Lucy_Fair - komentarze

 • Lucy_Fair napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie prezesie, a czyja to wina że znów jedzie taka parówa jak Bjarne, a kolejny raz w składzie nie ma Niedźwiedzia, który podobno jest wypożyczony? Czyżby przelew za wypożyczenie jeszcze nie dotarł do ZG i stąd taka decyzja? Bjarne nie nadaje się już nawet na 2 ligę, może Borodulina z Łodzi weźcie?

 • Lucy_Fair napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A czemu nie zrobią akcji "muremzapawełkiem" ? Jemu też ostatnio nie idzie, a kasuje znacznie mniej od najemnika z Australii.

 • Lucy_Fair napisał/a komentarz do Żużel. Miły gest sponsora Włókniarza. Eltrox staje murem za Jasonem Doyle'em!

  @SFWłókniarz: on już jest wypożyczony (z Torunia) więc Włókniarz w tym sezonie nie może decydować o tym gdzie będzie jeździł. W sumie mogli się dogadać żeby miał kontrakt w Toruniu, a w Częstochowie jeździł by cały sezon jako gość :)

 • Lucy_Fair napisał/a komentarz do Żużel. Rozdzielnia w Gorzowie naprawiona. Dyrektor OSiR chce pieniędzy od telewizji

  @połeta: użyte materiały muszą mieć wymagane atesty i to wystarczy, a że jedne są droższe, inne tańsze to już decyzja producentów. Nie można wykluczyć najtańszej oferty, bo zawsze któraś będzie najtańsza. A może po prostu biorą mniej za robocizne, nie żerują jak inni? I z tego powodu wykluczysz ich ofertę?

 • Lucy_Fair napisał/a komentarz do Żużel. Rozdzielnia w Gorzowie naprawiona. Dyrektor OSiR chce pieniędzy od telewizji

  @CKM1989FUN: no właśnie, przyczynę znaleźli dopiero teraz, gdy odbył się pierwszy mecz po awarii? Ciekawe czy świadkowie mają jakoś udokumentowaną winę telewizji, zdjęcia, czy tak tylko powiedzieli i on w to uwierzył?

 • Lucy_Fair napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gościu chyba głupa pali. Skoro doszło do zwarcia, to dlaczego w rodzielni nie zadziałały zabezpieczenia nadprądowe, które powinny wyłączyć zasilanie w kablach telewizji? Albo źle dobrane zabezpieczenia, albo kable zasilające do rozdzielni, albo poprostu ktoś odwalił fuszerke, jak to przy najtańszej ofercie.

 • Lucy_Fair napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pedersen jak słabo, Nielsen i Knudsen pokazali mu miejsce w szeregu ;)

 • Lucy_Fair napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli w elidze stawka za punkt wynosi 2 tys. to taki Woźniak na postojowym zarobi więcej niż jakby musiał jechać w meczu. Pewnie w tym sezonie już się na torze nie pojawi, bo mu się bie opłaca. Zajmie się bawieniem dzieci w domu, może to mu lepiej wyjdzie niż jazda w elidze :)

 • Lucy_Fair napisał/a komentarz do Żużel. GKM zremisował i stracił cierpliwość. Biorą gościa i postawią od początku na Lachbauma!

  Kopa w d... dać Pawlickiemu i Buczkowi! To jest połowa sezonu, a oni się w ogóle nie ogarnęli, od 8 meczów mieli może po jednym udanym u siebie. Lubię Buczka, ale od początku jedzie padakę i po jednym udanym meczu żali się w mediach jak to ciężko być wychowankiem w tak małym mieście. To już i tak nic nie da, ale żeby się czasem nie skończyło tak że na wyjazd puszczą gościa i Lachbauma, a jak im mecz nie wyjdzie to u siebie znów grudziądzkie gwiazdy pojadą.

 • Lucy_Fair napisał/a komentarz do Żużel. Walkower w Poznaniu. Klubom grożą srogie kary!

  Spokojnie, 2 miliony to kara za ucieczkę z meczu wprowadzona po pamiętnym finale z udziałem Unibaxu. Pewnie negocjacje będą polegać na tym, że jeśli Poznań zrezygnuje z roszczeń za walkower od Niemców, to sami też unikną kary za ten tor. Tak powinno się to skończyć, nikt by nie ucierpiał finansowo (nie licząc strat organizacyjnych Poznania, ale sami nie byli bez winy).