Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tylko żeby ostatni mecz sezonu 2018 nie wyszedł Wandzie w ramach Ice speedweya ..

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Wegetacja Unii - Kolejarza trwa. Cisza i spokój małego miasteczka

  Jak by nie patrzeć, to tylko przegrana Piły w Rawiczu pozbawi Piłę PO . Gdyby Krosno wygrało lub zremisowało u siebie z Bydgoszczą ( było 44 : 46 ) to by było z gołą inaczej . Zakładam, że Piła wygra w Rawiczu i jednak zajmie ostatecznie 4 miejsce w tabeli 2 Ligi . Co dalej zobaczymy .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No do Sylwestra jest jeszcze czas na odjechanie meczy Wandy . Uda się .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Piła z Rawiczem pojedzie o PO . Jeżeli Rawicz wygra lub zremisuje , a to by była dla mnie niespodzianka, to Wilki Krosno będą na 4 miejscu .
  Niestety jest to mało prawdopodobne, bo Rawicz pojedzie tak naprawdę o nic .
  Dopisuję oczywiście zaròwno Pile jak i Wilkom po 3 pkt na Wandzie . Piła może wygrać za 2 pkt I tak będzie na 4 miejscu , bo ma lepszy bilans z Wilkami przy ròwnej ilości pkt w tabeli .
  Będę trzymał kciuki za Rawiczem , ale myślę, że Piła może wygrać .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Żużel w Rzeszowie zaorany. Prezydent zaprasza na piłkę (felieton)

  Na obecną chwilę fakty są zgoła inne .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak czytam sobie te wszystkie posty i czytam .
  Tak w zasadzie nie chcę się wypowiadać na temat obecnej sytuacji żużla w Rzeszowie , bo wszyscy wiemy jak jest , a Ostafa to bym się zapytał - ile jeszcze ma nòżek ta mucha, ktòrej tak wyrywa te nòżki sadysta . Skrzydełka już wyrwane, a podnieta trwa .
  Mamy sytuację do ktòrej doprowadził Nawrocki, czyli koniec żużla w Rzeszowie , znamy podejście kibicòw do carycy Pòłtorak , wiemy jakie długi były pomiędzy rządami Marty i Irka . Zastanawiam się tylko nad tym, czy gdyby nie trafił się taki Nawrocki, to by nie było końca żużla o rok wcześniej . Teraz jest na kogo zwalić winę i na te często bzdurne pomysły typu diamentowa ligą i inne , ktòre okazały się niewypałem i doprowadziły do niewypłacalności i upadku żużlowej Stali Rzeszòw .
  2 500 000 długu to było sporo . Trafił się zbawca Nawrocki z podejściem biznesowym i to nie wypaliło . Teraz nie będzie łatwo się dźwignąć i wystartować , a jeszcze jak władze są mało skłonne pomòc to jest niestety problem z odrodzeniem, a koszty finansowe spore .
  Oby Stal Rzeszòw pojawiła się na mapie żużlowej Polski .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. MRGARDEN GKM będzie jeszcze mocniejszy. Patryk Rolnicki wraca na tor!

  PO to mieć możemy jedynie jak Rawicz wygra z Piłą , lub zremisuje . Nawet wygrana Piły bez bonusa za 2 pkt przy tej samej ilości pkt w tabeli zepchnie Krosno na 5 miejsce, bo Piła ma lepszy bilans z Wilkami . Zakładam , że obie drużyny wygrają z Wandą za 3 pkt .
  Rawicz o nic nie pojedzie, więc sezon w Krośnie już praktycznie zakończony .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z pustego w pròżne i Salomon nie naleje . :-))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziwna ta sprzeczka o Kołodzieja .
  Faktem jest, że pochodzi z Tarnowa, faktem jest, że obecnie jest zawodnikiem Unii Leszno i faktem jest , że tytuł Indywidualnego Mistrza Polski zdobył sam dla siebie . Gratulacje dla Janusza Kołodzieja .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na forum są lepsze zawody jak się to wszystko czyta, niż na torze w Gdańsku . :-)))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie zły mecz w wykonaniu Wilkòw Krosno jakiego brakowało od pechowej przegranej z Bydgoszczą na własnym torze ( 44 : 46 ) . Na dodatek nowy rekord toru w wykonaniu Porsinga 68,32 ( dotychczas 68,34 Jakobsena ) . Wygrana za 3 pkt , brawo ! . Niestety Piła nie odpuszcza walki o PO ( walka o 4 miejsce ) i ròwnież pokonała Opole u siebie , za co gratulacje dla pilan .
  Walka będzie do końca . Jak będzie na koniec zobaczymy .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak po sezonie wyjdą jakieś długi w klubach to będzie na kogo zwalić, że to przez Wandę Krakòw .
  W Poznaniu prezes siwieje , a w Opolu chce wycofania Krakowa bo muszą za dużo płacić po meczach . Trochę to śmieszne skoro walczą o awans do 1 Nice .
  Jak się jedzie z rozmachem to i koszty trzeba brać pod uwagę .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Albo się mòwi o awansie, ma się na to kasę i się jedzie by to osiągnąć bez względu na przeciwnika, albo się płacze . Wanda skoro otrzymała licencję na starty w tym sezonie to ma prawo jechać nawet samymi juniorami , a Pan prezes wraz z kadrą prowadzącą drużynę Opola powinien znając obecną sytuację Wandy i wyniki od początku sezonu , dostosować skład na ten mecz .
  Może Wanda tak jak Rawicz jedzie w lidze szkoleniowo . Może rzeczywiście trzeba było skorzystać z zaproszenia to by teraz nie było płaczu nad biedną Wandą . Jak się wystawia ciężkie czołgi na marnie uzbrojoną piechotę to czego się spodziewać innego jak totalnej rozwałki.
  Każdy wystawiony zawodnik jedzie na maksa bo jedzie o swoją kasę za zdobyte punkty . Czasem to nawet nie znają wyniku meczu bo skupieni są na swoim występie , sprzęcie i własnych pkt . :-)
  Trudno jak każdy z Opola pyknął dwie cyfry to i są koszty .
  To ile Panie prezesie ma być drużyn w 2 Lidze , aby poziom był tak wyròwnany by oscylował wokòł remisu i nie było dużych kosztòw po meczu , 3 - 4 ?
  To jaki zawodnik podpisze kontrakt w 2 Lidze by mu się opłacało wyciągać motory z busa ? .
  Przecież jakby nie odstąpiono od kar finansowych za walkowera to może i Piły by nie było w rozgrywkach .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rawicz i PO to naprawdę czysta teoria .
  Obecnie w kwestii 4 miejsca to tylko rozgrywka pomiędzy Piłą i Krosnem . Wilki MUSZĄ wygrać zaròwno z Rawiczem jak i z Wandą oba mecze za 3 pkt ( czyli 6 pkt ) , a i tak trzeba patrzeć na wyniki pilan, bo te wygrane Krosna nie dadzą pewności osiągnięcia planu minimum na ten sezon, czyli udziału w PO .
  Wyszło jak wyszło i nie wszyscy spełnili pokładane w nich oczekiwania, zwłaszcza krajowi, ale jeszcze szanse zachowujemy i walczymy do końca .
  Jak będzie to zobaczymy .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja niestety już dawno pisałem, że masa problemòw od wielu sezonòw bierze początek od E ligi i skutkuje to w ligach niższych . Zazwyczaj tego rodzaju posty były usuwane, bo jak tak można mòwić o najlepszej lidze świata . :-)
  Kwoty oferowane zawodnikom za podpisanie kontraktu, cały ten " wyścig szczuròw " pomiędzy klubami bez względu na koszty byle mieć zawodnika u siebie, często bez racji ekonomicznej i patrzenia na posiadany budżet , bo jakoś to będzie , rolowanie długòw wynikających z umòw poza regulaminowych , powoduje wzrost kosztòw i zazwyczaj kolejne długi klubòw wobec zawodnikòw . Tunerzy też nie schodzą z cen a wręcz przeciwnie je podnoszą wiedząc o wysokości kontraktòw zawodnikòw . W wielu klubach to miało miejsce i dlatego mamy kluby z wielkimi długami, a i takie ktòrych już nie ma i szybko nie będzie, oraz takie , ktòre lada chwila mogą upaść .
  Im ligę niżej to zazwyczaj jest gorzej .
  Myślę, że zawodnicy na początku sezonu zainwestują w sprzęt , ale pòźniej za zarobione pieniądze częściej spłacają własne długi, bo nie otrzymali pieniędzy np w poprzednim sezonie przynajmniej za część meczy . Sprzęt serwisują w stopniu podstawowym lub sami dokonują drobnych napraw i po wynikach obserwujemy spadek formy w poròwnaniu do początku sezonu .
  Kluby zadłużone czarują i obiecują byle wystawić skład na mecz i uniknąć kar , a kasy jak nie było tak nie ma . Nie ma co się więc dziwić, że są wyniki 70 : 20 .
  Cała sytuacja ma ròwnież wpływ na junioròw, ktòrzy często składają swòj sprzęt z pozyskanych części i nie stać ich na zakup nowego motocykla, a jeżdżąc praktycznie za darmo i bez kasy za mecze, zniechęcają się do tego sportu widząc problemy i rezygnują . Jeszcze Ci co mają ojcòw lub wujkòw , ktòrzy jeździli i mają jakiś sprzęt w swoich garażach i pomogą takiemu juniorowi to ma jakieś szanse .
  Niestety jest wielu takich, ktòrzy nie mają nic, a klub im nie jest w stanie pomòc , bo sam ma długi .
  To tylko takie moje przemyślenia i nikt z tym nie musi się zgadzać . Może znowu usuną mi ten post . Zobaczymy . :-)

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No còż bywają takie mecze i takowe wyniki w ròżnych klubach .
  KKŻ Krosno w 1995 przegrał na wyjeździe z Unią Leszno 75 : 14 , bo jeden bieg zakończył się 5 : 0 .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przyznam, że z uśmiechem przeczytałem wypowiedź prezesa PSŻ tu . Jeszcze kilka meczy do odjechania, jeszcze faza PO i możliwy awans ( może baraże ), a prezes już siwieje na myśl o wypłatach . Po awansie to chyba włosy wypadną zupełnie . Już wspomina o niskiej frekwencji na stadionie .
  Ciekawi mnie, czy będzie jak co roku , mocno do PO i ... odpust . Zobaczę na koniec .
  1 Nice to już znacznie wyższa pòłka budżetowa .
  Nie wiem ile w tym jest prawdy, bo jakoś nie wnikałem w to, ale słyszałem, że Poznań z miasta na obecny sezon otrzymał 500 000 , obaj sponsorzy dali po 250 000 . Mamy razem 1 000 000 zł i powiedzmy 500 000 od pozostałych drobniejszych .
  Czyli 1 500 000 : to przez ilość meczy w sezonie to nie ma co się dziwić , że siwieje jak za 1 weekend meczowy musi wypłacić 60 000 zł .
  Na 1 Nice to potrzeba z bańkę więcej .
  Będzie wesoło jak PSŻ ( obecnie lider 2 Ligi ) faktycznie odpuści, bo przemyśli wydatki budżetowe na nowy sezon i ligę wyżej . Będzie jak co roku, skoro już prezes siwieje ? .
  Ja Wam życzę awansu jako kibic Wilkòw Krosno i liczę, że jednak będzie w końcu inaczej niż jak w poprzednich sezonach ze Skorpionami w Poznaniu .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki Krosno

  O Al Bundy, Ty jak zwykle piszesz o Gnieźnie z Tarnowem . :-)
  Jak Krosno wypadnie zobaczymy, za to Ty będziesz sypał tradycyjnie sòl na rany i polewał octem . Zajmij się może swoimi żołnierzykami , bo też z 40 mogą nie wyjść .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Lars Skupień: Zawsze przy mnie był mój wujek, a teraz może mi tego brakuje

  Skoro jak Ty sam twierdzisz - .... W MOIM POŚCIE BYKÒW NIE MA .... , to poprostu jesteś sam dla siebie bykiem ortografii i Twòj Anioł StrÒż , lub jak wolisz - anioł strUż nad Tobą czuwa . Naprawdę to świetnie, bo dzięki temu masz prawo pouczać innych jako fachowiec w tej dziedzinie . Same Twoje posty pominę i życzę bardziej udanych .
  A, ja nikogo nie minusuję i nie mam kilku profili jak by co, bo miarą tych Twoich postòw jest ilość lajkòw przy nich od kibicòw . Komentarz wydaje się zbędny .
  O... , szkoda, że sympatyk żu - żla sam usunął tak cenne i bezbłędne własne posty .
  To ogromna strata i cios zaròwno dla czytających jak i piszących .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. PSŻ - Wilki: Gospodarze bez Davida Bellego. Zaskakujący debiut Lasse Bjerre (składy)

  Ksolar, a ja miałem Ciebie za mądrzejszego jednak . Co Ty piszesz za bzdury ? .
  Pickering kontuzjowany, Fierlej bez chociażby jednego treningu, Rempała ma sprzęt treningowy nie na ligę i brak kondycji na mecz . Pełni rolę głębokiej rezerwy jak w Bydgoszczy, bo byłby walkower . Piszesz, że po co wogòle jechać ... wiesz ile jest za walkowera kary finansowej ? .
  Hanseny obaj mają w tym czasie zawody , Hlib jeszcze kontuzja . Dawidsson już po Opolu zakończył raczej występy .
  Wystawią to co aktualnie jest najlepsze i może Bjerre odpali . Na PO jest jeszcze szansa , a to był cel na ten sezon i kadra na budżet zakładany przed sezonem na 1 melona . Sponsoròw w trakcie przybyło jednak . Mieli robić skład za 3 melony? .
  A potem długi jak w Rzeszy ? . Daj spoka.
  Nawet jak nie wejdą do PO to dopiero na przyszły sezon zobaczymy jaki skład zmontują , zakładając, że obecni sponsorzy pozostaną . Krytyka jakby z 5 lat działali , a faktycznie w 8 miesięcy cudòw nie będzie .
  :-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.