Polemika z fanatykiem

autor: użytkownik usunięty | 2017-10-21, 17:22 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
don paddington napisał/a komentarz do Jak długo jeszcze Roger Federer będzie kontynuował karierę? Szwajcar wymienił cztery czynniki, które o tym zadecydują Twoja bezgraniczna miłość i oddanie dla "ulubionego tenisisty" przypomina "merytoryczną" obronę HGW w sprawie złodziejskiej reprywatyzacji. Nie może być inaczej, ponieważ bronisz sprawy, której nie da się po prostu obronić w sposób inny niż poprzez zwyczajne kręcenie, manipulowanie i rzucanie ślepych oskarżeń. Zawsze, gdy wasze kłamstwa i manipulacje zostają obnażone usuwacie komentarze, bądź banujecie, a w to miejsce wolicie zostawić knajackie wulgaryzmy, ale rzucone w kierunku waszych wrogów (bo tak odbieracie każdego, kto nie popiera wszystkich bzdur pisanych na cześć Waszego kochanego Rogera.
Po pierwsze. Zacznijmy od końca. "A może sam go o to wszystko zapytaj. I o te miliony na PR"
Może zapytaj go Ty, mądralo. Całe setki siedzą Was na jego konferencjach. Skoro tak lubicie pisać nie mądre "artykuły" o waszym ukochanym tenisiście, powinniście podzielić się i tą super interesującą nowiną, ile grubych milinów idzie na PR medialny i do jakich redakcji. Może by tak podzielić się taką ciekawostką z "federerianami". Rozumiem, że dla Ciebie i Was podobnych oczywiście ze zrozumiałych względów to nic nie obchodzi, ile milionów przeznacza Godsick na propgandę w mediach.
"A co do tego, że Roger kiedyś powiedział, że zakończy karierę mając 35 lat i tego nie zrobił...? A musi? Podpisał jakiś cyrograf, z którego musi się wywiązać?
Zapewne gdyby ukochany Roger powiedział, że za rok każdemu swojemu wyznawcy da sztabkę złota z Amber Gold, a tego nie zrobił, to musi?.Pewnie, że nie. Dotrzymywanie słowa nie jest w stylu Rogera i jego fanatyków. Można by było kolejny raz analizować na 1000 sposobów słowa miłosiernego serca Rogera, który zamierza oddać majątek swoim wyznawcom, a później udawać jak Ty,że nigdy tego nie powiedział "bo nie podpisał cyrografu". Jednocześnie każde słowo Rogera jest święte i rozkładane na czynniki pierwsze, z drugiej strony piszesz żałośnie "A musi" dotrzymywać słowa?
"Co do zachowania publiczności - nie odpowiem, nie zauważyłam takich zachowań"
Widzę,że i tu wzorem prawdomówności jest dla Ciebie HGW. Złapany złodziej za ręke, mówi, że to nie jego ręka. Pełno jest artykułów na ten temat. Ty oczywiście, nigdy nie widziałeś, jak "kibice" ukochanego Rogera buczą podczas serwisów rywali,próbując ich w ten sposób świadomie dekoncentrować, oklaskują, kiedy zaserwują w siatkę, a gdy zagrają w aut gorąco oklaskują. Więc albo kłamiesz, albo wykazujwesz się kompletną ignorancją i nie oglądasz nigdy meczów z udziałem swojego idola. Szeroko pisano na temat niekulturalnego zachowania publiczności przeciwko Juanowi Martinowi del Potro w ostatnim meczu Federera w USEN2017. Nie przypadkiem nazywa się Was Fedtards w światowym obiegu za tego typu zachowania, o których Wy oczywiściwe nic nie wiecie, podobnie jak nic nie wiedziała HGW.
"A dlaczego Roger wciąż gra i do tego tak dobrze? Pewnie z tych samych powodów co Venus Williams czy Serena. Przypominam, że ta druga wygrała w tym roku szlema mając tyle lat co Roger i dodatkowo będąc w ciąży (Roger w ciąży nie jest, ale pomińmy to). W każdej dyscyplinie sportu wzrasta średnia wieku. Ilu jest bokserów 40-latków? Ostatnio słyszałam, jak nasz Pudzian mówił, że jest teraz w najlepszej formie. A znasz biatlonistę Bierdalena (powyżej 40-ki), który wciąż odnosi sukcesy. A nasz Hołek? Coraz starsi piłkarze, siatkarze itp itd"
Rozczarowałeś mnie. Szkoda, że nie napisałeś o formie Stevena Segala i George Foremana mającego 64 lata, który też czuje się jakby był w najwyższej formie. Propo Venus i Sereny - stawiacie ją teraz za wzór, a jeszcze wcześniej pisaliście otwarcie "koksiara". To znamienne u Was. A Pudzianowski ? Chcesz napisać,że Pudzianowski skoro jest w najlepszej formie, ponownie zostałby mistrzem świata strongmenów, gdyby tylko zechciał? Kiedy zdobywał tytuły mistrza świata ważył blisko 150 kilogramów, a teraz 115. Jeśli stawiasz jego jako wzór sportowca, który siłę i 150 kilową masę zawdzięczał "naturze", a teraz 115 kg zawdziecza tej samej naturze i jest dla Ciebie wzorem, tak jak ukochany Federer czystości w sporcie to nie mam nic do dodania. Także i Bierdalena, który wraz z kolegami i koleżankami korzysta ze specjalnych autobusów wdychając rózne substancje przed zawodami. Dla Ciebie to normalne, że Federer zajeżdza kondycyjnie młodszych rywali w meczch powyżej 3 godzin. Bo to robi Federer.
Na temat uwag ad personam nie odpowiem. Nie ruszają mnie wasze Kłamstwa i ślepe ataki.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: