Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • erektus lubi Komentarz

  Ten sport, a właściwie brutalne mordobicie powinien być zakazany. Co trzecia walka kończy się inwalidztwem. Skrajna glupota.

 • erektus lubi Komentarz

  Piękny sport, szermierka na pięści i nóżki, wreszcie kobiety mogą być jak mężczyźni.
  Pełne równouprawnienie- po walce trafiają do tego samego szpitala co koledzy po fachu. To sprawiedliwe.

 • erektus napisał/a komentarz do PlusLiga. Trefl - VERVA: sensacja w Ergo Arenie. Gdańszczanie wygrali i zameldowali się w play-offach!

  Co to było, 2 i 3 set to kompromitacja Vervy Warszawa. Finał Plusligi to oni obejrzą ale w tv.

 • erektus lubi Komentarz

  Dobry finał, w przeciwieństwie do półfinałów w których w sumie działo się niewiele.
  Wygrał zespół minimalnie lepszy w tych najważniejszych momentach.
  Cichą bohaterką w drużynie z Polic była moim zdaniem Truszkina.
  U rywalek wiadomo, Blagojevic :)

  Ale wszystkie dziewczyny w obu drużynach walczyły jak przysłowiowe lwice i za to wielkie brawa :)

 • erektus lubi Komentarz

  Polak potrafi - być Januszem Świata!

 • erektus lubi Komentarz

  No nareszcie . Skończą się niedomówienia, nerwy i kłótnie.

 • erektus lubi Komentarz

  Gogol niebawem wyśle całą drużynę do lazaretu, sam szybkim krokiem uda się do latryny.

 • erektus lubi Komentarz

  Doleżal to słaby trener i nie powinien trenować Polaków , ale Tajnerowi szkoda było DUDKÓW na dobrego trenera to mamy ze wszyscy skoczkowie skaczą teraz coraz słabiej , Horngacher dobrze zrobił ze odszedł bo widział co się dzieje z Polskimi skokami młodych nie ma i chyba nie będzie widać to po P.K gdzie tylko Kot skacze dobrze a reszta to jedzie sobie na wycieczki za nasze pieniądze .

 • erektus lubi Komentarz

  W ramach kary redaktorze proponuję przeczytać własny artykuł z 27-02 o tym , że problem skoków rozwiązany , rywale powinni się bać . Mamy 29-02 i porażka . proponuję zdjąć różowe okulary .

 • erektus napisał/a komentarz do QUIZ: Pamiętasz tych reprezentantów Polski? Rozpoznaj ich na zdjęciu!

  15/15 łatwizna

 • erektus lubi Komentarz

  należy skukać, nie narzekadź kwa wasza ma.

 • erektus lubi Komentarz

  jak to robi? Na logikę: po skoku podnosi ręce do góry i podskakuje.... aż tak trudno to pojąć???? Każdy może popróbować - nieco podciągnąć majtki/spodnie/sukienkę, a potem podskoczyć.... same się z powrotem opuszczą....heheeeee

 • erektus lubi Komentarz

  Koniec sezonu a wyników brak, drużynowo najgorzej od epoki Ł. kruczka. Indywidualnie to w kratkę. I to bardziej zasługa skoczków którzy byli treniwani w poprzednich sezonach niż naszego sztabu trenerskiego z tego sezonu. Nie ma co się dziwić skoro trenerem zostaje chłopak od smarowania nart. Bo tani. No cóż jakoś trzeba było wykombinować kasę na gažę trenera kobiecej kadry, którym to został chrześcijan preza wspomniany wcześniej Ł. K.

 • erektus lubi Komentarz

  Czy to prawda, że worek ziemniaków osiąga w locie swobodnym podobne odległości, co Wąsek Paweł, przy jednoczesnej lepszej nocie za styl?

 • erektus napisał/a komentarz do Siatkówka. Tokio 2020. Ambitny Maciej Muzaj wygryzie Bartosza Kurka? "Jest to w jego zasięgu. Ma papiery na duże granie"

  Muzaj to drwal, Kurkowi to on może buty czyścić.

 • erektus lubi Komentarz

  Chłop niebawem skończy 26 lat. Jak czytam tekst "ma papiery na duże granie", to się we mnie przewraca! W tym wieku to już ukształtowany siatkarz, który jeszcze będzie na bazie doświadczenia zyskiwał boiskową mądrość. Zobaczymy jak poradzi sobie w mocniejszej drużynie i w reprezentacji. Póki co granie w końcówce stawki aż tak wiele nie mówi, bo nie ma tam walki o trofea, nie ma tej dużej odpowiedzialności na barkach. Niemniej Maciek to kawał zawodnika i niech się okaże, że jest i od tego Kurka lepszy (chociaż mocno wątpię) - dla dobra reprezentacji.

 • erektus lubi Komentarz

  I taka dygresja - mieliśmy słynny garbik Żyły, potem zaczęły się problemy Stocha z prędkością najazdową, które trwają i trwają, a końca nie widać. To jeszcze można wytłumaczyć sobie "złą pozycją i nawykami". Ok, a co powiedzie na stan dzisiejszy? Gdzie Kubacki, który jest najwyższy i najcięższy z naszych przegrywa prędkością z Kraftem (170 cm) czy Ryoyu (174 cm)? Ba, Murańka z 23 belki miał zaledwie o 0,2 km/h wyższą prędkość niż Kraft z 19, a jest niewiele niższy niż Kubacki. Żyła i Stoch wraz z Zajcem jedyni poniżej 101 km/h. Przykłady można mnożyć co konkurs. Więc pytanie do pana wąsacza i pana, którego córka jest starsza niż jego żona - gdzie kasa na porządną ekipę do smarowania nart? Już nie tylko Niemcy, Austriacy czy Norwegowie biją nas prędkością na głowę, ale i drobni Japończycy, Słoweńcy, a nawet pojedynczy zawodnicy pozostałych krajów. Stoch skacze regularnie 2-3 belki niżej niż reszta (pomyślcie sobie, które miejsce miałby teraz Stoch, gdyby miał dobrą prędkość, co przełożyłoby się na 5-6 metrów odległości), tak samo Żyła. Może głównym problemem Murańki czy Zniszczoła nie jest technika czy psychika, a może dlatego, że przegrywają z drobniejszymi zawodnikami, chociaż startują z wyższej belki? Teraz już wiem, czemu Justyna miała własną ekipę do smarowania nart - związek po prostu ma to w 4 literach i zamiast zatrudnić specjalistów, to woli przepijać. Kasa na pewno jest, ale lepiej wozić się jako "menedżer reprezentacji", który doprowadza do sytuacji, że przez kilka dni sprzęt zawodników lata sobie gdzieś po świecie, a na ważnej imprezie sami skoczkowie muszą czekać kilka godzin w holu hotelu, bo coś z rezerwacjami nie pykło.

 • erektus lubi Komentarz

  Jakiś dziennikarzyna, którego nazwiska nawet nie będę przytaczał, napisał na swoim Twitterze, że to polityka. Konkurs przerwany, żeby Kraft sobie wygrał na swojej ziemi. I wcale tak mocno nie wiało. No pewnie, lepiej było puścić ostatnią trójkę, tak jak Stocha, byle tylko dokończyć. No cóż, są wśród nas ludzie o IQ pustej butelki i z tym nic się nie zrobi. Jury podjęło jedyną słuszną decyzję. Co prawda trochę za późno, ale przynajmniej się zrehabilitowali w stosunku do tych zawodników, którzy zostali puszczeni na pożarcie.

 • erektus lubi Komentarz

  niestety wojcki gra taka padlinę ,że oczy bolą i żadne zmiany trenerów tu nie pomogą

 • erektus lubi Komentarz

  @YAROO: skoro tak pie.... to czemu nie ma kubicy w f1, czemu go nie wzięli do fabrycznego teamu? Za dobry jest? Śmieszycie mnie, uważając się za lepszych ekspertów niż ci którzy tam pracują.

 • erektus lubi Komentarz

  Kubicy nikt nie chce i nikt mu już nie da fabrycznego auta i dlatego będzie jeździł w prywatnym a zarazem sponsorowanym samochodzie. Po co wciskacie te kity,że jakieś konflikty interesu i inne tego typu bzdury. Kubica nie nadaje się już na ściganie zresztą pokazał to już w ubiegłym sezonie F1. A to,że Kubica znów musi liczyć na pomoc państwowego giganta, bo inaczej nie znalazłby miejsca w DTM to nieprawda? Prawda,prawda. Żeby nie sponsosoring Orlenu to by Kubicy już nie było i w F1 i w DTM.

 • erektus lubi Komentarz

  Jeżeli Kubica Robert jest tym co zareklamuje Orlen , to oznacza , iż powstaje nowa Fundacja Narodowa , i pewnie wyniki też będą podobne .

 • erektus lubi Komentarz

  Sporo kosztują zachcianki niewykształconego kierowcę

 • erektus lubi Komentarz

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym ....A niestety Kubica rozmienia się na drobne , firmując złodziejską dojną zmianę , szkoda

 • erektus lubi Komentarz

  Kasa w błoto na niepełnosprawnego kierowcę może lepiej na chore dzieci przeznaczyć tę kasę ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.