Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Wilków Krosno: Szykujemy się na 10 meczów. Mamy ustne porozumienia z zawodnikami [WYWIAD]

  @Kung Lao: krakowska49 i karnet ? . Ha ha ha , to by było coś niespotykanego i nieprawdopodobnego, a jeszcze kupiony u Ireneusza ! . Lol .
  Przecież na żużel nie chodził , nawet jak Stal Rzeszòw jeździła w lidze .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Wilków: Nikt nie dzwonił, sami się zgłosiliśmy. Nie życzymy źle Łotyszom, ale możemy uratować produkt

  @Sellex: Widzę tu ciekawą wypowiedź kogoś związanego z przemysłem mleczarskim , pisanej zapewne przy szklance mleka pełnego zagryzanej kukułką . Oby na koniec nie skończyło się to ( żeby to ładnie ująć ) biegunką . Czasy zawsze były ciężkie, zwłaszcza dla 2 Ligi , a w Krośnie coś o tym wiemy , ale nigdy aż tak jak obecnie, bo nigdy nie było pandemii .
  Zobaczymy co będzie dalej z tą 2 Ligą , niezależnie czy Wilki pojadą w tej 1 Lidze , czy nie . Zgłoszono jedynie chęć udziału , a co z tego wyniknie zobaczymy . Wyraziłem w swoim poście własne zdanie na ten temat i jednym może a innym nie musi się to podobać .
  Zobaczymy ròwnież kto przetrwa ostatecznie .
  Kluby Ekstraligowe mają swoje problemy a co dopiero te z 2 Ligi . Taki Rawicz np oparty w dużej mierze na wsparciu Unii Leszno nadal będzie wspierany jak do tej pory ? . Przecież czytamy jak jest . Opole szukające wsparcia w Zielonej Gòrze , czy Poznań w Gorzowie .
  Zobaczymy jak to się potoczy i NIKT TU NIKOGO NIE OPLÒWA ANI ŽLE NIKOMU NIE ŻYCZY .
  " Mleko to zdrowie " Sellex .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Wilków: Nikt nie dzwonił, sami się zgłosiliśmy. Nie życzymy źle Łotyszom, ale możemy uratować produkt

  @Andrzej TRybus: przepraszam za dziwny tekst (jak chodzi o niektòre słowa i błędy ort ), ale pisałem na smartfonie , a po wyślij - nie ma tu możliwości korekty jak było dawniej przez 10 min .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście w pełni nie popieram żadnych działań poza awansem sportowym, ale w obecnym czasie , poprzez koronawirusa jest zupełnie inne podejście do jazdy w lidze i jakiekolwiek działanie władz klubowych , celem ich przetrwania jak chodzi o sytuację podczas plandemi . Obecnie nie liczy się formą, ale cel . Każdy by starał się postąpić w taki sposòb, aby przetrwał 6ak ciężkie czasy , zwłaszcza w sporcie . Nie jestem bynajmniej zwolennikiem takich rozwiązań , ale w " normalnych czasach " , ale sytuacja z jaką mamy do czynienia też taką nie jest . Działania władz Wilkòw Krosno nie mają na celu dyskryminację klubu z Łotwy , lecz dobro naszej rodzimej 1 Ligi i dobro samego klubu .
  Normalnie byłbym przeciwny takiemu działaniu , ale czasy nie są normalne i wyjście naprzeciw w tej konkretnej sytuacji w pełni popieram, czy się to komuś podoba, czy nie .
  Prawdopodobnie 2 Liga i kluby po sezonie 2020 wpadną lub nie , ale jeśli jest szansa startu w lidze wyżej , to w obecnej sytuacji trzeba z tego skorzystać i nie ma co nad tym dyskutować .
  Kr9sno i tak było nastawione na awans do 1 L8gi i przez wszystkich s5awianw w gronie faworytòw do awansu , więc nie ma co się dziwić takiej propozycji że strony prezesa . To nie wzięło się z znikąd i nastąpiło zapewne po analizie możliwości , bo nie każdy klub czuje się na sile i na możliwościach, b6 taką deklarację złożyć .
  Jeżeli tylko będzie taka możliwość na obecne czasy to w pełn8 to akceptuję , i nie patrzę na ròżne zarzuty , że zielony stolik itd .
  W normalnych warònkak z mojej strony byłoby stanowcze NIE , ale ich nie mamy obecnie , dlatego jest tu moja aprobata i tylko dla tego .
  Nie chciałbym przy okazji wysłuchiwać zarzutòw o nie etycznym zachowaniu klubu , bo nikt nie chce kożystać na nieszczęściu innych , ale każdy by kożystał w nietypowej sytuacji by awansować .
  Dzisiaj to nie jest tak, że l8cza się układy , lecz liczy się obecną sytuacja i dobro klubu i samej dyscypliny , aby przetrwać . Nie każdy klub jest gotowy , by jeździć ligę wyżej . Skoro Wilki Krosno deklarują , a to wiarygodny klub, że są gotowe podjąć to wyzwanie , to nie widzę przeszkòd by jechali w 1 Lidze .
  Na dzień dzisiejszy jestem za .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Kluby muszą pomyśleć o karnetowiczach. Należy im się rekompensata

  @krakowska49: Ty najpierw kup karnet lub chociaż bilet na mecz, a potem dyskutuj i zabieraj głos w sprawie rekompensat że strony klubòw dla karnetowiczòw . Każdy klub ma jakieś rozwiązania i warianty na taką sytuację .
  W Krośnie jednym z wariantòw na wypadek transmisji meczòw w systemie POV ( płatny ) , posiadacze karnetòw otrzymają bezpłatny kod dostępu , aby mogli oglądać mecze przez Internet.
  Nie martw się, bo karnetu nie kupiłeś, a kluby znajdą jakieś rozwiązania z korzyścią dla obu stron .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poprostu chłop orze jak może, skoro nie może na torze . :-))

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Wilki Krosno wypożyczyły Patryka Wojdyłę z Betard Sparty

  @WilkiDMP2025: SORKI za tego przypadkowego minusa w odpowiedzi dla polonisty z krwi i kości . Byłem zalogowany i przy przesòwaniu postòw pykło minus przypadkowo .
  Oczywiście należy Ci się + z mojej strony, ale minusa już nie cofnę . Pozdro .

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  @Andrzej TRybus: hahahaha:))) bo czytam od dołu :)))tzn od najstarszych :)))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poza tym strona Wilkòw Krosno podaje wprost, że zdjęcie zostało wykonane przed kilkoma tygodniami .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak się czyta co niektòre komentarze .. to można stwierdzić, że są ludzie może i z krwi i kości, ale bardziej niż sam koronawirus doskwiera im brak szarych komòrek i nieumiejętność czytania tekstu i gryzmolą coś w zasadzie nie na temat publikacji, tylko na aktualny - ogòlno publiczny .
  Wyraźnie pisze w publikacji, że starania o zawodnika trwały od dłuższego czasu, a samo sfinalizowanie tego wypożyczenia z klubem WTS Wrocław doszło ostatecznie do skutku czym pochwaliły się teraz Wilki Krosno .
  Pisze ktoś coś, o czym nie ma zielonego pojęcia i nie w temacie Patryka Wojdyło, tylko o zasadach, ktòre rząd wprowadził od 2ch tygodni , czepiając się odległości 1 metra od siebie .
  Ostateczna decyzja o ściągnięciu braci do Wrocławia była jak podały SF na koniec stycznia, więc było wiadomo, że Patryk nie ma priorytetu w WTS i mògł początkiem lutego zdecydować się na Krosno .
  Wtedy mogła powstać fotka , do ktòrej nawiązuje jeden z postòw, a o koronawirusie w Polsce jeszcze się praktycznie nic nie mòwiło i zasadach odległości i zachowania higieny jak to ma miejsce obecnie .
  Może jak na fotce da się zmierzyć odległość czubkòw nosòw od siebie to wyjdzie jednak ten 1 metr odległości i ktoś odniesie się w swoim poście do meritum sprawy wypożyczenia i wzmocnienia ( lub nie jak tak uważa ) klubu z Krosna przez Patryka Wojdyło, a nie czepia się pierdoły związanej z fotką wykonaną na okoliczność dopięcia rozmòw i szczęśliwego końca .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bystrzak , ha ha ha . Tak , wczoraj uszyte kevlary Wilkòw Krosno dzisiaj zaprezentowali . W nocy do rana trwała sesja zdjęciowa, by niezwłocznie ją zaprezentować . :-)
  Rozgrywek ligowych jeszcze nikt nie odwołał, tylko termin został przesunięty .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo fajny ruch ze strony obu klubòw, zwłaszcza dla samego zawodnika . Będzie miał możliwość rozwoju poprzez jazdę, a to powinno mieć wpływ na jego rozwòj, a prezes Świącik będzie miał korzyść na przyszłość podobnie jak z jazdy w Krośnie Świdnickiego . Nasz prezes też na tym skorzysta, bo będzie do dyspozycji dobry junior wsparty sprzętem ekstraligowym z Częstochowy, co wròży zdobyczami punktowymi i nie będzie musiał grzać ławy w swoim klubie . Efekt dobrej wspòłpracy Częstochowy i Krosna zapewne zaprocentuje dla każdej ze stron .
  Tylko trzymać kciuki i czekać na pozytywne wyniki .
  Jeszcze czekamy na drugiego juniora - gościa i ... jedziemy sezon 2020 .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedynym ktòry pokonał Grega Hancocka na torze w Krośnie 27.05.2018 w derbach KSM Krosno - Stal Rzeszòw był Stanisław Burza .
  :-)

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  Świetne mecze Tomka Łukaszewicza i Łukasza Szmida. Tak samo dobrze wspominam Jacka Woźniaka, który był kapitalny na naszym torze.

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  Super zawodnik miłe wspomnienia pozdrowienia z Krosna Sabina

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pamiętamy, pozdrawiamy i zapraszamy do Krosna na mecze ligowe Wilkòw w sezonie 2020 jak tylko będzie okazja odwiedzić .
  Razem z Tomaszem Łukaszewiczem ciekawym zawodnikiem w tamtych czasach w Krośnie był Łukasz Szmid .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pada tu kilka pytań w sumie istotnych np o junioròw - gości , czy o wizualizację projektu rozbudowy stadionu .
  Jak podaje Przegląd Sportowy w wywiadzie , nazwiska gości zostaną podane niezwłocznie po opublikowaniu listy przez PZM . Nie wcześniej .
  Co do wyglądu obiektu , myślę, że projekt obejmuje całość stadionu , a nie tylko projekt pierwszego łuku i oświetlenia . Jak już np architekt wykona plan to raczej całości stadionu, a to wymaga wielu konsultacji i poprawek , a sama realizacja będzie etapowo na tyle na ile pozwolą finanse . Najbardziej potrzebna rozbudowa, jest to wspomniany pierwszy łuk i oświetlenie , zwłaszcza na wypadek awansu Wilkòw Krosno . Reszta jak już będzie plan rozbudowy na całość obiektu , będzie realizowana w przyszłości . Tak myślę

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Karnetowe szaleństwo w Krośnie. Wilki mają już zapełnione 25 proc. stadionu!

  @Laszlo84: z wywiadu w Przeglądzie Sportowym wynika, że ogłoszą nazwiska niezwłocznie zaraz po tym , jak PZM ogłosi listę zawodnikòw przewidzianych jako goście . Prezes zapewnia, że będą to dobrzy zawodnicy .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hmm.... tak się w sumie zastanawiam , czemu ma służyć ten tekst , ku przestrodze, czy co ? .
  To jakiś rys historyczny z przed 12 - 9 lat wstecz ( 2008 - 2011 ) . Może to jest zwyczajnie ciekawostka, no chyba że Anglik miał jeździć w Opolu od debiutu do sezonu 2020 w podstawowym składzie Opola . Ktoś mnie oświeci po co ten tekst wyskoczył na SF niczym " Filip z konopii " ? . Przecież wielu zawodnikòw zmarnowało swoje kariery w ciągu dekady i nikt ich nie opisuje, zwłaszcza tak z nienacka .
  Lepiej by napisali o jakimś obecnym zawodniku , jak się przygotowuje do sezonu , jak trenuje i co ciekawego robi w sprawie sprzętu na sezon 2020 , niż wracać pamięcią co najmniej 9 lat wstecz i przypominać wybryki niesfornego gościa, ktòry sam się " załatwił " przez takie a nie inne podejście do tego sportu .
  :-))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak z ciekawości zapytam - czy na tej mini trybunie widocznej na fotce to zawodnicy siedzą w oczekiwaniu na bieg w parku maszyn ? .
  To jest ten remont infrastruktury na Golaju , czyli wymiana desek lub malowanie ? .
  Pytam , bo nie miałem okazji tam być , a artykuł zapowiada ( czytając ) duży remont i wjazd ciężkiego sprzętu .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chcę być rzecz jasna złośliwy , ale jak co roku w Poznaniu Odpust zawsze zbiega się z końcem sezonu żużlowego .
  Zobaczymy, czy tradycja będzie kontynuowana w Katedrze Poznańskiej .
  Tak przewalić 29 pkt przewagi jak w 2019 , to naprawdę prawdziwy majstersztyk , a może to inne czynniki jednak decydują i zadecydowały .
  Ale ... przed nami nowy sezon 2020 , nowe cele i plany . Co z tego wyjdzie we wszystkich klubach zobaczymy na koniec . Każda drużyna może awansować, a kto tego dokona czas pokaże . Pozdro dla PSŻ Poznań . :-)

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  @efanka: Sto procent racji. :)

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Tenis. Agnieszka Radwańska w ciąży. Świat sportu gratuluje przyszłej mamie

  @efanka: za chwilę będą doniesienia a SF jakiego koloru dziecko celebrytki robi kupki .
  Skoro tak istotne informacje sportowe Szanowną Panią interesują tutaj a nie na Pomponiku to gratuluję , bo mnie mimo wszystko nie , bo akuratnie na sportowym portalu interesują mnie doniesienia strikte sportowe, a nie kto z kim śpi, kto z kim bierze ślub ile to kosztowało i jakiego koloru są kupki .
  Ludzi ktòrych interesuje życie prywatne gwiazd jest zapewne sporo , ale na tego typu newsy są inne portale, ktòre typowo zajmują się tego typu doniesieniami i tam jest najwłaściwsze miejsce ( moim zdaniem ) na tego typu informacje , a dostęp jest ròwnie łatwy . Pozdrawiam . :-)

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy w ostatnim czasie Ostafiński musi odstraszać swym wizerunkiem pod każdym artykułem jaki tylko się pojawi na SF I strzelać krzyżowym ogniem do prezesa Włókniarza ? .
  :-)))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co do szkoleń to owszem , wszelkie szkolenia nikomu nie zaszkodzą , bo regulamin i zalecenia np na starcie powinny być realizowane tak samo i na wszystkich torach jednakowo przez osoby funkcyjne .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.