Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • erektus lubi Komentarz

  Nie to żebym był pesymistą ale ; baloniku nasz malutki rośnij duży okrąglutki...

 • erektus lubi Komentarz

  Chyba muszą wyrobić normę publikacji, bo pompowanie balonika tyle miesięcy przed imprezą to gruba przesada (ogólnie pompowanie balonika nigdy nam na dobre nie wychodzi). Szczerze mówiąc artykułu nie czytałem, wystarczył mi tytuł do stwierdzenia, że takie stwierdzenia w tym momencie (zresztą nawet w przededniu turnieju) to żendada.

 • erektus lubi Komentarz

  Panie Wojnarowski zluzuj pan kitę.Nasi siatkarze od sierpniowych kwalifikacji rąbią w siatkówkę aż gwiżdże.zgarniają medale i to cieszy.Ale
  litości,nie dzielmy skóry na żywym niedźwiedziu.Pewnie że medal byłby pięknym ukoronowaniem ich katorżniczego sezonu,ale dajmy im odpocząć.Nie pompujmy balona.

 • erektus lubi Komentarz

  Ja tego szaleństwa w pompowaniu balonika nie pojmuję. Ja mam we krwi wpojone że liczy się start w igrzyskach. Wyrosło pokolenie odarte z wszelkich idei.
  Umrę bez żalu.

 • erektus lubi Komentarz

  Jeżeli Leal nie zagra z powodu np. kontuzji to może się uda. O ile oczywiście nie odpadniemy wcześniej np. z Australią.

 • erektus lubi Komentarz

  5 powodów dla których Polacy nie zdobędą złota : 1/ Brazylia , 2/ USA , 3/ Rosja lub Włochy , 4/ brak dnia w fazie pucharowej 5/ największy wróg sami dla siebie . Koniec czarnowidztwa weekend się zaczyna .

 • erektus lubi Komentarz

  Byłaby wielka szkoda,jakby nie wygrali.Wydaje się,że jesteśmy potęgą w siatkówce,a musimy ciągle,wspominać Montreal.
  Podczas gdy Brazylia,Rosja-mają wiele mistrzostw olimpijskich-wygrywając regularnie,a nie tylko jednorazowo.

  Byłaby zatem, szkoda wielka.Napewno jednak zwycięstwo,nie jest niestety pewne,mimo wielu ,atutów reprezentacji.

  Każdy wszak będzie na olimpiadzie,o dwie klasy lepszy,niż teraz(zwłaszcza Rosjanie,Irańczycy i Włosi,którzy PŚ-potraktowali ulgowo).Łatwo,nie będzie.

 • erektus lubi Komentarz

  Nie wygrają. To pewne. Nie wygrali LN, nie wygrali ME, nie wygrali LŚ. Na IO wszyscy rywale będą o klasę dwie lepsi. Polacy osiągnęli już więcej niż potrafią. No chyba , że znowu doping pomoże jak na ostatnich MŚ.

 • erektus lubi Komentarz

  Uważałem Janowskiego za poważniejszego człowieka.A tak to widać że mocno niemyslacy zawodnik.A rąk pozatym to chyba Bartkowi po zazdrościli Malediwy i polecieli na Dominikanę.A co ...mistrzowie trzeciego planu

 • erektus lubi Komentarz

  Niech panowie miszczowie zostana na tej Dominikanie na zawsze i porzadnie.sie wykuruja.

 • erektus lubi Komentarz

  Zawiesić każdego na 4 mecze ligowe w nowym sezonie, walnąć po 100 000 zł kary to może się opamiętają i przestaną lecieć w kulki. Niby dorośli, a zachowują się gorzej niż dzieci w piaskownicy. Zero szacunku dla trenera, dla barw biało-czerwonych. A przy okazji dla sponsorów, dzięki którym mają kasę na swoje zachciołki.

 • erektus lubi Komentarz

  Ludzie ogarnijcie się , generalnie nie chodzi o Ostafińskiego Cieślaka , czy L4 jest lewe czy nie .Kibice , sponsorzy i cała żużlowa Polska ma żal do panów Drabika , Janowskiego i Prz . oraz Pi . Pawlickich za  ich buraczane zachowanie i uważanie się za gwiazdeczki .

 • erektus lubi Komentarz

  Panowie z PZM czas na konkretne i poważne decyzje. Jeśli to wszytsko prawda i np. Janowski powinien być w domu na L4 a nie na dominkanie to trzeba radykalnie zareagowac. Jeśli to wszystko przejdzie bokiem i nie zapadną surowe kary to panowie z PZM sami się pogrążą a zawodnicy dalej będą robic co chcą. Zawiesic ich na kilka meczy w lidze to jedyna opcja która ich połaskocze po kieszeni.

 • erektus lubi Komentarz

  Powinni brać przyklad z siatkarzy cwaniaczki niech więcej im płacą jeszcze stracili szacun ulicy

 • erektus lubi Komentarz

  Kibice żużlowi ogarnijcie się , generalnie nie chodzi o Ostafińskiego Cieślaka , czy L4 jest lewe czy nie .Kibice , sponsorzy i cała żużlowa Polska ma żal do panów Drabika , Janowskiego i Prz  . oraz Pi . Pawlickich za   ich buraczane zachowanie i uważanie się za gwiazdeczki .

 • erektus lubi Komentarz

  Jeśli faktycznie tak jest że olali kadrę w taki sposób to powinni być zawieszeni na rok czasu w Ekstralidze w co wątpię że kluby się zgodzą. Kto na tym by stracił najbardziej? Nie Leszno, nie GKM a Wrocław. Janowski i Drabik na ławkę. Jeśli faktycznie był ten wyjazd to znaczy że było to Planowane i nie poinformowali po ludzku trenera a raczej wypadało by. Chłopaki nie chcecie jechać w kadrze to po męsku się to załatwia a nie po frajersku. Drabik, Janowski i Pawliccy aut! w.....ujgrajcy

 • erektus lubi Komentarz

  Kto z kim przestaje, takim się staje. Przecież Janowski i Drobik mają na co dzień przykład w klubie w osobie niejakiego Rusko jak się zachowywać. Przecież to Rusko pokazuje jak naginać regulamin (zawieszony Śledź w teamie Milika), jak oszukiwać ( wałki z torem, podkradanie młodzieżowców innym klubom, czy wprowadzenie przepisu o zagranicznym juniorze zamiast polskiego w składzie). Skoro mają do czynienia z takim gościem to było wiadome, że wcześniej czy później pójdą w jego ślady.

 • erektus lubi Komentarz

  Rozwiązanie jest proste. Kadra nie jest obowiązkowa i każdy może z niej zrezygnować. Wtedy związek po prostu pomija jegomoscia i nie startuje on w żadnych zawodach międzynarodowych w naszych barwach. Cwaniaczki chcą ciągnąć kasę od sponsorów dzięki kadrze a obowiązki to już mają gdzieś.

 • erektus lubi Komentarz

  Do tych wszystkich co uważają, że chłopaki zrobili OK.
  To OK.
  W przyszłym roku będą mieli więcej czasu i nie będą musieli kombinować z L-4. I jest OK.

 • erektus lubi Komentarz

  Będą ci, 4 panowie od nowego roku reprezentować Dominikane wakacjami im zapłacą

 • erektus lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • erektus lubi Komentarz

  dzis zlekcewazyli kadre ale tez kibicow , ktorzy kupili bilety na ten mecz , jutro zaczna lekcewazyc wszystkich ...mysle ze powinni dostac po lapkach bo im sie w ddpach poprzewracalo ...a buractwo ,ktore w zyciu takze wszystko olewa broni ich ...zenada

 • erektus lubi Komentarz

  Najlepszy siatkarz świata ma się dostosować,bo Fabian nie potrafi wystawić piłki metr nad siatkę,no nie żartuj panie Wójtowicz.Piłki na wysokości 3 metrów to on może grać do Kubiaka,Śliwki,ale nie do Leona,Bieńka,Nowakowskiego,bo oni tam mają łokieć,głowę,a mnie dłoń,którą atakują!

 • erektus lubi Komentarz

  @rume: ale tu żadnych konsekwencji nie będzie: "Zaświadczeń lekarskich nie zamierzam podważać. Z drugiej strony nie muszę ich powoływać, skoro oni mają takie problemy zdrowotne. Niech się leczą".

 • erektus lubi Komentarz

  Smyk, Domin jedziemy w SoN - super sprawa.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.