Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tei_Gda napisał/a komentarz do Stanisław Chomski: Czekamy na dalszy rozwój wypadków

  Co Ty piszesz człowieku? Jak to nie można spokojnie na temat popisać z kibicami Wybrzeża Gdańsk? Oczywiście, że można tylko, że jak ktoś pluje jadem to niestety, ale ktoś zaraz będzie tym samym odpowiadał. Fajnie, że Madsen w Gdańsku, nie oczekuję tego, że sprowadzimy mocnego lidera czy nawet dwóch, ale chcę drużynę walczącą z każdym na maxa bez odpuszczania. Czy spadniemy tego nikt nie wie. Jak ma się drużynę można dużo zdziałać, jak ma się indywidualności można szybko się przeliczyć. Kto spadnie tego nikt nie wie jedynie wiemy jak silne są składy na papierze.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Wypozyczcie jeszcze jakiegos juniora od nas mamy ich paru i to niezlych w pierwszej lidze mogli by zablysnac a nam kasiora sie przyda:)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  powinni jechać swoimi wychowankami!

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Wybrzeże powodzenia życzę w podpisaniu umowy sponsorskiej oraz zbudowaniu solidnego składu.Czytając większość komentarzy to muszę stwierdzić że u ludzi występuje straszna nienawiść.Pozdrawiam

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  I fajnie . Tak trzymaj . Nie będę ci przypominał szczegółów z lat minionych jak u was sie działo . Nie życzę sobie komentarzy od byłych biedaków o nas :):):):) nie stosowne są nie uważasz ?

  TO GDZIE CZYJE MIEJSCE JEST OKREŚLA AKTUALNA SYTUACJA . My awansowaliśmy i też mamy swoje miejsce :) nie spinaj sie .

  Zapomniał wół jak cielecięm był .:)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Sam sie spinasz dzieciaku i zaczepek szukasz kogo to obchodzi kogo bys wolal w EE???Rolniku spod znaku wscieklej krowy.Tobie wolno wyrazac opinie kogo bys wolal a mnie to juz nie???

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Trafne :)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  To nasz problem :) ... pozwolisz ,ze bez idiotycznych komentarzy nie damy sobie rady . Jak tam Maślanka .... mam przypomnieć jak wam sie działo .... ?

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Dzieki za troske o nasza kase. Pilnuj swojego grajdołu i unikaj kontaktów z ABW :):)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  No to czekamy na .... porywające propozycje . UWAGA UNIMIL DUREX i
  itp ... mile widziane we wpisach Jusadich, ucho od nocnika czy innych numerów jeden swoich klubów :):):) .

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Ja tez bym Rybnik niz Leszno wolal wy juz stanowczo za dlugo w najwyzszej lidze jezdzicie do tego ciagle przekrety z torem dltego Rybnik badziej cenie jako klub i ich tytuly niz was

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Dawajcie, dawajcie, może z Wybrzeżem będzie lepiej. Wbrew temu, co wielu tutaj pisało.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  ty się nie śmiej bo w składzie mieliście Nermarka, a do tego jechaliście na jego z/z przez pół roku to tak jak my dwa lata temu byśmy jechali na z/z za chrzanowskiego

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  ludzie o czym mowa , Wybrzeże samemu "MIŚKOWI" wisi 500tyś. , THJ prawie 600tyś. Terlecki żebra w ratuszu o ponad 1ml. do końca miesiąca by dostać (5 miejsce? dobre żarty , nie wiadomo czy wystartujemy!) kto chce niech się cieszy jak to dla kogoś jest zabawne

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Generalnie w naszym zasięgu Jest tylko Hancock i Walasek, Pedersen odpada.
  Spodziewać się można takich nazwisk jak Kildemand,Lindgren..
  Niby zgłosili się bracia Pawliccy, fajnie było by ich mieć w składzie.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Nie życz nikomu co tobie nie miłe " kolego " :)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Proszę Cię nie mów o swoim zespole który spadł z Ekstraligi bez walki .U siebie w dupe 60:30 i z długami po 2 mln i chcieli zgłosić upadłość waszego klubiku :)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Znów artykuł o GKSie i zamiast pogadać trochę i pospekulować to już się hołota zbiegła i trolling zawodowy uprawia.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Ile ty masz lat człowieku? Nie obchodzą nas wasze problemy. Budujcie co chcecie, a ty nie zaśmiecaj naszych wątków ilekroć coś się pojawia.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Mądralo jeden. Emil uciekł, Buczek w Tarnowie to gdzie ta Twoja potęga. Martw się o siebie. Który to już raz wypowiadasz się w naszych wątkach. Frustracie.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  My marzymy o 7 miejscu, a co ma zarząd gadać, że lecimy z hukiem? Fachowcy z Częstochowy czy Gniezna, martwcie się o siebie i wasze kluby - sami różowo nie macie. Do składu dojdzie 2-3 zawodników. Może i junior. Ale nie będzie to żaden Pedersen. Szczytem optymizmu jest Hancock i Kildemand. Amerykanin raz sparzył się w GD i wracać tu nie zamierza. Z kolei Dun to tylko uzupełnienie składu. Pierwszoligowcami Eligi nie utrzymamy, ale to już nasz problem. Ja będę szczęśliwy jeśli drużyna będzie walczyć na torze bo nie łudzę się na cuda, a jak spadniemy...nie pierwszy i ostatni raz:-) A całą kibicowską ekipę, która tak nas nienawidzi to polecam jakiś środek na zatwardzenie bo już chyba długo was musi gnieść.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Człowiek chce być opłacany za swoją pracę jak najlepiej. Nieważne czy jest fryzjerem, mechanikiem, księgowym, sprzedawcą czy żużlowcem. Jasna sprawa. Nikt tego nie neguje. Jednak na dłuższą metę nie tylko pieniądze są ważne. Liczy się atmosfera w pracy, lojalność pracodawcy, pewność zatrudnienia, dodatkowe korzyści nie w pieniądzu, uznanie pracodawcy, kolegów z pracy, a także... klientów. Liczy się to, jak pracodawca postrzegany jest na rynku pracy i wśród klientów.


  Można zrozumieć sytuację Dudka, który jest w szczycie formy, miał świetny, ostatni sezon juniorski i ma niepowtarzalną okazję do odcięcia kuponu w postaci intratnego kontraktu seniorskiego. Kto wie, czy kolejny rok (pierwszy jako senior) odjedzie tak samo dobrze i czy jego notowania, a więc i pozycja negocjacyjna nie spadną. A teraz ma szansę na bardzo dobre pieniądze, na inwestycje w team, sprzęt, szansę na zarobienie większych pieniędzy dla rodziny, która go do tej pory wspierała. Jasne! Rozumiem. Na jego miejscu pewnie myślałbym podobnie.


  Jest tylko jedno ale. Jedna rzecz nie przystoi ani zawodnikowi, ani jego teamowi - pieprzenie farmazonów na forum publicznym i kalanie własnego gniazda. Wypowiedzi Sławomira Dudka pod adresem Falubazu są niesmaczne. Niech negocjuje z kim chce, niech walczy o jak najlepszą kasę dla syna, ale niech nie wciąga w to mediów i nie robi podjazdów pod adresem macierzystego klubu. Po co? Żeby coś na Falubazie wymóc? Jeżeli taka jest jego strategi, tzn. grożenie Unibaxem, to bardzo słabe podejście. Mądrzenie się, że "Musimy chyba odejść z Zielonej Góry, żeby za 5 lat przyjść i wtedy tu będziemy docenieni" może mu się odbić potężną czkawką. Bo za 5 lat sytuacja może być dokładnie odwrotna i Falubaz może powiedzieć "Musiał się tułać jak najemnik 5 lat, żeby wrócić do klubu, który go szanuje".


  Także Duzers, jeśli chcesz, to walcz o dobrą kasę w innym klubie. Należy Ci się. Ale zrób to z klasą, nie pal za sobą mostów i nie pozwól tego robić ojcu.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Chyba sobie kupie - bede do sklepu po ziemniaki nim jezdzil ;)

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Wolałbym przeczytać inną informację, ale jest chociaż konkretnie i bez przeciągania. Jeśli jest szansa na te 5,5mln budżetu oparte na mniejszych sponsorach to jedziemy bez żadnych Pedersenów, tylko zostawić THJ,Morczkę i Krystiana, do tego Buczkowski oraz ktoś z dwójki Kildemand/Lebiediew. Szanse na utrzymanie iluzoryczne, ale chociaż długu nie będziemy na siłę generować. Sam Nicki nam nic nie da. Jak mamy robić potem takie rzeczy jak Sprawka, żeby wprowadzać jakiś skład oszczędnościowy to nie róbmy sobie wstydu. Awanse i spadki(nawet te o 2 ligi :D) mamy opanowane więc nawet start w 1 czy 2 lidze jakoś przeżyjemy.

 • Tei_Gda lubi Komentarz

  Ok coś za coś a ja dalej nie tankuje na Lotosie i myślę że każdy kibic żużla z Gdańska powinien zrobić to samo :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.