Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Brzęczek nie szuka splendoru i nie bardzo wiadomo czego szuka. Chyba znalazł to czego szukał i w zupełności jemu to wystarcza.Zadowala go samo piastowanie funkcji selekcjonera. Mila cukruje Brzęczkowi,a kibice nie podzielają jego zdania i 80% chce jego odejścia. Jedynym usprawiedliwieniem dla Brzęczka jest to,że zaplecze młodzieżowe polskiej piłki to jedna wielka katastrofa. Młodzi przez niego wprowadzeni do drużyny nie są piłkarzami topowymi tylko średniakami i wyrobnikami.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może i dobrze mówi,ale nikłe szanse,by go teraz zwolnili.Być może odejdzie po Euro 2020 ,a jego następcą powinien być Tomaszewski,skoro jest taki mądry.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a komentarz do Siatkówka. Andrea Anastasi skomentował bunt siatkarek. Na miejscu Jacka Nawrockiego postąpiłby inaczej

  @ZIBI59: Jeśli tylko w 2 punktach skłamały,i tak są lepsze ,niż trener.Punktów było chyba 9-czy trener, skłamał w 7 punktach?

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Jak to jest niech mi ktoś wyjaśni, trener jest niewinny a poleciał do Włoch. Po co?

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Albo, Wołosz ceniona siatkarka, jedna z najlepszych na świecie na swojej pozycji przyjeżdża
  na kadrę i się dowiaduje, że jest krową do wydojenia co słyszała cała Polska i pół Europy.
  Mało tego, Kasprzyk chce jeszcze zabrać jej certyfikat.....ale zaraz, czy krowie można odebrać certyfikat

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Póki co brakuje, w zespole determinacji,gdy
  trener może,lecz nie musi wygrywać,bo i tak jest ,pewny stanowiska.Czy to się zmieni?

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Dla człowieka honoru dymisja z funkcji trenera kadry jest rzeczą oczywistą. Klasę Nawrockiego było widać w Skrze Bełchatów i jako trenera kobiecej reprezentacji.Gościu bez honoru.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Do tych ,którzy bronią trenera i wyrzucają z kadry siatkarki : w Bayernie nie wyrzucono pół niechętnego Kovacowi składu tylko akurat trenera.Gdyby to były dwie , trzy dziewczyny - ok.Jeśli jest to praktycznie cały zespół ,to sorry Panie Nawrocki ,jeśli nie umiesz współpracować i tworzyć atmosfery w kadrze ...do widzenia.Niestety , Nawrocki nie ma charakteru i honoru - pokazał to w sławetnych meczach play-off, Skry z Resovią.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a komentarz do Siatkówka. Andrea Anastasi skomentował bunt siatkarek. Na miejscu Jacka Nawrockiego postąpiłby inaczej

  @Igor Kowalik: Jeśli mówisz prawdę-Guidetti prawdopodobnie będzie szukał pracy,po turnieju kwalifikacyjnym-bo w Turcji jest chyba zdecydowanie większa,presja na wynik,w siatkówce kobiet,i nie wierzę w to,by mu darowali,po porażce.
  Może już badał zawczasu,gdzie mógłby znaleźć zatrudnienie.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Panie Trenerze wiemy ze gdyby Pan byl trenerem to do takiej sytuacji wogole by nie doszlo. Piekna i bardzo inteligentna podpowiedz dla Nawrockiego tylko czy on ja zrozumie? Pozostaje pesymista.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Dalsza współpraca Nawrockiego z reprezentacyjnymi siatkarkami nie ma sensu i powinien sam zrezygnować.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  @italianista: Turcja poza swoją ziemią jest kilka razy słabszą drużyną.Oglądałem ich mecz w kwalifikacjach z Chinkami.Śmiech na sali , w żadnym secie nie zdobyły więcej niż 15 punktów.A co do Holandii to moim zdaniem najlepiej ta drużyna grała za Guidettiego , teraz to już nie ten poziom.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  @Ecola: Jasne, a np. Holandia i Turcja to na jakim poziomie grają? Argumenty typu to jeszcze nie ten poziom, czas i miejsce to zwyczajne kamuflowanie się przed ewentualną porażką tak jak to robi cały czas Nawrocki. Jedynie tuż przed wyciekiem kryzysu w kadrze siatkarek pojawił się pewnie nieprzypadkowo wywiad, w którym Nawrocki opiewa siłę polskiej reprezentacji. A tak poza tym cały czas stopował oczekiwania dołując nastroje u siatkarek. Robił to oczywiście celowo, bo pewnie taki miał prikaz z PZPS. Przed wyciekiem już wiedzieli, że muszą zmienić retorykę, więc poszedł prikaz w kierunku odwrotnym do tego, który mieli cały czas przez te 5 lat.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Anastasi byłby dobrym wyborem dla dziewczyn.Patrząc na to że prowadzi zespół bo tylu przejściach widać że ma mocny charakter i umie radzić sobie z problemami.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  To nie siatkarki są dla trenera tylko trener dla siatkarek. "Rozwój" polskiej siatkówki to nie pożegnanie się z kilkoma siatkarkami tylko z trenerem. Jeśli siatkarki zrezygnują z kadry to będzie to zapaść a nie rozwój. Poza tym Nawrocki nie wydobył żeńskiej siatkówki z zapaści, bo on niczego ważnego od siebie nie włożył. Po prostu do kadry dołączyła w tym roku Magdalena Stysiak, skrzydłowa stratosferyczna. Jakim jełopem jest Nawrocki to widzieli wszyscy, kiedy rozkojarzył ją swoim bełkotem przy linii w końcówce meczu z USA w F6 LN. Niemczyk najpierw była po stronie siatkarek a teraz takie brednie. Widać wyraźnie, że dostała reprymendę od partii.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Witamy Niemczyk w nowym zespole do poprawy wizerunku PZPS.
  Jeszcze kilka dni temu mówiła coś innego i solidaryzowała się z siatkarkami.
  Żenada, jak można szargać swoje nazwisko dla kasy.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Nawrocki może i ma wiedzę teoretyczną i żyje siatkówką 24/7, ale trenerem-praktykiem jest słabym. Gdyby w siatkówce liczyła się tylko teoria wyłożona kiedyś przez niego w Spale na otwartym treningu, to mecze siatkarskie musiałyby się toczyć tylko wg schematów, które tam wyłożył. A w meczu siatkarskim nie dość, że sytuacja może wyrwać się z tych schematów to na dodatek siatkówka cały czas się zmienia. Mam wrażenie, że trener Nawrocki jest też słaby w selekcji. Nie jest też mistrzem motywacyjnym, poróżnił drużynę, zraził ją do siebie i rozsadził od środka. W praktyce powinien swoją wielką wiedzę teoretyczną przekuć na sukcesy prowadzonych przez siebie drużyn. Jednak jest odwrotnie i asekuracyjnie zaniża wartość zespołu przez media, co służy jako ewentualne usprawiedliwianie się przed porażkami i przyhamowywanie sportowych ambicji siatkarek. Dla przykładu podam Antigę, który być może nie przeczytał stosu książek tak jak Nawrocki, ale jako zawodnik grał na o wiele wyższym poziomie. Dzięki temu jest w stanie przekazać więcej praktycznych wskazówek, głównie na treningach. Poza tym Antiga doskonale wie, kto ma talent do siatkówki, bo sam był wybitnie uzdolniony pod tym względem. W Rzeszowie dostał taki skład jaki dostał, ale gdyby dostał szansę pracy w reprezentacji na takich zasadach jak Nawrocki przez 5 lat, a nawet 8 do 2022, to wyłuskałby talenty dla reprezentacji i je oszlifował w przeciwieństwie do Nawrockiego. Nawrocki jest tak słaby w trenerce, że podczas ME zmiany i czasy postulowali mu komentatorzy. Jakoś Jarosz, który wtedy krzyczał do mikrofonu nie uważał Nawrockiego za geniusza trenerskiego, ale Nawrockiemu po umiarkowanych sukcesach w tym roku odbiła szajba i poczuł się zbyt pewnie, tak jak przypuszcza Serwiński. W momencie awansu do półfinału ME, czyli 4. września 2019 Nawrocki stał się wg Kasprzyka geniuszem trenerskim, którego świat chce mu podebrać. W efekcie siatkarki zostały skazane na Nawrockiego aż do 2022 i zamiast się cieszyć to płaczą.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Pierwszy rozsądny głos.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli trener odejdzie-dziewczyny prawdopodobnie zrobią wszystko,by pikazać,że to dobry ruch,a opinia publiczna nie obróciła się przeciwko nim,w przypadku porażki.

  Jeśli zostanie-dobry wynik jest raczej niemożliwy,a fala krytyka obróci się przeciw trenerowi,za to,że został na siłę.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Brawo za bardzo trafna i rzeczowa ocene sytuacji. Pokazuje calkowite powody dla ktorych mamy obecny stan tzw zreszta nieslusznie BUNTU. Marnujemy czas bo nic sie juz pozytywnego nie wydazy. Kadzio pokazal dobitnie gdzie jest problem a Pan trener uwaza, ze z jego strony jest wszystko bardzo profesjonalnie prowadzone i nie dostrzega swoich bledow a wogole jakielkolwiek poprawie z jego strony niema mowy. Dziewczyny sie nie BUNTUJA Panowie piszacy tylko pokazaly bledy w wspolpracy i POPROSILY o pomoc w rozwiazywaniu problemow. Cala spirale nieporozumien nakrecil Prezes naczelny naglasniajac problem w politycznych mediach pokazujac, ze nie radzi sobie z zaistniala sytuacja..Wymiana kadr zespolu nic nie wniesie pozytywnego poniewaz zrodlo zla pozostanie a moze byc jeszcze gorzej bo za chwile nie bedzie z kogo powolac reprezentacji. Zostana nam dzialacze pszyspawani do swoich stoleczkow za niemale pieniazki a wynikow jak nie ma tak nie bedzie. Panowie wynik 13do1 i tutaj szkoda czasu nad podjeciem decyzji. Sila w rekach redaktorow ale jak widac latwiej bronic rzadzacych i nakrecac konflikty bo sa lepiej czytalne. Tym Panom lad i porzadek nie sluzy.

 • Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

  Po manewrach PZPS i podpisaniu nowej umowy z Nawrockim jak na dłoni widać,że siatkarki i siatkarze są zbędnym dodatkiem do układu kolesi. W cywilizowanym kraju już dawno prezes PZPN i Nawrocki poznali by smak zielonej trawki.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a komentarz do Bunt siatkarek. Mocne słowa Łukasza Kadziewicza. "Pokaz braku kompetencji w sytuacjach kryzysowych"

  @Franek Dolas: Kto wie,czy Guidetti,nie będzie naprawdę szukał pracy,po turnieju kwalifikacyjnym?Turcy,to mu chyba darują,jak nie wygra,a w Holandii nie będzie chyba tak łatwo,jak w Turcji,o wygraną Turczynek.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli to pan prezes PZPŚ,chciał wyśmiać zawodniczki-nagłaśniając sprawę-zachował się nieprofesjonalnie,nadużywając władzy.

 • Arkadiusz Mochocki napisał/a komentarz do Bunt siatkarek: Jacek Nawrocki leci do Włoch. Chce porozmawiać z zawodniczkami

  @sato: Z tego co ja zrozumiałem,czytając wypowiedź Kąkolewskiej,to ona nie poszła na skargę,bo jej mocno nie zależało na zwolnieniu trenera,a pod listem podpisała się,tak jak większość zespołu-po to,by trudniej było wywalić Wołosz i Smarzek,za to,że ośmieliły się poruszyć temat.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.