• Marlowe

  "Trzeba być naiwnym, by twierdzić, że tenis jest czysty" - powiewdział przed laty Federer.
  Pełna zgoda.Trzeba być naiwnym, by twierdzić, że tenis Federera był i jest czysty.
  Federer ''Naivety says that tennis is clean.''

 • Marlowe

  Gdy przegrany od 7 lat Federer, który z ostatnich 28 szlemów wygrał 1, słownie jeden przypadkowy ponad 4 lata temu, osiągnął 306 mecz,PAMIĘTAMY jak REDAKCJA dała tytuł "Wimbledon: Federer wyrównał epokowy rekord Navratilovej" W stosunku do rekordu Sereny nie ma żadnej reakcji.Teraz widzimy kolejny raz jaką PROPAGANDĘ uprawiają media w stosunku do Szwajcara.

 • Marlowe

  Polscy komentatorzy znani w Europe jako najwięksi propagandyści PRu przegranego od 7 lat Federera, aby utrzymać wokół niego zainteresowanie sponsorów i kibiców, mają obowiązek przy każdej okazji, w meczach które dane im komentować, wplatać za wszelką cenę pozytywne wątki o naszym Rogerze. I stałe deprecjonowanie Novaka, przy uwielbieniu przegranego od 7 lat Federera, którego duch unosi się w polskich antenach najmocniej.

 • Marlowe

  fedtard
  Fedtard refers to a fanatic Federer fan whose head is deep in horse-shit. He/she lacks the fundamental ability to reason. He/she is filled with hate specifically against Rafael Nadal. A Fedtard believes all tennis players whom Federer loses to and specifically Rafael Nadal use PEDS. Fedtards believe there is no evidence needed to support this claim because no evidence can be found.

  Fedtards are retards who've gone full retard, and we all know: you should never go full retard.

 • Marlowe

  Jeśli Lech Wałęsa twierdził, tłumacząc bratu, że ród Wałęsa wywodzi się od "włoskiego cesarza Walensa pisane przez en" to pewnikiem można twierdzić, że ród Djokovic wywodzi się od rzymskiego cesarza Djoklecjana, który miał pałac w Splicie. Jako ciekawostkę trzeba dodać, iż wiernym acz często karconym sługą cesarza, był niejaki Rogero Ferderek.

 • Marlowe

  Nole to geniusz tenisa. Jego gra, wszechstronność, lekkość, to poezja. Sięgnij Nole po wygraną. Należy Ci się za RG i schedule jaki ułożyli tam przeciw Tobie organizatorzy.Wszyscy jesteśmy Novakami!