GallAntonin - lubi

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Nie wiem czym tak się ludzie podniecają. To zwykła napierdalanka. Wyzwala najniższe instynkty ludzkie
  Widać mamy takie płytkie społeczeństwo.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  @jotwu: Co ty piszesz, jaki wstyd. Przecież ciebie tam nie było.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Polecam trenera z Rosji! - zapomniałem jego nazwiska. Swego czasu prowadził ich reprezentację siatkówki żeńskiej. Dużo rozmawiał z zawodniczkami, miał dar przekazu co było widać na wizji - jak mówił do zawodniczki po jej słabym zagraniu, to aż zalewały się łzami.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GallAntonin lubi Komentarz

  O jezusiemario!!! A nie prościej było po prostu dać taki tytuł? - Siostra aktualnej zony Żyły, a wujanka Stocha która była dziadkiem Gąsienicy Kwicola z Bachledów Curusiów z domu Gąsienica- Bryndza, która po sąsiedzku znała sie z Janosikiem a on z kolei pojął za żonę kuzynkę Kwicola która to przez miedze była sąsiadką Pyzdry i kuzynką Małysza urodziła polskiemu skoczkowi dziecko które wcale nie jest dzieckiem tylko góralem i ma na imie Jonek albo Jagna. A ciekawe ile jej zapłacili żeby mu to dziecko urodziła.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  wiatr, nie wiatr, to osaobna para kaloszy, skacze, odleglosc 125m, laduje nie tak jak zakladaja sedziowie, krzywo lewa narta, reka prawa za wysoko usmiech nie ten, drugi skacze 118, wszystko o ky, smieje sie jak trzeba, niemiec z pochodzenia, jak moze byc gorszy, a pozniej , norwegowie finowie a nie jacys polacy, takie zycie

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Krytykowanie jej to błąd. Po pierwsze wiele irańskich kobiet zwraca uwagę, że bojkot im nie pomoże, bo to pierwsza tak wielka impreza dla kobiet w Iranie, więc uczestnictwo w niej jest korzystne dla praw kobiet. A po drugie gdyby z buszu na mistrzostwa do Polski przyjechała niemal naga pigmejka i jednocześnie arcymistrzyni szachowa, to prosilibyśmy ją żeby zasłoniła piersi czy nie? Oczywiście przykład jest skrajny, ale w różnych krajach obowiązują różne obyczaje i o ile niektóre są związane z opresją jakiejś grupy ludzi to taki bojkot jest zawracaniem Wisły kijem. Nie pomoże, a zaszkodzi.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  No i słuszna decyzja bo ten cały KRZYŻ to złowrogi symbol gigasekty rzymskiej..... Każdy z nas się rodzi wolny od wiary i gdyby się jej nie uczył i nauczył, to nie będzie jej po prostu umiał wyznawać i nic się z tego powodu nie stanie. (Stanie się chyba tylko tyle, że Ludzie będą lepsi...) Bez wiary religijnej w sobie, też można żyć i przeżyć całe swoje życie szczęśliwie, nic o Jezusie nie wiedząc... Zupełnie tak samo, TYSIĄCE LAT, żyli nasi PraprapraOjcowie, nic o Jezusie nie wiedząc. Tak więc można żyć, nie poddając się swoim rozumem, jurysdykcji religijnej, bossów gigasekty rzymskiej. Nie dajcie się Ludzie tym zwariować bo.... Na całej Ziemi prócz Katoli, żyje jeszcze ponad 6 miliardów innych Ludzi, (SZEŚĆ MILIARDÓW), którzy o bogu Katoli JEZUSIE, się nie uczą, nie znają tej wiary i żyją pomimo tej niewiedzy całe swoje życie szczęśliwie, nic o Jezusie nie wiedząc. Więc Polacy i Wolacy nie bójcie się i nie wariujcie, gdy jakiś pokatolikowany klecha czy opętany swoją religią KATABAS, Was psychogwałci, lub rzekomym dobrym słowem - zamieniającym się w słowo złe, was złym słowem PEDOFILUJE do tego, czego nie chcecie i na co nie macie ochoty. Wszelkie sekscesy i podefilowanie dzieci przez kler, zaczyna się zawsze bajerowaniem ich rzekomym dobrym słowem że.. „BÓG ciebie kocha”…DOBRE, religijnie powiedziane SŁOWO, ZAMIENIA SIĘ W SŁOWO ZŁE...a !.. - W Polsce nie tak jak na Rusi... NIKT NICZEGO NIE MUSI, bo każdy z Was jest suwerennie wolny od swego urodzenia się: myślą, słowem i uczynkiem !. - Pozdrawiam wszystkich przestraszonych religią, rozpowszechnianą prawem KADUKA, przez rzekomych pasterzy rzekomej PRAWDY i ich cyklicznym świrowaniem, czyli przywoływaniem do porządku swego stada pokatolikowanych BARANÓW. ... (Katol - to zdrobniale od słowa katolik - Ten skrót myślowy obraża tylko PiS, matołów, tumanów, Wolaków itp.)...... - Kto do kościoła chodzi, sam sobie, oraz naszej Polsce bardzo szkodzi......
  Ps:..... I to nie jest żaden tam... ATEIZM czy komunizm, tylko Historia Narodu Polskiego, którą należy znać dla swego dobrego zdrowia psychicznego.
  A zaczęło się to wszystko tak niewinnie... Te swoją rzymską religią zmanipulowane wariaty mistyczne gigasekty Katoli, przyszły do Polan jakiś tysiąc lat temu, idąc pieszo i boso przez czeski las, ubrani w worki na śmieci (włosiennice), na których na sznurku na piersiach, mieli zawieszoną kukiełkę zmasakrowanego Człowieka, przybitego gwózdkami do rozkrzyżowanej deski, którego nazywali swoim BOGIEM... Od tego FATALNEGO dla Polan dnia, zaczęli zamieniać Polakom szare komórki mózgowe w czarne, ich religijnej gigasekcie spolegliwe.... Wszyscy Polanie od tych wesołków dowiedzieli się o diabłach i aniołach i oczywiście o strasznych grzechach jakie wszyscy Polanie popełniają.... Te wariaty mistyczne gigasekty, własną gębą tworzą dziś problemy moralne, niezrozumieniem Świata i jego Obywateli, jakich wszędzie w Europie także prawem KADUKA, udało się im pokatolikować... Taki pokatolikowany Człowiek, już nie jest wolny swoją myślą i uczynkiem, tylko jest wiarą swej religii zniewolony do cna i ma z tego tylko powodu we łbie kiełbie.………..

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Bidulka :p Potrafili Norwegowie przeforsować w WADA 'legalność' inhalacji przeciw astmie u zdrowych biegaczy - a głupiej maści (z odrobiną sterydu ;)) dla Tereski zapomnieli zalegalizować? Ubolewania godne przeoczenie Norweskiej Agencji Antydopingowej ;D

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Norweskie bagno

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Mieszkam w Poznaniu. Myślicie, że będę kibicował Lechowi? No bez jaj... Czyli będę kibicował Legii? Chyba was pogięło. Ja po prostu nie lubię piłki. Nudne to jak flaki z olejem. Dwie godziny trzeba siedzieć żeby dowiedzieć się kto w końcu wygra, a czasami te wygrane są kontrowersyjne - był faul lub spalony, którego sędzia nie zauważył albo z kolei zauważył coś czego nie było. Po kilkudziesięciu minutach brudni, spoceni, potargani dostarczają nieszczególnych wrażeń estetycznych. Plują, smarkają na murawę, ktoś tam nawet kiedyś się wysikał na płycie boiska w nadziei, że nikt nie zauważy no i się przeliczył. Czasami komuś nerwy puszczą i dojdzie do wyzwisk albo szamotaniny. Wielkie pieniądze (za co???), wielkie łapówki, ustawione mecze i ustawki kiboli. A w d**ę z takim sportem. Wolę sobie popatrzeć na piękne dziewczyny w obcisłych strojach skaczące wzwyż, w dal lub biegnące do mety.

 • GallAntonin lubi Komentarz

  A czego można się spodziewać po stolycowym bydle.