Wiesiek23 - lubi

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Dziennikarz w dziale Sportowy Bar często pisze o kobietach pomagających sportowcom - czy u Kotów jest wszystko w porządku?

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Dać szansę młodemu zawodnikowi, a Kot na utrzymanie tatusia! lub jak brat niech się zajmie komentowaniem w TV.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Mogła mu obrać tego banana i rzucić skórkę na kort po jego stronie.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Na filmie wyraźnie widać że to dziewczyna proponuje banana francuzowi.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Empatia u Francuzów jest wprost proporcjonalna do ich waleczności podczas II wojny światowej.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  wynik z eliminacji rozstrzygnal o kasie dla JOJO

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Wygrana i 100pkt. do generalki PŚ ważniejsze niż jakiś tam turniej 2 kategorii. Znowu trochę odrobił w generalce, teraz Zakopane - moim zdaniem tutaj Dawid będzie miał najgorzej ze względu na presję, ale jeśli będzie podium to potem już z górki. Kamil coś sobie nagrabił chyba u góry bo ma w tym sezonie niewiarygodnego pecha do warunków. Inna sprawa że jury ma większy szacunek do zawodników mniejszego formatu, niż do zawodnika który jest żywą legendą skoków. Szkoda bo uważam że Kamil jest w stanie powalczyć w tym sezonie o coś więcej niż o lokaty pod koniec pierwszej 10. Widać było dzisiaj że był zażenowany decyzją jury. Ale stawiam że do Zakopanego wróci nabuzowany i wypali jak Dawid swego czasu.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Z innej beczki. ODESŁAĆ do kraju Macieja Kota. On nie powinien być w kadrze polskich skoczków.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Teraz Kubacki królem. Wiadomo, że ŁASKA pańska na pstrym koniu jeździ. Ciekawe co będzie jak jego forma spadnie.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Triumf Kubackiego - ale perspektywa polskich skoczków b e z n a d z i e j n a . Podczas kiedy u Austriaków, Niemców czy Słoweńców pojawiają się nowe nazwiska to u naszych skoczków honor ratuje D. Kubacki i jeszcze 33-letni P. Żyła oraz z ciągłą formą do tyłu K. Stoch . Pozostali skoczkowie to tragedia . Komentarze w TVP Sport z udziałem Prezesa Tajnera to zachwyt wokół Kubackiego ( i słusznie ) usprawiedliwianie formy K. Stocha i ani słowa co dalej. Przecież Kubacki ciągle nie będzie w takiej formie , Stoch wątpliwe czy powróci do dawnej formy a Żyła wiadomo, wiek robi swoje. CHYBA NAJWYŻSZY CZAS zmienić nie tylko trenera ale przede wszystkim kierownictwo PZN bo zanosi się na to, że w ślad za narciarstwem biegowym polegnie dyscyplina narciarskich skoków.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  konflikt z Nawrockim okazał sie bardziej bolesny a do tego korupcja w związku i to s

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Gdyby pani Smarzek nie waliła na palę z całej siły i została ściągnięta kiedy jej nie szło wszystko byłoby innaczej

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  nawrocki byłeś jesteś i będziesz tylko żałosną namiastką trenera i czym szybciej zostaniesz odsunięty od kadry tym dla niej lepiej!!!!!!! jak można było przegrać wygrany mecz?!?!?!?!

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Człowiecze ,mówisz,że to nie koniec?.To jest koniec twojej kariery w kadrze.Zejdz ze sceny,już dość nabrużdziłeś.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  I taka jest różnica pomiędzy trenerem który woli odpuścić by przeciwnik był dzień później bardziej zmęczony od trenera który woli wygrać z Azerbejdżanem i grać z przeciwnikiem z którym od dawna nie wygrał dzień wcześniej

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  dlaczego 5 piłek meczowych było do Malwiny która nic dzisiaj nie grała??????Dlaczego nie została zmieniona????? Grały bez trenera który jest beznadziejny

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Moim zdaniem mecz przegrał trener jak można zawodnika trzymać na boisku który ma 15% skuteczność nie wspominając o przyjmującej która nie przyjmowała i nie kończyła to po co pojechali zmiennicy dla asysty żeby było więcej czy może cieplej bo w grupie jest zawsze cieplej

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  kobito naucz się grać na środku najpierw a później się wypowiadaj

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Akurat ta pani nie powinna zabierać głosu.Dlaczego to to gra w kadrze i w dodatku jest kapitanem,to tylko wie ten nieudaczny trener.Takiego drewna w zespole nie powinno być.

 • Wiesiek23 lubi Komentarz

  Niestety do przegranej w znacznym stopniu przyczynił się trener, forsujący grę Smarzek, ktora miała fatalną skuteczność w ataku przez cały mecz. W koncówce czwartego seta dostawala wszystkie piłki (chyba siedem) i wszystkie zepsuła. Gdyby choć jedna meczowa poszła na drugą stronę lub na środek.......
  Kto utrzymuje na boisku podstawową atakującą ze skutecznością poniżej 30%??? Tylko nasz trener. On jest ślepy, czy też promuje Smarzek? On, czy może np. Jej agent?
  Może właśnie dlatego dostawala pilki meczowe, by komentator mógł powiedzieć: wprawdzie grała słabo, ale skończyła mecz.
  Pani Smarzek jest być może dobrą siatkarką. W reprezentacji, szczególnie właśnie ważnych meczach, gra słabo. Może gdyby nie było takiej presji? Póki co, pora na inne zawodniczki. Trener też chyba powinien odejść. Chcialbym jednak dowiedzieć się, kto tak wspiera panią Smarzek, że nawet komentatorzy Polsatu traktują ją specjalnie.