Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jeb z dzidy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaki hit? W polskiej lidze? Autorze, sprawdź znaczenie tego słowa i wtedy się zorientujesz, że do polskiej ligi pasuje jak wół do karety.

 • Jeb z dzidy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Gohram pie...sz! Rywalizację zabija, gdy miejsce w drużynie dostaje słabszy od ciebie.

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Podolski może zakończyć karierę w Górniku Zabrze. Dziennikarz zdradził datę, a prezes nie wyklucza powrotu

  Zagra jeden mecz

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Pinto Sa nic nie zrobi w wymiarze Europejskim,bo nie ma kim grać ! jak to jest ,ze Ja pzred komputerem od lat to wiem,a ci niby fachowcy bredzą i się łudzą..dziennikarstwo sportowe w Polsce leży na łopatkach...wolą być kolesiami,napić się soku pomarńczowego z Nimi ! niż fachowo ocenić struktury i sportowy tryb zycia piłkarzy !

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Ogólnie problem nie dotyczy tylko Legii. Cała nasza ekstraklasa ma poziom dna, który nie co przykrywany jest otoczką, w sensie stadiony, poziom transmisji, a nawet WAR, by rywalizacja była uczciwsza. PZPN umywa ręce jak zwykle, choć mógłby znacząco ograniczyć ilość obcokrajowców w klubach, gdzie w końcu w każdym klubie musiałaby występować większa ilość Polaków, a nie szrot sprowadzany z zagranicy, który przychodzi tu w akcie desperacji, bo w swoich macierzystych ligach nie ma szans nic osiągnąć. A przecież to również jest ważne dla naszej reprezentacji. Nawet jeśli jakiś klub wygra ligę w cuglach i nie będzie miał sobie równych na krajowym podwórku, to już w pucharach i tak daleko nie zajdzie, bo tu można by się zachwycać, ale na Europe to za mało, bo rozgrywki ligowe powinny być najlepszą szkołą i selekcją, by nie wstydzić się potem w Europie, ale do takiego dna, gdzie byle kopnięcie jest określane przez pseudo ekspertów "cudownym zagraniem" a co drugi gol to "stadiony świata", to chyba my wszyscy ulegliśmy jakiejś fantazji i zakłamaniu. Jedynym wyjściem jest bojkot kibiców rozgrywek krajowych, niech prezesi klubów, prócz dodatniego bilansu wpływów, pomyślą również o poziomie sportowym. Wielu prezesów myśli niestety tylko o ewentualnych zyskach, mając nas kibiców gdzieś, bo i tak kibice przyjdą i na te bilety, gadżety wydadzą. Od lat trwa polityka wyprzedaży wyróżniających się graczy już po jednym sezonie, bo fajna oferta wpadła a w przyszłym sezonie może już tak nie być (kontuzja, spadek formy), więc liczy się zysk, a nie poziom sportowy danego klubu. Dlatego tą drogą nie poprawi się stanu naszej piłki.

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  No nie, bo najpierw jest siedem krów chudych, a krów padłych z głodu

 • Jeb z dzidy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli korespondentka TVP "zdradza" co piszą Rosjanie na forach, to niech sama się ma na baczności, bo nikt nie lubi być zdradzany.

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Zacznę od samokrytyki bo smutno mi jest, że tak przewidywałem jak to się skończy. Może powinienem grać w lotto? Teraz do rzeczy. Na początek stawiam wniosek do TVP aby więcej na komentatora nie zapraszali "eksperta" Nowińskiego, który głównie ubolewał jakie to błędy robia zawodnicy portugalscy z jednoczesnym niedostrzeganiem seryjnych błędów zarówno w ataku jak i obronie naszych pseudo reprezentantów. Cały normalny świat piłki ręcznej wie, że piłka jest grą obronną poza naszym trenerem i zawodnikami. To jak nie powinno grać się w obronie pokazał ten mecz a szczególnie gra naszych zawodników. W pierwszej połowie Chrapkowski od wielu lat okrzyknięty jak najlepszy obrońca był pierwszym anty obrońcą. O takich zawodnikach jak bracia Gębal, Syprzak, Krajewski, Daszek, Moryto, Gierak, Przybylski, Morawski, to nawet nie chcę mówić że to są zawodnicy bo obraziłby prawdziwych piłkarzy ręcznych. Po takim meczu wcale się nie zdziwię że trudno będzie nakłonić dzieci i młodzież do uprawiania tej dyscypliny sportu. Podzielam opinię tych wszystkich którzy apelują do zbiorowej dymisji sterników tej dyscypliny od samej góry.

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Nie ma co się przejmować, tak źle nie jest wygrali z Kosowem i Cyprem. Te zwycięstwa powinni zadedykować tym wszystkim krzykaczom co chcieli mieć polskiego trenera i wylewali pomyje na Dujszebajewa. No i maja trenera , który w pełni sezonu bierze zawodników na siłownię, zamiast starać się zregenerować im siły aby odzyskali świeżość i ćwiczyć rozegrania.

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Pałka się przegła. Zamiast zainteresowania kibiców potrzebujemy zainteresowania samej góry. Ministrze Bańka, jeśli Pan to przeczyta - proszę o przeprowadzenie audytu w ZPRP. Wiem że te fora przeglądają różni dziennikarze. To jest moment dla was, Pani Sylwio Michałowska, Panie Wojtku Osiński - zamiast jałowych wywiadów i artykułów, zacznijcie drążyć temat, bo my kibice możemy tylko pisać i krzyczeć z trybun. Trzeba głośno mówić kto pracuje w ZPRP, jak długo, co robi, czego NIE robi, za ile, kto tak dobrze się zakamuflował swoim nieróbstwem, że nawet nie wiemy o jego obecności w związku
  Wszystkie siwe, wąsate (ob)leśne dziady: WON!!! Kraśnicki, Eliasz, Szczepański, Kuchta, Trojan, Sojkin, Sitnik(?) i cały zgraja zbowidowców to pozostałość PRL - szwindle, ślizganie się po stołkach i nieróbstwo - to jest ich mentalność. To nie jest mafia, ich nie trzeba sie bać. Zamiast podgryzać się w mediach, trzeba się zjednoczyć i zaprotestować przeciwko tej postkomunie. Jeśli Lijkowi i całej reszcie jeszcze zależy i nie mają do końca wyje*ane to teksty o średniowieczu powinni zachować dla związku. Wystarczy spojrzeć na tych stetryczałych pryków - to jest średniowiecze. Kielce i Płock chociaż w tej kwestii mogłyby się zjednoczyć. Wszyscy! I panowie i panie, które są w jeszcze gorszej sytuacji. Trzeba współpracować. Dla dobra całego środowiska.
  Ciężko wierzyć, że minister podskoczy prezesowi PKOL po starej znajomości, ale jeśli nie on to chociaż nasze środowisko - nas jest więcej. Już nie ma na co czekać!!

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Jaki ten los potrafi być przewrotny. Kuba świetnie wszedł w sezon, bo był chyba najlepszym graczem Legii w meczu z Astaną i ogólnie naprawdę dobrze prezentował się na środku obrony, ale ta pechowa kontuzja w PP przekreśliła w zasadzie jego karierę w Legii...
  I kto wie, może przez to zamiast za jakiś czas iść na przykład drogą Lewczuka, skończy chłopak w Piaście.
  No cóż. Życie... Powodzenia Kuba.

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do "To było jak dzikie spotkanie z samcem". Seksowna modelka zdemaskowała LeBrona Jamesa

  a ja zrobię wsad

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  pokaż mi swój koszyczek a ja z przyjemnością zapakuję do niego z góry . czyż nie tak było?

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Bayern Monachium - Celtic Glasgow

  ale do przodu tez się cofnąć nie można :P

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Feta dała się we znaki Kamilowi Grosickiemu. "Łeb mi pęka"

  może spawał w nocy?

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  super Szczęsny !!! na euro we Francji z Portugalią powinien bronić !!

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Armenia - Polska na żywo!

  cieszy cie to?

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Rosja - Belgia

  żal.pl

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Gwiazda wróci do Lotto Ekstraklasy? Kamil Vacek wolnym zawodnikiem

  Kur..w.a, jaka znów gwiazda?

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Tomasz Frankowski: Brak powołania na MŚ był olbrzymim rozczarowaniem

  Brawo Franek. Jesteś Gość!

 • Jeb z dzidy lubi Komentarz

  Czasy się zmieniają.
  Jeszcze za moich czasów było delikatniej: najdłuższy bieg kobiet był na 800 metrów, nie było 400 płotków i przeszkód, skoku o tyczce i trójskoku, rzutu młotem, biegały na 80 płotki, był 5-bój....
  Pamiętam początki na 1500 z Jehlickovą, i polskich płotkarek na 400

 • Jeb z dzidy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie jest Mateja?

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Jessica Ziółek pokazała seksowne zdjęcie z basenu. Modelka pozowała nago

  glonojad

 • Jeb z dzidy napisał/a komentarz do Mistrzostwa WTA: Zmarnowany meczbol. Agnieszka Radwańska znów uległa Swietłanie Kuzniecowej

  Czy to ta sama Radwańska co błysnęła na Olimpiadzie?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.