Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O! To już postęp. Myślałem, że, Żydzi sprzedawali niewolników. Oczywiście biały człowiek był cywilizowany i nie korzystał z ich pracy. No ale do rzeczy. To co teraz? Pomijany etap odhunanizowania czarnych i od razu pozbawiamy praw, a w wkrótce do komór gazowych? Czy na razie tylko będą rasą niższą, ale łaskawie pozwolimy im żyć?

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Koronawirus. Novak Djoković mówi "nie" szczepieniom. "Nie chcę być do tego zmuszony"

  @Bog Honor Ojczyzna: Szczepionka już jest tylko wymaga dopracowania. Nie wywołuje autyzmu. A z drugiej strony wy matoly nie możecie odmówić przyjęcia szczepionki. Jak tu żyć? Może przenieść się na drugą stronę dysku? Tam gdzie nie ma 5G i 6G.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Koronawirus. Werner Liczka o sytuacji w Czechach: Widać światełko w tunelu

  @Barłomiej Rej: Jakbyś pomyślał to poczekalbys do końca pandemii. I wyciągał wnioski Oni dobiegają do mety. My jesteśmy w połowie. Inny ważny parametr to czas trwania paraliżu państwa. Oni półtora miesiąca my spokojnie dwa i pół a może trzy. I najtrudniejsze intelektualnie wyzwanie. Znaczenie "radzić sobie". Dla ciebie to przeliczniki ilość chorych do populacji. Dla innych to opanowanie pandemii. Działań które powodują, że spada liczba zarazen. Które powodują, że pomimo ogromnej ilości chorych ludzie nie umierają, bo udziela się im pomocy, izoluje od świata. I tu dochodzimy do kompletnego zidiocenia. Najwięcej chorych jest tam gdzie.....są testy. Wystarczy że trzy razy mniejsze Czechy zrobiły nie 30000 testów tylko 300 tys. Robią testy to i mają chorych. My nie robimy to i nie mamy.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Premier League. Alexis Sanchez jest nieugięty. Wielka kasa dla Chilijczyka

  @Columbus: Bo są. Są wybitni. Warci tych pieniędzy. To oni powodują, że klub stać na jego pensję i jeszcze zostaje. Myślisz, że Gdyni zrezygnuje z części pieniędzy to zbawi świat? No choćby klub? Nie zostaną w kieszeni mega bogatego grubasa z cygarem lub kupią kolejnego gracza za 50 mln i dadzą mu 500 tys tygodniowo. Sprawia ci to różnicę? Twoje życie zmieniłoby się gdyby zmusić ich do gry za darmo?

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Roman Szewczyk zadziwił wszystkich. Dwa gole z rzutów wolnych, jeden niemal z połowy boiska

  @Marek Kanarek: Miało być to nie jakiś szczyl....

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Koronawirus. Wielkie serce Lewandowskich. Jeden ze szpitali pochwalił się wsparciem

  @Poot: Na opiniach w WP nie zależy. Zależy na pozytywnym wizerunku. Bo to daje pozytywne skojarzenia a te przelicza się na pieniądze z reklam. Gdyby chciał to by przekazał kasę po cichu. A tak jest wizerunkowy zamęt jak z pieniędzmi dla CZD. Rok gadania o każdej umywlace byle podkreślić z .to od nich. A tak w ogóle to jacy Lewandowscy? Setki sportowców przekazują pieniądze na cele charytatywne. I nigdy nie pisze się, że zrobili to Blaszczykowscy, Piszczkowie, Ronaldowie czy rodzina Messich. Ona to przekazała? No nie ale za wszelką cenę musi zaistnieć.a kompleks męża.

 • Marek Kanarek lubi Komentarz

  niejaki borys dżonson też był taki mądry...

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Miłosierdzie w świetle reflektorów. Złote serducho daje i nie rozpowiada światu. Tu wyszło z badań, że aby podtrzymać pozytywny wizerunek w czasie gdy się nie strzela bramek trzeba zaistnieć w inny sposób. Oczywiście jest to bardzo miłe i być może nawet Lewandowski przepłaci. Ale jest to akcja promocyjna. Zwróćcie uwagę, że dają Lewandowscy. On i ona. Gdy daje Błaszczykowski czy Jordan to daje.... Błaszczykowski i Jordan.
  Ps. Trzy lata temu była akcja pod tytułem pol miliona na CZD. Wałkowane było rok. A, że dają. Potem, że dali. Potem, że trwa remont. Następnie , że skończono. Potem jeszcze wizyta Roberta i tej jej gimnastyczki ( opowiadanie o jej karate to też bajki wizerunkowe, mające pokazać jakieś specyficzne cechy charakteru, niepowtarzalność bo tylko baba z jajami uprawiania sporty walki) podczas gdy to jej karate to gówno warta, głównie polska odmiana gimnastyki. Żadnych walk. A najlepsze były te teksty całkowicie z dupy o trwających pracach tuż po klęsce w Rosji i kryzysie wizerunkowym.

 • Marek Kanarek lubi Komentarz

  Mark Twain, którego amerykańskie dzieci czytają w szkole (choćby w formie komiksów), mówił w przypadkach takich gortatowych wypowiedzi, że "better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt"

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gortat za wszelką cenę chce żebyśmy zagrali z Włochami w finale.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Koronawirus. Cztery miliony złotych od Roberta i Anny Lewandowskich na jednoimienne szpitale zakaźne w Polsce

  @Marek Kanarek: marka to Lewandowscy!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.