GallAntonin - komentarze

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MMA. Chwile grozy podczas UFC on ESPN 13. Liana Jojua w brutalny sposób poddała Dianę Belbitę (wideo)

  Ile jeszcze tego brutalnego, nieludzkiego MMA, UFC? Po co te klatki i to mordo i podrobobicie? Nie dosyć było boksu? W klatkach okładają się po gębach, łamią ręce, robią się kalekami. Krew się leje, a tłuszcz i sami zawodnicy życzą rywalowi, że trafi do szpitala, albo go zniszczy. Kończy się to nieraz kalectwem, zmasakrowaną twarzą, wielomiesięcznym leczeniem, ale i śmiercią. Odczłowieczone pranie się służy do wyzwalania najniższych instynktów. Do tego zmierzamy? A młodzież ma ich za wzory i wprowadza te metody "walki" na ulice miast....

 • GallAntonin napisał/a komentarz do "Klatka po klatce" (on tour). EFM 3. Powrót w dobrym stylu. Zobacz efektowne poddanie w wykonaniu Michała Materli

  MMA i KSW świadczą o propagowaniu wśród społeczeństwa brutalności. To tak prymitywne okładanie się po głowach i podrobach, duszenie, że aż zbiera się na mdłości. Krew się leje, tłuszcza się podnieca, wykrzykuje zabij go, uduś go i wszystko legalne. Te nap...ki kończą się kalectwem, śmiercią, a przynajmniej wielotygodniowym, czy wielomiesięcznym leczeniem. I te odgrażanie się przed meczem, że jeden drugiego zniczy, wyśle do szpitala, czy tak go zbije, że mu się odechce walk na całe życie. Te zdjęcia po walce ludzi ze zmasakrowanymi twarzami. Zgadzam się z przedmówcą, że to okładanie się jest lansowane, by wyzwalać najgorsze instynkty w człowieku. Ludzie chcący "uprawiać" tego rodzaju nawalanki kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego. Ciekawe, czy następnym etapem będzie karate z ciosami nie wyhamowanymi, czy walka na noże, albo pałasze, dzidy.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do European Fight Masters 3. Jedziemy na galę MMA w dobie koronawirusa

  MMA, KSW, to nie jest sport. To mordo i podrobobicie zamkniętych w klatce dwóch facetów, czy facetek rozentuzjazmowanych pokrzykiwaniem tłuszczy żądnej krwi. Wystarczy przeanalizować poziom ich wypowiedzi przed tym waleniem się, gdzie popadnie i duszeniem. Wystarczy posłuchać tych prymitywnych ludzi z widowni, którzy krzyczą zabij i takie tam. Wystarczy poczekać na rezultaty tego starcia kończące się szpitalem, a także nieraz już śmiercią. Boks już był kontrowersyjny, ale co się dzieje w tych klatkach, to usankcjonowane metody zabijania, okaleczania, doprowadzania do inwalidztwa. Gdzieś zgubiliśmy resztki człowieczeństwa, że jakiś margines doprowadza do takich walk.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Kolarstwo. Znamy nowy termin Tour de Pologne. Wyścig skrócony o dwa etapy

  To nie jest Tour de Pologne. To jakiś lokalny kilkudniowy wyścig, który tak nazywamy. Zniszczyliśmy ideę Wyścigu Pokoju z politycznych powodów, jak z resztą wiele w innych dziedzinach. Wyścig Pokoju był ogromną imprezą i Niemcy z Czechami próbowali go zachować w formie juniorskiej. My jednak olaliśmy współzawodnictwo przez 3 kraje. Teraz mamy wyścig, który jest z bardzo dużą siłą i na siłę utrzymywany. Coraz trudniej skompletować chętne ekipy na ten Tour. A ten Lang, jak z nim jest wywiad i on się śmieje, jak do sera, to mi bokiem wychodzi.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. PlusLiga bez GKS-u Katowice? "Będziemy o to wnioskować"

  Tak postępują i od 30 lat w wielu firmach. To nazywa się restrukturyzacją. Wynajmują faceta nie mającego żadnego kręgosłupa moralnego i skrupułów i ten zwalnia na oślep wysuwając bzdurne uzasadnienia decyzji. Poznałem takiego i odczułem jego decyzję w dawniej nazywającej się firmie OK.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. Paulina Maj-Erwardt: Mam żal do Jacka Nawrockiego

  @Siggi777: Ja nie jestem zapatrzony w oczy Stenzel, ale w przekroju wszystkich meczów reprezentacyjnych grała naprawdę świetnie i była bardzo chwalona i...miała bardzo dobre statystyki odbiorów. Ona przyjmowała i oddawała naprawdę w punkt i wykazywała się ogromnym wyczuciem w optymalnym ustawianiu się. Nie wiem, czy Paulina w tajbreku przyjęłaby dwie kluczowe piłki (Ty twierdzisz, że wiesz!), ale nie ocenia się zawodniczki po dwóch błędach, nawet w kluczowych momentach. Uważam, że w reprezentacji jest jednym z najmocniejszych filarów i trener robi słusznie.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. Paulina Maj-Erwardt: Mam żal do Jacka Nawrockiego

  Żeby nie było.....Wszystkie ostatnie decyzje Nawrockiego uważam za słuszne. Pretensje zawodniczek dotychczas nie pomijanych uważam za nieuzasadnione.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Siatkówka. Paulina Maj-Erwardt: Mam żal do Jacka Nawrockiego

  Nic nie jest dane raz na zawsze. Marysia Stenzel jest o niebo lepsza od Pauliny Maj. Obie widziałem na meczach ligowych i to się potwierdza. Na meczach reprezentacji Marysia Stenzel robiła cuda w wyciąganiu piłki niemal straconych i dogrywaniu ich do wystawiającej. Paulina ma sytuacje, kiedy Jej się to także udaje, ale nie zawsze potrafi przewidzieć, gdzie się ustawić. Marysia Ma to czucie na znacznie lepszym poziomie. Praktycznie nie schodzi z boiska na meczach reprezentacji. Nie mam wrażenia, że jest rozpieszczana przez inne zawodniczki, ale się uśmiecha i robi swoje.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MMA. UFC 248. Krwawa rzeź. Ta walka to wizytówka umiejętności Weili Zhang (wideo)

  Pytam się, kiedy zabronią tego mordobicia i podrobo-bicia, bo jak patrzę na te zwierzęta ludzkie w klatce, gdzie krew pryska na matę i tę rozedrganą tłuszcz na trybunach ryczącą, by ubić przeciwnika, to myślę, że cofamy się w rozwoju. Te pseudo walki kończą się różnie, nawet śmiercią, czy kalectwem. Dlaczego transmituje się to w TV, dlaczego reklamuje i opisuje w mediach? Czy naprawdę musimy to nazywać sportami walki? Każdy sport zapewnia walkę o dobrą pozycję, o wynik, o zwycięstwo i wszystkie są sportami walki.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Biegi narciarskie. Dramat reprezentacji Polski. Pomyłka na trasie i dyskwalifikacja. "Płaczemy"

  @Gnoiciel lubelskich przyglupow: Byłeś kiedyś w Lublinie? Ograniczony człowiek to ten, co stygmatyzuje ludzi ze względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania, poglądy, rasę, wyznanie itd. Link świadczy o tobie.