józek - lubi

 • józek lubi Komentarz

  Skoro od jesieni Piła miała wykonać pewne pracę i ich nie zrealizowała to dlaczego dostała licencje na tor wiosna? Za to ktoś powinien beknac, podobnie jak za to że ktoś ten tor do zawodów dopuścił.

 • józek lubi Komentarz

  Nagrodę możesz sam sobie zafundować za takie myślenie.Carlos zawsze miał szacun u kibiców Stali--oddany klubowi i nigdy złego o Stali nie powiedział.W przeciwieństwie co do niektórych, człowiek charakterny i słowny.A że został wystawiony do wiatru to pretensje do innych a nie do pokrzywdzonego.

 • józek lubi Komentarz

  Można raczej wziąć za prostaka kogoś, kto arbitralnie ocenia Piotra : "prostak jest z niego i tyle - obojętne kto i o co go spyta." Jest w tym stwierdzeniu zarówno nieznajomość człowieka jak i butna pogarda, taka z góry oraz wynikająca z tego zła ocena. Ocena niesprawiedliwa i Piotra wręcz krzywdząca.
  Bo - wbrew pozorom - Żyłę cechuje wrodzona inteligencja (stąd dowcip, którym ujmuje ludzi), życzliwość dla innych i dla całego świata oraz skromność . Nie wolno tego mylić z prostactwem.
  -
  Takiej treści jest wpis, który moderator usuwał z maniakalnym uporem kilka razy . Pytam, ZA CO?

 • józek lubi Komentarz

  Nie chcę oceniać tego idealnego obrazu ani psuć nikomu dobrego samopoczucia a tylko zapytam o kilka rzeczy:
  _kto zrobił prezesem Pana Labudzkiego
  _kto był członkiem rady nadzorczej spółki w latach 2016 i2017 i miał z tego tytułu
  obowiązek kontroli działań zarzadu
  _kto prowadził spory finansowe z Holta, Baranem, Okoniewski, Crumpem,
  _jak potraktowano Wdowe po Lee
  _kto podejmował decyzję o odmowie jazdy w Lesznie na życzenie Nickiego
  _kto odchodził obrażony po sezonie 2008(spadek Stali) by wrócić w styczniu 2009 robiąc skład z łapanki
  _kto po awansie w 2015 chciał nadal jeździć w 1 lidze bo podobno ciekawsza robiąc sobie jaja z kibiców
  _co znaczy zostawiłam klub we ekstraklasie z budżetem na 1 ligę
  _czy czasem umowa z PGE nie miała trwać tylko rok a była zresztą załatwiona przez Pana Burego
  _czy świetna sytuacja w jakiej został klub nie znaczyło braku długów i pustej kasy na rok następny
  _czy czasem to nie sposób w jaki Karkosik przekazał Toruń nie jest lepszym wzorem niż to co stało się w Rzeszowie
  Tak tylko się pytalem. A tak na koniec chyba łatwiej zapytać członkowi rady o sytuację w spółce niż zrobić audyt. Wystarczy podnieść rękę i zapytać.

 • józek lubi Komentarz

  Aha... Ale jak Stal w 2015 na barażu z Ostrovią straciła kilkaset tysięcy złotych, to wszystko było cacy...

 • józek lubi Komentarz

  Woryna pływał z rekinami, Falubaz gościł Zagłębie, a Stal ma kevlar jak Vastervik
  -------------------------------
  A Ostaf nadal nie odpowiedział na artykuł pana Tomka!!! Ciąg dalszy udawania , że nic się nie stało :) Szmata nic więcej!
  PS. I powiem wam więcej, bo kilka dni temu ktoś się tam od was żegnał... I jakie to wielkie napinki ,że najlepsi, że ekstraliga dziennikarska hahaha To teraz wam mówię , że jesteście dno a śp. Damian Gapiński to się w grobie przewraca, bo ten chudy glonojad przejął kiedyś szanowany portal i niby robi dobrą robotę... A tera albo ban na sto lat albo do prokuratury biegnijcie!

 • józek lubi Komentarz

  Widać szybko Szymański się obudził. Dawno już powinien przeprowadzić rozmowę z prezesami i doprowadzić ich do porządku. Powinien się zwrócić z pismem do Sportowych Faktów by zachowali ciszę nad "grobem".

 • józek lubi Komentarz

  Kibole hejterzy posłuchajcie waszego trenera i uciszcie się bo już wystarczy tragedii...

 • józek lubi Komentarz

  tutaj też zadam to pytanie... czy drużyna z Wrocławia powinna jechać w weekend swój mecz ligowy ?

 • józek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • józek lubi Komentarz

  Jaki clickbaitowy tytuł. Aż się niedobrze robi...

 • józek lubi Komentarz

  Teraz przynajmniej mecze się odbędą.

 • józek lubi Komentarz

  ŻUŻEL ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ NOWE TŁUMIKI,TAKIE SA FAKTY!!!!TORY ROBI SIE TWARDE,I RÓWNE JAK STÓŁ.A dla kibica mniej atrakcyjne stało sie metaliczne pierdzenie z wydechu,kiedys był głęboki ryk,aż włosy na ciele się jeżyły,dziś już tego nie ma

 • józek lubi Komentarz

  Panie Nawrocki olej Pan ten temat i rób Pan swoje. Wiadomo że klub z Rzeszowa jest na cenzurowanym ale to nie powód żeby bez podstawnie oskarżać . Są tacy że nie widzą swego pod nosem ale czyjeś pod lasem. Życzę spokoju i wytrwałości oraz powodzenie. Gdyby nie taki człowiek jak Sz. P. Nawrocki to następny klub zniknął by z żużlowej mapy Polski pozdro z Lublina. Trzymajcie się.

 • józek lubi Komentarz

  Wstyd się przyznać, ale trzymam kciuki za Buczą

 • józek lubi Komentarz

  Peter to chyba największe rozczarowanie ostatnich trzech lat. Nawet Przedpełski nie spikował tak z formą ... Czas na odbudowę w 1 lidze.

 • józek lubi Komentarz

  Organizatorom nie chodzi o klasę zawodnika startującego w zawodach. Ważne jest jaką ściągnie on widownię i tym jaki przyniesie zysk.

 • józek lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stali Rzeszów,która jako pierwsza drużyna w tym sezonie wygrała z ....Unią Leszno:)))

 • józek lubi Komentarz

  Panowie, tak naprawdę wystarczyła odrobina dobrej woli, nieznaczne ustępstwa dla dobra widowiska i kibicòw, a byłby normalny mecz . Greg przecież nie jest inwalidą, ktòry jedzie do Poznania ze świadomością braku aktualnych badań . Jest też do objechania jak każdy zawodnik . Nawrocki się wściekł głòwnie na niedopuszczenie jego gwiazdy ( stary, czy nie, ale gwiazda ) do spotkania, a wszystko zgodnie z regulaminem zrobił sędzia zawodòw .Nawrocki też nie jest jako prezes od sprawdzania papierów . Zapewne wyciągnie konsekwencje od odpowiedzialnych osòb . Nawet jakby wykonali poprawkę na kolanie, to sędzia i tak mògby nie zmienić swojej decyzji .
  Moim zdaniem wyszło jak chodzi o wynik, że wilk syty i owca cała . Poznań osiągnął w tej sytuacji korzystny wynik, a Rzeszòw chociaż uratował twarz , choć nie takiego wyniku oczekiwał .
  Teraz wszyscy się opluwwają, posądzają o to i owo, padają tu teksty o Ukrainie, wsi i słomach, goście piszą cyrlicą bo chyba dziadkowie kultywowali tradycje przesiedleńcze, ktoś pisze, że Nawrockiego nie rozumie, bo gada w języku ukraińskim ( a jest z Bielska Białej ), a sam robi błędy gramatyczne z języka polskiego. Wzrasta agresja w języku pisanym i tylko patrzeć jak będą zaraz ustawki. Pytam, po co to wszystko i czemu ma to służyć ? .
  Wyjedźcie Panowie za wasze duże miasta i rozejżyjcie się dookoła . Często sami mieszkacie w peryferyjnych dzielnicach tych dużych miast i one wiele się nie ròżnią od wypominanych wsi .Wszędzie jest wieś, pola i łąki, często pszenica po horyzont, lasy, a byłem w wielu miejscach i zapewniam , że HBO mogłoby spokojnie kręcić Watahę nie tylko w Bieszczadach .
  Sport żużlowy jest najważniejszy i fajna walka na torach, a nie wyzwiska i gòwniane mądrości wyssane z palca przez niektòrych, co nawet na mecze nie chodzą - fachowcòw .

 • józek lubi Komentarz

  Przymknac gaz i zejsc do kredy? Jestes pierwsza osoba ktora chce fizyke oszukac:) A moze Miedzinski mial zaczac hamowac juz w drugim luku co? Jezuuuu