Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Kwiatek napisał/a komentarz do Żużel. Krystian Plech odchodzi ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Znamy powody rezygnacji

  idzie do Rybnika ale tam nic nie zwojuje. jedynie zarobi wynegocjowana kase i to bedzie koniec i szukanie innej dojnej krowy.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Witamy w Rybniku.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Łatwiej być menago (raz na rok wynegocjować umowę), niż zapie.alać w klubie.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  "Znamy powody rezygnacji". No to się nimi podzielcie, bo z artykułu się nie dowiedziałem. Tytuł winien brzmieć: "oświadczenie K. Plecha". Coraz gorzej na tym portalu. Po raz kolejny tytuł niewiele wspólnego z treścią ma.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Nosz k ..... . Już mi się odechciało przed sezonem .

 • Mariusz Kwiatek napisał/a komentarz do Premier League. Manchester City może stracić mistrzostwo Anglii z 2014 roku

  a Messi za dobrze gral a teraz 4m bez bramek. zabierzcie mu zlote pilki.... :-)

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  szwaby już kombinują boją się ,że austro-gebels nie wygra dlaczego wstrzymują konkurs ?
  skoro w złych warunkach puścili Kamila i innych

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  przerwać ten konkurs !!!

 • Mariusz Kwiatek napisał/a komentarz do Konkurs indywidualny w Bad Mitterndorf

  manipulatorzy na wierzyczkach niszcza skoki. jednemu +5 drugiemu +20 za wiatr w miare potrzeby. zwykli oszukisci i dukarze

 • Mariusz Kwiatek napisał/a komentarz do La Liga. Zła passa Lionela Messiego trwa. To pierwszy raz od 2014 roku

  niech zalozy zlote buty, ma ich tyle ze ma wybor i moze zalozyc te, ktore same strzelaja bramki.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Maks, to co można ci zarzucić to słabi współpracownicy, lekarze i to co dyskfalifikuje żużlowca: brak refleksu :) nie na starcie, a w komunikacji... Oświadczenie powinno zostać napisane niezwłocznie. Tylko tyle... Nie wyobrażam sobie byś mógł zostać ukarany jak za meldonium czy marihuanę...
  Powodzenia, szybkich startów...

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Mam wrażenie że bracia Holderowie , pociągną nas na dno ? Miedziński zapewne zrobi swoje , Musielak już niekoniecznie , do tego brak juniorów.......Optymizm zupełnie bez pokrycia .

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Kopeć zrobi postępy? On przez 4-5 lat żadnych postępów nie zrobił, a teraz przez jeden sezon ma się stać zawodnikiem na ekstraligę? Chlupac to też żadna opcja (pewnie nawet w 1 lidze nie pojedzie żadnego meczu). Z takimi kandydatami nie ma sensu w ogóle wystawiać nr 8 w elidze. Nic dziwnego że spadli skoro ich menadżer ma takie wizje.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  odnoszę wrażenie że bracia Holderowie skończą u nas karierę :)

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Kwiatek napisał/a komentarz do Żużel. Sprawa Huckenbecka w Trybunale PZM. Co z Musielakiem? Apator może mieć duży problem

  Musielak spieprzył z Łodzi bo mu wsypywali pawulon do herbaty

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Panu Skrzydlewskiemu dziękujemy. Nakładanie kary na lidera i zawodnika który utrzymał go w 1LŻ. Za chwilę nikt tam nie będzie jeździć.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Witkowi zawsze było daleko do dyplomaty ale teraz odrywa się coraz bardziej od rzeczywistości."Wojny' na każdym froncie to nigdy dobry pomysł.Powinien się skupić na ważniejszych sprawach a nie szukać sporów i palić mosty bo po takich akcjach raczej Musielak czy też Huckenbeck nigdy już nie będą jeździć w Orle.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Panie Marianie, wydawało mi się, że rozsądny z Pana człowiek i wie Pan o co chodzi. Do tej pory nie było żadnych problemów z jazdą w kadrze żadnego z tych zawodników, na których Marek Cieślak się obraził. Wielokrotnie jechali w kadrze ze dużymi sukcesami. Niech Pan sobie przypomni jaki wkład w medale drużynowych mistrzostw świata juniorów i drużynowych mistrzostw świata wnieśli. Problemem jest trener kadry, któremu ostatnio coś się niedobrego stało. Nikt nie zauważył, że on się zmienił? Wszystko zaczęło się od nieszczęsnego ZK w Pile. Stanął wtedy po niewłaściwej stronie barykady i z uporem godnym lepszej sprawy przy tym trwa. Zawodników zaczął traktować jak swoją własność. Nikt tego nie lubi.
  Swoją drogą to się dziwię, że za te zawody nie został rozliczony organizator i osoba, która zatwierdziła rozgrywanie zawodów na tym torze. O tym, że jest on w stanie tragicznym i z roku na rok jest coraz gorzej, wiedzieli wszyscy, w PZM też. A jeżeli nie wiedzieli to tym gorzej dla nich, bo powinni. Za to im płacą. Może i intencje mieli dobre, chcieli pomóc klubowi w tarapatach. Ale nie można tego robić kosztem zdrowia i życia zawodników. W Polsce torów na tego typu zawody nie brakuje, chętnych do organizacji też. Marek Cieślak, jako trener kadry, zamiast się awanturować, że nie chcą jechać, powinien im zabronić jazdy ze względu na ich bezpieczeństwo. Coś mu się pomyliło.
  Jeżeli Marek Cieślak nie posypie sobie głowy popiołem i nie przeprosi za swoje zachowanie, czarno widzę współpracę w kadrze z tymi zawodnikami. I nie ma to nic wspólnego z niechęcią do reprezentowania Polski czym sobie niektórzy gęby wycierają.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  "Podoba mi się podejście PZM i GKSŻ. Widać, że robią wszystko, by kadrowicze mieli stworzone jak najlepsze warunki" Nie do końca. Przecież na zgrupowaniu kadry był Ostafinski

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Mam pytanie. Czy Pan Panie Maślanka będąc chory i mając zwolnienie lekarskie pracował? Jeśli nie to czy kogoś Pan za to przepraszał? Od kilku miesięcy o czterech czołowych zawodnikach, wielokrotnych i niewątpliwie zasłużonych reprezentantach Polski, pisze się w SF jak o oszustach unikających udziału w Złotym Kasku i meczu reprezentacji. A przecież nikt nigdy nie kwestionował ich zwolnień. Co więcej, w dwóch poprzednich terminach ZK żaden, podkreślam ŻADEN z tych zawodników nie przedstawiał zwolnienia. To chyba dobitnie świadczy, że chcieli jechać i niczego ani nikogo nie lekceważą. To organizatorzy turnieju ZK pokpili sprawę, ale jakoś nie słychać aby wobec nich wyciągnięto jakiekolwiek sankcje. Dlaczego PZM czy GKSŻ nie opublikowało nigdy wyników postępowań wyjaśniających (piszę w liczbie mnogiej, bo przecież sprawa każdego zawodnika jest inna, indywidualna, a postępowania wobec osób funkcyjnych, które zaniedbały swoje obowiązki to też oddzielny rozdział)? Czy takie postępowania w ogóle przeprowadzono? Myślę, że już wielki czas aby zakończyć bezpodstawną nagonkę.

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Kwiatek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.