Marlowe - lubi

 • Marlowe lubi Komentarz

  Komu kibicujesz, gdy Delpuś gra z nieśmiertelnym Federerem? Jak wytresowana publiczność jesteś w większości za ukochanym Rogerem, czy w mniejszości za Delpusiem?

 • Marlowe lubi Polemika z fanatykiem

 • Marlowe lubi Komentarz

  "ATP Bazylea: Roger Federer powraca do domu." Czyli siedzi w Dubaju z szejkami, bo tam jest jego dom. I niech tam zostanie.

 • Marlowe lubi Komentarz

  "jakby się kogoś pytać kiedy pójdzie do piachu" Zapewne ta kariera musi nagle się tak zakończyć i dziwić nie powinna, patrząc na przebieg i "niespotykaną długowieczność kariery". Startował każdego roku podobnie jak Murray, Nadal, Djoković. Fanatycy zawsze będą przekłamywać i naciągać fakty, by pasowały do "drugiego takiego sportowca nie będzie". Oczywiście, że nie będzie, bo tak uznał autor piszący ten bzdet. Cała ta wesoła twórczość medialna o Federerze spowodowana jest firmą Team8 i zasługami Tony Godsicka, który odpowiada za kontakt z mediami.

 • Marlowe lubi Komentarz

  I jak traktować dziennikarzy SF poważnie, skoro banują, bądź usuwają komentarze nie schlebiające ich promowanemu ulubieńcowi? Nie przypadkiem zasłużyli sobie powszechnie na opinię Fedtards - czyli agresywnych hipokrytów. Gdy pisałem o Nadalu, czy delPotro dużo bardziej krytycznie niż o Federerze, dostawałem lajki od "fanów" Federera i żaden "nadredaktor" nie usunął komentarza. Dlatego nie ma tu na tym forum ludzi krytykujących boskiego Federera, bo nikt nie traktuje towarzystwa wzajemnej adoracji na serio i nie ma zamiaru być obrażanym przez usuwanie komentarzy.

 • Marlowe lubi Komentarz

  Zgoda." Po co takie pytania i roztrząsanie tematu."Mogliby dziennikarze nie związani z Team8 zapytać Federera. Gościu, jak to jest, że nikt inny nie wygrywał szlemów mając 36 lat, a ty jako jedyny zaprzeczasz naturalnym prawom biologii, w dodatku wytrzymujesz czterogodzinne pojedynki fizycznie lepiej niż młodsi rywale? Mogliby zadać kolejne pytanie. Jak się czujesz, kiedy na trybunach twoi "fani" agresywnie atakują rywali, przeszkadzając im w grze? Mogliby i zadać następne. Jak to jest, że obiecałeś 6 lat temu, że w wieku 35 lat zakończysz karierę, a teraz zmieniłeś zdanie.? Lub takie - ile przeznaczasz rocznie milionów dolarów na własny PR medialny?

 • Marlowe lubi Komentarz

  I jak ktoś może kogoś takiego traktować poważnie, po takich wpisach? Można co najwyżej próbować usprawiedliwić częściowo taką postawę tylko u nastolatka będącego w okresie buntu. Pan Marlowe mówi do takich młodzieńców "Dzieciaku, wydoroślej", czego Ci również życzę z serca. Potwierdzasz ten młodzieńczy bunt dziecinną i niedojrzałą, nerwową odpowiedzią w stosunku do mnie i niewytrzymując " ciśnienia" do Marlowe. Widać też, że nie rozumiesz prostego przekazu, skoro uważasz, że Jużnyj będący młodszym od Twojego idola Rogera jest wg. Ciebie "dziadkiem", a nie jest nim starszy o rok Federer. To, co charakteryzuje ludzi nerwowych, którzy merytorycznie polegli na argumenty "dając twarz", to po dojściu do ściany, używanie liczby mnogiej "każdy". Jak się wypowiadasz, wypowiadaj się w imieniu swoim, a nie "każdego". Ja" każdym" nie jestem. Ty zaś stajesz się jeszcze bardziej komiczny, choć w Twym wypadku wydaje się to niemożliwe, bo nie chcę Ciebie podejrzewać, że robisz to świadomie. Na temat dopingu w sporcie jak widać nic nie wiesz. Nie znasz nawet danych statystycznych, że ponad połowa sportowców przyznaje się w poważnych ankietach do stosowania nielegalnego dopingu. Piszesz znowu jak dzieciak niedojrzale, że "nadzieja jest matką głupich", a jednak nadzieja powiązana jest z wiarą. Ty jednak wierzysz całym sercem w czystość Rogera, (o którym pewnie dowiedziałeś się kilka lat temu), tak jak większość wierzyła w zwycięstwa Armstronga. Ale w jednym się jednak zgadzamy. Napisałeś "tylko ja durny odpisuję". Myślę, że bardzo trafnie siebie określiłeś tym przymiotnikiem . A tak na marginesie nawet Twój Avatar skopiowałeś od blogera Toyaha, mimo, że chciałeś być oryginalny. On tej krowy używa od 9 lat. Pewnie Ty masz niewiele więcej lat, ale może ten mój wpis będzie dla Ciebie początkiem do wykazania odrobinę większej dojrzałości. Nie powinno być to w Twoim przypadku, aż tak trudne.

 • Marlowe lubi Komentarz

  "Bioreleki" też by go usprawiedliwiło -:) A tak jest gorzej.

 • Marlowe lubi Komentarz

  Dziadek Youzny? To Federina to chyba pradziadek... Idąc tym tokiem rozumowania-:) Może lepiej Matuzalem Federina, he ekspercie?

 • Marlowe lubi Komentarz

  Twoja wypowiedź jest przypadkiem szczególnie interesującym specjalistów z dziedziny medycyny.

 • Marlowe lubi Komentarz

  Jako Redaktor masz względy u naszego Federiny. Gorzej mają ci wytresowani - :)

 • Marlowe lubi Komentarz

  Dno. Kolejny chory wymysł Godsicka amerykańskiego menadżera Federera, aby zatuszować prawdę i zarobić dziesiatki milionów dolarów . Wyguglajcie tytuł "Dlaczego Federer jest świętym człowiekiem" zrozumiecie jak działa medialna machina. To co robią Federer i spółka przebija tysiąc razy afere reprywatyzacyjna i doping Armstronga.

 • Marlowe lubi Komentarz

  Niedługo tenisista sraczke dostanie a dobrze poinformowani powiedzą że to od wspomagaczy ludzie mediów wiedzą wszystko nawet bez testów

 • Marlowe lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marlowe lubi Komentarz

  Czy to dla Ciebie w ogóle nie jest zastanawiające, że Pao zrobił sobie wakacje od forum dokładnie w tym samym czasie co Crush vel Monkeys vel Omi vel Omi5 vel Crushme vel Belinda? Może razem romansują z Muguruzą na Formenterze? Buahahaha, ale Ty jesteś naiwna! Za to kaman nagle się ożywił i codziennie zaśmieca forum. Ktoś w ogóle czyta te elaboraty psychopaty, całe płynące jadem?!

 • Marlowe lubi Komentarz

  Niestety to jeden z efektów ubocznych substancji chemicznych. WĄTROBA tez niestety potrzebuje czasu. Ale nie martw się koksu, opowiedzą ci co się działo w nocy i co robili.

 • Marlowe lubi Komentarz

  Federer nie umiejący grać na clayu woli oczyszczać wątrobę.A Wawrinka bez wspomagaczy, jak zwykle 1 rundy i do domu. Odżyje "sensacyjnie" w szlemach.

 • Marlowe lubi Komentarz

  prymitywny pastuch i robol umysłowy jedyne co umiał to machać rakietą ale od tego we łbie się prostakowi przewróciło i myśli że ma prawo się wypowiadać publicznie. matoły mają milczeć >>>>!!!!!!!!!!!.

 • Marlowe lubi Komentarz

  Nastase zawsze był debilem i taki pozostanie

 • Marlowe lubi Komentarz

  Nastase zawsze był debilem więc to u niego norma.