AS ROMA VS REAL MADRYT 1/8 LIGI MISTRZÓW

autor: RM Daryl | 2016-02-29, 12:06 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Pokonany Szczęsny, dobry Ronaldo, szybki Jese, udany debiut, rozstrzygnięty mecz. Tymi epitetami w skrócie można opisać 1/8 finału Ligi mistrzów pomiędzy AS Roma, a Realem Madryt.
AS Roma: Szczęsny, Florenzi, Monolas, Rüdiger, Digne, Pjanić, Vainqueur, Nainggolan, El Shaarawy, Perotti, Salah.
Real Madryt: Keylor, Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Modric, Kroos, Isco, James, Ronaldo, Benzema.
17.02.2016 roku o godzinie 20:45 Zidane debiutował w roli pierwszego trenera Królewskich w Lidze Mistrzów. Mecz ten miał "oficjalnie" rozpocząć decydującą fazę sezonu, do której przygotowywali się w styczniu Królewscy. Kolejna kontuzja Bale wymusiła zmiany w składzie i Zidane postawił na Jamesa i Isco. Bez absencji Walijczyka prawdopodobnie jeden z tej pary by nie zagrał.
Tym razem nie będę opisywał tego co działo się na boisku, ale za to przyjrzymy się konkretnymi wydarzeniami i statystykami.
Bramki: 57' Cristiano Ronaldo, 86' Jese. (Co ciekawe na boisko wszedł w 82 minucie).
Zmiany w Realu Madryt: Kovacic za Isco 64', Jese za James'a 82', Casemiro za Ronaldo (!!!!) 89'.
Zmiany w AS Roma: Dżeko za El Shaarawy 64', De Rossi za Vainqueur 77', Totti za Florenzi 87'.
Najlepszym zawodnikiem Królewskich był niewątpliwie Ronaldo, który był bardzo aktywny (przebiegł 9297m), strzelił bramkę, którą niemal sam wypracował, zaliczył 2 odbiory, 4 kluczowe podania, 3 razy był faulowany.
Zidane dobrze przygotował Królewskich do tego meczu. Piłkarze Realu nie podpalali się i nie starali się na mus strzelić bramki kosztem błędów w defensywie. Cierpliwie czekali, aż udało się. Kolejnym plusem były zmiany, które przeprowadził. Jedna z nich, czyli Jese strzelił bramkę na 2:0 dla Królewskich.
Szybki Jese. 4 minuty po wejściu strzelił bramkę. Choć zagrał tym razem zaledwie 10 min to Zidane o nim nie zapomniał. Stał się pierwszym wyborem do wejścia na boisko w każdym z ostatnich meczów. Jese oprócz strzelonej bramki zaliczył również 1 kluczowe podanie, 2 odbiory i razy był faulowany.
2:0 na wyjeździe to spora zaliczka i chyba nikt już nie wierzy, że Real Madryt pozwoli na odpadnięcie po takim wyniku u siebie.

Źródło: sportowemaniaki.blogspot.com

|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.