowców. Co za różnica, że akurat w Stali będzie 2-3 Duńczyków tylko :), a nie np. Słowak, Rosjanin? Dla Poznania też fajnie, bo tak jakby "dostanie" talenty. Nie znam historii Gundersena przez ostatnie lata, ale chyba jest dużym autorytetem dla młodych żużlowców duńskich, a przy najmniej dobrą marką. Jest szansa, że przez jego ręce będzie chciało się paru młodych przecisnąć do polskiej ligi. Szanse, że Poznań awansuje do Ekstraligi są bardzo małe, chociaż życzę im jak najlepiej. Czego trzeba pilnować? Żeby Stal nie zaniedbała lokalnych młodzików na rzecz Duńczyków. Musi być zachowana jakaś proporcja. No... ale to już będzie bardziej należeć do Poznania się nimi zaopiekować, więc powinno być ok. Zobaczymy za kilka lat jak to zadziała. Podoba mi się przynajmniej kreatywność pana Grzyba i że coś kombinuje w perspektywie wieloletniej. To bardzo może zwrócić się w kosztach, bo nie będzie się trzeba przebijać cenami z innym klubem za młode talenty. Nie powinno być tak też, żeby jakoś wymuszać na młodych Duńczykach wieloletniego wiązania się ze Stalą. Powinni być tak prowadzeni i mieć dobry kontakt z klubem Stal Gorzów, żeby oni sami potem chcieli się wywiązać z umowy, czy to słownej, czy to pisemnej. K... się rozpisałem, a miałem krótko. Nie trzeba się ze mną zgadzać. Można walić minusy :) Najbardziej zaboli "Komentarz Usunięty" :)

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Przecież Poznań chce jechać o awans. Młodzi Polacy mogą tam trafić na juniorkę, ale młodych Duńczyków w składzie seniorskim raczej tam nie zobaczymy. Gorzów mógł nawiązać współpracę z kimś innym, nie z klubem z Poznania, który ma wysokie aspiracje

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Tylko wychowankowie na miejscach juniora .Według mnie jest to utrącanie młodych zawodników. Jeżeli klub ma 4, 5 lub więcej wychowanków jeżeli ma jechać wychowanek to co z juniorami co się nie łapią w macierzystym klubie,pieniądze za wyszkolenie adepta od razu się wyrzuca,Według mnie kluby które maja możliwości w szkoleniu adeptów niech szkolą Adepci którzy się nie łapią niech będą wypożyczanie do innych klubów i niech sobie jadą i zbierają umiejętności na torze,Później może zaprocentować.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Czy to pomysł SF? Pewnie tak, bo całkiem niedorzeczny. Czy jak zawodnik zrobi licencję w klubie drugoligowym i zacznie dobrze jechać to do końca juniorki ma jeździć w drugiej lidze? W chwili obecnej juniorzy i tak są poniewierani finansowo i sprzętowo przez macierzyste kluby. Gdyby do końca juniorki byli uwiązani w macierzystym klubie pole do nadużyć byłoby przeogromne. Taki przepis wyczyściłby kluby z I i II ligi z jakichkolwiek chętnych do rozpoczynania tej zabawy u nich. Czy jest tak dobrze, że tę dyscyplinę na to stać?

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Według mnie nie wyszło by to na dobre. Młodzi perspektywiczni zawodnicy, którzy robią dobre wyniki w pierwej lidze mogą liczyć na transfer do ekstraligi co wiąże się z zrobieniem następnego kroku w swojej karierze, a to jednak są polscy juniorzy i nasi przyszli reprezentanci cyklu GP, więc według mnie wprowadzenie takiego przepisu wpłynęło by źle dla Polskiego żużla.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Pomysł niby dobry, tylko w ten sposób zabilibyśmy takie prężne szkółki jak Leszno. Tam produkują sporo juniorów i teraz z całej tej grupy tylko 2 miałoby szansę na jazdę, a nadwyżki nie mogłyby iść do innych klubów bo tam musieliby jeździć wychowankowie. Druga strona medalu jest taka, że w ośrodku gdzie tych wychowanków jest mało trafi się kontuzja i nagle okaże się, że nie ma komu jeździć (i co dalej? jazda w 6?). A co jeśli jest tylko 2 juniorów, a jeden z nich powie do prezesa: słuchaj prezes, ja wiem, że jestem słaby, ale Ty jesteś na mnie skazany jak chcesz wystartować w lidze. Wyskakuj z dwóch milionów złotych... .
  Sytuacja może i absurdalna, ale Polak kombinować umie i w jednym sezonie może wyciągnąć kasę, a w następnym zakończyć karierę i spożytkować "zarobione" pieniądze.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  On robi na akord.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Kuczera. Jakiemu celowi służą takie analizy ? Oprócz kaaaasyyyyyyyyyyy.?
  Tylko pytam.

 • brak_zawodnika napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny głupi pomysł. A gdzie mieli by jeździć wyróżniający się w 1 lidze juniorzy, których kluby są za słabe na awans? Zaraz by się okazało że ponad połowa kadry młodzieżowej (Miśkowiak, Trofimow, Lampart, do tego Żupiński, coraz lepiej jeżdżący Turowski) nie znajdzie miejsca w elidze bo z różnych względów zmienili kluby.

 • brak_zawodnika lubi Komentarz

  Kuczera, czyżbym się pomylił w obliczeniach i dlatego wywalono ten mój komentarz: "Jeszcze kilka lat temu pojawiło się zamieszanie, gdy Fogo Unia Leszno chciała uczynić z Kolejarza Rawicz swoją drużynę rezerw" Te kilka lat mnie zastanawia. Od kiedy jest fuzja? Jeśli się nie mylę to od 2018. Czyli od zeszłego roku minęło już kilka lat, jak ten czas na SF szybko leci.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.