Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • erektus lubi Komentarz

  Atrakcyjność to pojęcie względne. Czy dla kibica atrakcyjne będzie piekne przegrywanie na wlasnym torze? Może niech wprowadzą noty za styl jak w łyżwiarstwie figurowym. Pięknie przegrany mecz 1 pkt, piekny remis 1.5 pkt kazdej drużynie

 • erektus lubi Komentarz

  Wytyczne. Ten co prowadzi przez przynajmniej jedne kółko ma zwolnić, by ten z tyłu go wyprzedził, na kolejnym kółku kolejna zmiana, a na czwartym ten co jedzie czwarty ma być pierwszy. Na mecie mają wrócić do pozycji startowych po pierwszym kółku, żeby uczciwie ten co wygrał start wygrał bieg. To by było atrakcyjne :)

 • erektus lubi Komentarz

  Parodii ciąg dalszy,, tor równy na całej długości i szerokości regulamin który obowiązuje od wielu lat,. Od dziś do kosza.. Okazuje się że ekstraliga była w dużym błędzie przez lata i dzięki temu żużel przez ostatnie lata był strasznie nudny.. Od dziś będziemy mieli coś pięknego coś wspaniałego kibice będą się bili by móc być na stadionie będzie się przebudowywac stadiony by te mieściły sto tysięcy ludzi bo ściganie mijanki już się będą zaczynać przed puszczenie taśmy po wyjeździe z parku maszyn odrazu.. Od dziś tor będzie inny przy krawężniku i przy bandzie będzie super żużel tyle lat trwało to by ekstraliga doszła do takich wniosków a wirus który miał być katem dla żużla okazał się zbawieniem lekarstwem dziś już nie musi być różnych torów na całej długości szerokości dziś mamy w drużynach gości z niższej ligi ..wirusie Korono wirusie dziękujemy tobie że powstałes dzięki tobie żużel stanie się lepszy będą wyprzedzania będą goście ratujący drużyny którzy popełnili błędy w okresie transferowym, przygotowawczym do sezonu no i będzie wreście tankowanie i osuszanie baków przed biegiem,. Ile ten wirus dobra wprowadził w naszą ukochana dyscyplinę aż się boję co się stanie gdy przyjdzie groźniejszy wirus prawdziwy lub pierdo.. Bomba atomowa to wtedy może będzie można wprowadzać czterech gości do jednej drużyny juniorami będą mogli być obcokrajowcy a tankowanie będzie pod taśma startowa no i tory będą bardziej proste lub pojedzie się w prawo.. Dzięki wirusie prosimy o coś mocniejszego. Brawo panie Szymański.. Świetny ruch

 • erektus lubi Komentarz

  Jestem prawie rówieśnikiem pana Marka. Moja żona mówi: już najwyższa pora, żebyś się nie szarpał, teraz najlepsze dla ciebie są spacery z psami i rower. Co i panu Markowi polecam, zachowując w pamięci jego dokonania.

 • erektus lubi Komentarz

  Włókniarz miał dać radę w finale Unii, a tu trzecia porażka u siebie. Markowi nie poprawią humoru dzisiaj nawet dwie sztuki Żubrówki 0,7 oczywiście.

 • erektus lubi Komentarz

  No cóż. To kolejny mecz, gdzie wykładnia przepisów jest tak luźna, jak pochwa Sashy Gray po nagrywaniu kolejnego filmu. To co wyprawiał Madsen, to już nawet nie tylko denerwuje, ale woła o pomstę. Nie można się zgadzać z tłumaczeniami Szefa sędziów, że sędziowanie to nie jest łatwe zadanie i nie można mieć do nich pretensji. Można. Mam dziwne wrażenie, że gdybym wybrał kilkunastu bardziej kumatych z tego forum (nie piszę o sobie), to nie baliby się oni podejmować uczciwych decyzji. A tak? Madsen się trzy razy toczy a ostrzeżenie dostaje w ostatnim biegu.
  Nie ma wytłumaczenia dla takiego sędziowania. W Częstochowie bieg do powtórki, ale już Tobiasz musiał się pogodzić z werdyktem.
  Nie chodzi już o to, czy sędzia jest człowiekiem i czy ma prawo do pomyłki. Ma prawo, ale skoro można powtarzać biegi, to znaczy, że można owe pomyłki naprawić.
  Po raz kolejny widzimy nie tylko jaja z kibica, ale antyreklamę tego sportu. Oczywiście, że kibiców gospodarzy będą cieszyć podwójne wygrane. Ważne, w jakim stylu.

  A władzom klubu w Częstochowie zalecam zwolnienie Alkoholika i wyrzucenie go ze stadionu.

  Żal mi prezesa. Włożył tyle pracy w odbudowę żużla w Częstochowie i wychodzi na to, że nic z tego nie będzie. Wrocław poradzi sobie z Czewą, bo jest na fali. W Lesznie przewiduję porażkę Czewy. W Lublinie Włókniarz dostanie w palnik. Atmosfera w tym "zespole" jest dzisiaj taka, że za chwilę Gorzów może wygrać z Lwami, a wtedy...

 • erektus lubi Komentarz

  No chyba jaja se robisz ze premedytacji nie bylo.rozumiem ze kazdy swojego broni ale nie pieprz bzdur.ze jak podjechal to juz uniewonnienie."ups zastrzelilem pana przepraszam"czyn niebezpieczny i czerwona.stal juz kontuzji ma dosyc i strat czolowych zawodnikow to takie samo posuniecie jak gkm wykonal z thomsenem.eliminacja czolowego zawodnika .prawdziwy kibic to widzi

 • erektus lubi Komentarz

  Nie podpalajcie rozdzielni bo gdzie będzie ona ładować wibrator ? :))

 • erektus lubi Komentarz

  To nie Wrocław taki słaby, tylko Leszno takie mocne, na dzień dzisiejszy ta drużyna jest nadal nie osiągalna dla nikogo

 • erektus lubi Komentarz

  Podpalamy rozdzielnie panowie pomozmy Electrze

 • erektus lubi Komentarz

  A czemu redaktor nie dodał,że po groźnie wyglądającym upadku Protasa, Olkowicz nie martwi się upadkiem Piotra, tylko zastanawia się ile wspólnie lat mają Protasiewicz i Holta. Przecież to jest karygodne i totalna kompromitacja.Jak długo jeszcze stacja Eleven, będzie tolerować tego amatora, bo komentatorem jego nazwać nie można!!!

 • erektus lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • erektus lubi Komentarz

  Fajna transmisja spokojny rozważny komentarz bez studia w którym się mówi o niczym i wywiadów w których też się mówi o niczym . Żeby tak zawsze bylo

 • erektus lubi Komentarz

  Mroczka to jest popierdółka. nadaje się tylko na 2 ligę

 • erektus lubi Komentarz

  Brawa dla tarnowian!!!Skazani na pożarcie przyjechali jak po swoje. Gruchalski bardzo dobrze jechał już ostatnio w Tarnowie. Koza lekceważony a cisnął aż miło. Pycha kroczy przed upadkiem.

 • erektus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rybnik to stan umysłu jak widać...

 • erektus lubi Komentarz

  Brawo Pani Kasiu. Serdecznie witamy ponownie w rodzinnym mieście. I niech inni zazdroszczą. Jeszcze raz brawo. A hejterom na pohybel.

 • erektus lubi Komentarz

  Wydłuża się kolejka meczów przełożonych. Kalendarz, organizacja, finanse muszą wytrzymać, a pogoda dopisywać...

 • erektus lubi Komentarz

  Tak jak kocham ten sport tak mam tego dosyć.
  Dopóki pogoda będzie wpływala na żużel to ten sport będzie niszowy.

 • erektus lubi Komentarz

  To był wspaniały, pełny emocji pozatorowych, prowincjonalnych machlojek, afer, problemów z pogodą, polewaczkami i traktorami weekend żużlowy - nie zapomnę go nigdy.

 • erektus lubi Komentarz

  Komisarz toru również powinien zostać odsunięty, bo to on odbiera tor. Koniec z tymi bezjajowymi ludźmi w naszej lidze. Koniec tej mafii w garniturach, którzy nie mają pojęcia o tym, co robią!

 • erektus lubi Komentarz

  No wreszcie.. Brawo.. Chociaż raz pokazaliscie jaja..

 • erektus lubi Komentarz

  W końcu Kurna!

 • erektus lubi Komentarz

  To samo zrobić z komisarzem toru, który stał z boku pogubiony, nie wiedząc co się dzieje!!!

 • erektus lubi Komentarz

  minusem tej decyzji jest to że niższe ligi będą go musiały znosić

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.