Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Nie wiem czym tak się ludzie podniecają. To zwykła napierdalanka. Wyzwala najniższe instynkty ludzkie
  Widać mamy takie płytkie społeczeństwo.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do "Klatka po klatce" (on tour). EFM 3. Powrót w dobrym stylu. Zobacz efektowne poddanie w wykonaniu Michała Materli

  MMA i KSW świadczą o propagowaniu wśród społeczeństwa brutalności. To tak prymitywne okładanie się po głowach i podrobach, duszenie, że aż zbiera się na mdłości. Krew się leje, tłuszcza się podnieca, wykrzykuje zabij go, uduś go i wszystko legalne. Te nap...ki kończą się kalectwem, śmiercią, a przynajmniej wielotygodniowym, czy wielomiesięcznym leczeniem. I te odgrażanie się przed meczem, że jeden drugiego zniczy, wyśle do szpitala, czy tak go zbije, że mu się odechce walk na całe życie. Te zdjęcia po walce ludzi ze zmasakrowanymi twarzami. Zgadzam się z przedmówcą, że to okładanie się jest lansowane, by wyzwalać najgorsze instynkty w człowieku. Ludzie chcący "uprawiać" tego rodzaju nawalanki kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego. Ciekawe, czy następnym etapem będzie karate z ciosami nie wyhamowanymi, czy walka na noże, albo pałasze, dzidy.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do European Fight Masters 3. Jedziemy na galę MMA w dobie koronawirusa

  MMA, KSW, to nie jest sport. To mordo i podrobobicie zamkniętych w klatce dwóch facetów, czy facetek rozentuzjazmowanych pokrzykiwaniem tłuszczy żądnej krwi. Wystarczy przeanalizować poziom ich wypowiedzi przed tym waleniem się, gdzie popadnie i duszeniem. Wystarczy posłuchać tych prymitywnych ludzi z widowni, którzy krzyczą zabij i takie tam. Wystarczy poczekać na rezultaty tego starcia kończące się szpitalem, a także nieraz już śmiercią. Boks już był kontrowersyjny, ale co się dzieje w tych klatkach, to usankcjonowane metody zabijania, okaleczania, doprowadzania do inwalidztwa. Gdzieś zgubiliśmy resztki człowieczeństwa, że jakiś margines doprowadza do takich walk.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Kolarstwo. Znamy nowy termin Tour de Pologne. Wyścig skrócony o dwa etapy

  To nie jest Tour de Pologne. To jakiś lokalny kilkudniowy wyścig, który tak nazywamy. Zniszczyliśmy ideę Wyścigu Pokoju z politycznych powodów, jak z resztą wiele w innych dziedzinach. Wyścig Pokoju był ogromną imprezą i Niemcy z Czechami próbowali go zachować w formie juniorskiej. My jednak olaliśmy współzawodnictwo przez 3 kraje. Teraz mamy wyścig, który jest z bardzo dużą siłą i na siłę utrzymywany. Coraz trudniej skompletować chętne ekipy na ten Tour. A ten Lang, jak z nim jest wywiad i on się śmieje, jak do sera, to mi bokiem wychodzi.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. PlusLiga bez GKS-u Katowice? "Będziemy o to wnioskować"

  Tak postępują i od 30 lat w wielu firmach. To nazywa się restrukturyzacją. Wynajmują faceta nie mającego żadnego kręgosłupa moralnego i skrupułów i ten zwalnia na oślep wysuwając bzdurne uzasadnienia decyzji. Poznałem takiego i odczułem jego decyzję w dawniej nazywającej się firmie OK.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. Paulina Maj-Erwardt: Mam żal do Jacka Nawrockiego

  @Siggi777: Ja nie jestem zapatrzony w oczy Stenzel, ale w przekroju wszystkich meczów reprezentacyjnych grała naprawdę świetnie i była bardzo chwalona i...miała bardzo dobre statystyki odbiorów. Ona przyjmowała i oddawała naprawdę w punkt i wykazywała się ogromnym wyczuciem w optymalnym ustawianiu się. Nie wiem, czy Paulina w tajbreku przyjęłaby dwie kluczowe piłki (Ty twierdzisz, że wiesz!), ale nie ocenia się zawodniczki po dwóch błędach, nawet w kluczowych momentach. Uważam, że w reprezentacji jest jednym z najmocniejszych filarów i trener robi słusznie.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. Paulina Maj-Erwardt: Mam żal do Jacka Nawrockiego

  Żeby nie było.....Wszystkie ostatnie decyzje Nawrockiego uważam za słuszne. Pretensje zawodniczek dotychczas nie pomijanych uważam za nieuzasadnione.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. Paulina Maj-Erwardt: Mam żal do Jacka Nawrockiego

  Nic nie jest dane raz na zawsze. Marysia Stenzel jest o niebo lepsza od Pauliny Maj. Obie widziałem na meczach ligowych i to się potwierdza. Na meczach reprezentacji Marysia Stenzel robiła cuda w wyciąganiu piłki niemal straconych i dogrywaniu ich do wystawiającej. Paulina ma sytuacje, kiedy Jej się to także udaje, ale nie zawsze potrafi przewidzieć, gdzie się ustawić. Marysia Ma to czucie na znacznie lepszym poziomie. Praktycznie nie schodzi z boiska na meczach reprezentacji. Nie mam wrażenia, że jest rozpieszczana przez inne zawodniczki, ale się uśmiecha i robi swoje.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MMA. UFC 248. Krwawa rzeź. Ta walka to wizytówka umiejętności Weili Zhang (wideo)

  Pytam się, kiedy zabronią tego mordobicia i podrobo-bicia, bo jak patrzę na te zwierzęta ludzkie w klatce, gdzie krew pryska na matę i tę rozedrganą tłuszcz na trybunach ryczącą, by ubić przeciwnika, to myślę, że cofamy się w rozwoju. Te pseudo walki kończą się różnie, nawet śmiercią, czy kalectwem. Dlaczego transmituje się to w TV, dlaczego reklamuje i opisuje w mediach? Czy naprawdę musimy to nazywać sportami walki? Każdy sport zapewnia walkę o dobrą pozycję, o wynik, o zwycięstwo i wszystkie są sportami walki.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  @jotwu: Co ty piszesz, jaki wstyd. Przecież ciebie tam nie było.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Biegi narciarskie. Dramat reprezentacji Polski. Pomyłka na trasie i dyskwalifikacja. "Płaczemy"

  @Gnoiciel lubelskich przyglupow: Byłeś kiedyś w Lublinie? Ograniczony człowiek to ten, co stygmatyzuje ludzi ze względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania, poglądy, rasę, wyznanie itd. Link świadczy o tobie.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Martyna Grajber: Do kadry wrócę. Będę się o to biła z całych sił

  Co do zmian w kadrze, były one słuszne. Marysia Stenzel jest zdecydowanie najlepszą libero. Pozostałe zmiany też były słuszne. Przyjmująca musi też dobrze atakować, bo często po przyjęciu dostaje ponownie piłkę do ataku. Martynka jest piękną kobietą, ale w siatce są od Niej lepsze. W Chemiku też nie zawsze gra i nie jest wybitną siatkarką.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do UFC. Karolina Kowalkiewicz wraca do Polski. Lekarz wydał zgodę na podróż samolotem

  MA, KSW, czy UFC powinno się bezwzględnie zabronić. To nie jest sport, tylko mordo i podrobobicie połączone z duszeniem. Dwoje ludzi rządnych krwi przeciwnika wchodzi na wagę i już się odgraża, że wyśle przeciwnika co najmniej do szpitala. Potem jest już gorzej. Odgrażanie się w mediach i wreszcie klatka otoczona przez tłuszcz i komentatora rządnych śmierci, a przynajmniej krwi. I ta się leje po macie. Kończy się różnie. Często szpitalem, kalectwem, czy nawet śmiercią. Wszystko oglądają dzieci, czy młodzież, która wprowadza te metody okładania się nawet do szkół. To jest nie do wytrzymania. I ta nazwa: sporty walki......, jakby walki nie było w jakiejkolwiek dyscyplinie sportu. Kiedyś zmądrzejemy i zabronimy transmitowania tych chorych ludzi.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Z Sapporo na Podlasie. Skok przez życie Wojciecha Fortuny

  Jak "władze komunistyczne" w kraju, w którym był socjalizm????? W PRL -owskiej Konstytucji było, jak byk napisane, że mieliśmy ustrój socjalistyczny i taki był. Dzisiaj socjalizm stał się komunizmem..... W komunizmie nie ma własności prywatnej, tylko osobista! Nie ma w powszechnym posiadaniu pieniądza, bo wszystko opłaca komuna. Pracuje się nie na siebie i swoje potrzeby, tylko na potrzeby komuny, a ona dystrybuuje "zachcianki" i potrzeby dla członków. Nie ma prywatnych domów, ziemi, samochodów. Wszystko jest komuny. Opamiętajcie się z tym komunizmem. Nie jesteśmy w USA, gdzie ciągle się tym ustrojem straszy

 • GallAntonin

  Tytuł sugeruje coś gorszego, ale dla nagarnięcia czytaczy stosuje się także techniki poniżej pasa

 • GallAntonin napisał/a komentarz do LSK. Żenujące obrazki w Łodzi. Grupa Azoty Chemik Police rozbiła Wisłę Warszawa

  Wiadomo. Warszawa najbiedniejsza. Ledwo uratowali siatkarską drużynę męską przed blamażem, a już żeńska w kolejce.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Dwa passaty i sprzęt po Japończykach. Robert Mateja: Horngacher śmiał się z nas

  Robert Mateja? Pamiętam. Znany miszczo buli. Został za swoje zasługi trenerem kadry. Nieudanym. Obecnie wśród komentatorów siatkówki mamy "wybitnego" naszego II Trenera Mazura. Tyle bon motów, tyle truizmów i odkrytych dawno prawd od żadnego naszego specjalisty nie usłyszałem. Dziwię się Polsatowi, że Go toleruje. Tak zresztą, jak Wójtowicza, który dla odmiany coś tam pod nosem mruczy od czasu do czasu w rodzaju: tak, jak najbardziej, jak widzieliśmy itp. I ja za to płacę abonament, że mi oglądanie siatkówki psują.

 • GallAntonin

  Robert Mateja... Miszczo buli. I został trenerem?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Polska - Turcja. Krajobraz po bitwie: żal, smutek i łzy

  @Cezariusz: Urojenia? Chcesz dowodów, to trochę czytaj i idź na mecz Legii z szalikiem drużyny przeciwnej. Jak dostaniesz bęcki, to się przekonasz. Ten twoje komentarze świadczą o tym, że nic rozsądnego nie masz do powiedzenia.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Polska - Turcja. Krajobraz po bitwie: żal, smutek i łzy

  Polacy, Polska, to taki kraj, gdzie leżącego jeszcze się kopie, Polskę i Polaków oczernia, a obcych bije i opluwa. To taki kraj, gdzie zbiórka na doposażenie szpitali jest powodem trollowania, oblewania gnojówką. To taki kraj, gdzie kopaczy, którzy nie reprezentują nawet średniego poziomu europejskiego gloryfikuje, a obsobacza wszystkie inne dyscypliny sportu. To taki kraj, gdzie na trybunach wszystkich poza kopaczami dyscyplin sportu zbierają się kibice, którym nie przeszkadza siedzenie obok siebie bez względu na którą drużynę się kibicuje, a w piłce kopanej nie pomaga ogradzanie sektorów, bo ustawki są nawet poza stadionami.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Polska - Turcja. Krajobraz po bitwie: żal, smutek i łzy

  @Cezariusz: Dodam, że jak młodzież garnie się do sportu z powodu sukcesów danej dyscypliny, to jest zdrowsza i ja, jako podatnik cieszę się, bo koszty ewentualnego późniejszego leczenia są dużo wyższe. Polska przoduje z odsetkiem krzywic u dzieci spowodowanym małym jej udziałem w uprawianiu sportu, małą ilością pływalni, hal sportowych, kortów tenisowych. W siatkę, kosza można grać na małym boisku pod blokiem, jeśli rodzice nie zabraniają deptać trawników i nie wolą budować kolejnego kościoła zamiast dbać o swoje dzieci.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.