Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do "Początek nowej ery". W Rijadzie odbędzie się pokazówka z udziałem Daniła Miedwiediewa, Johna Isnera i Stana Wawrinki

  Taak. "początek nowej ery"
  NOWA ERA FEDERERA rozpoczęta!!!!!! lata 2020- 2030.
  wiemy razem z Maestro Pióra, że tak będzie.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  Motyka - jaki Ty qrwa brzydki jesteś .

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zestarzała się. Nie ma w sobie genów Rożera.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Martina Hingis wierzy w Rogera Federera. Podkreśliła znaczenie zwycięstwa z Novakiem Djokoviciem w ATP Finals

  @kosiarz.trawnikow: Dzięki za tę garść bajecznych spoRtoweFaktów z przygotowań do nowego sezonu przez naszego Rożera, kosiarzu. Robisz ostrą konkurencję naszym słynnym ekspertom od spraw Rożera. Skoro Maestro dwa lata nie myślał o wygranej, na pewno teraz, dbając tej zimy o swoje boskie ciało, trenując razem z Mirką, wróci silniejszy i pogoni te stare dziadygi.
  Ho ho ho, tak tak.
  P.S. Dzięki znajomościom tatusia, zdobyłam już pierwsze złote monety ze świętym wizerunkiem Króla Rogera.
  Rożer wygląda na monetach złotych bajecznie, prawie jak żywy!!!!
  Co za gratka. Mam ochotę wykupić cały pierwszy nakład monet z Maestro!!!!
  Jak spotkamy się na corocznym Zjeździe, będziemy mogli sobie napatrzeć się do woli na avers z podobizną naszego Króla i przemedytować wszystkie artykuły poświęcone boskiemu Rożerowi na naszych ukochanych spoRtowychFaktach.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Martina Hingis wierzy w Rogera Federera. Podkreśliła znaczenie zwycięstwa z Novakiem Djokoviciem w ATP Finals

  "Roger Federer na wielkoszlemowy tytuł czeka od stycznia 2018 roku, kiedy zwyciężył w Australian Open. - Od tego czasu minęły już prawie dwa lata. Prawdopodobnie on musi o tym myśleć - mówiła o swoim rodaku Martina Hingis"
  W latach 2013 - 2016 Maestro zwyciężył tyle razy w szlemach, że nie musiał myśleć o zwycięstwach w ogóle, ponieważ czytaliśmy na spoRtowychFaktach, że on już nic nie musi, bo jest GOAT, KRÓLEM i Geniuszem, i to on przewodzi tak zwanej " Wielkiej Czwórce".
  Ale po operacji zmiażdżonego przez wanienkę z kąpielą kolana, po 5 latach posuchy nasz Maestro wrócił silniejszy i w 2017 wygrał w AO wszystkie 5 setówki bez kropelki potu na boskim czole.
  I słowo stało się ciałem i maestRożer potwierdził słowa maestroPióra.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Martina Hingis wierzy w Rogera Federera. Podkreśliła znaczenie zwycięstwa z Novakiem Djokoviciem w ATP Finals

  Dziękujemy w imieniu wszystkich Federian, naszemu bratu, Maestro Pióra za tę ważną i ważką dla nas informację.
  W Djokovicia jak widać nikt nie wierzy, dlatego nie trzeba o nim nigdy pisać i umieszczać na głównej szpalcie spoRtowychFaktów - naszego biuletynu informacji o Maestro.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  Ja zawsze twierdziłem, że Hingisová (podobnie jak jej rodaczka Mirka Vavrincová, obecnia Szanowna Małżonka Naszego Króla) to tenisistka naprawdę znakomita, znakomita. Bardzo inteligentna i mądra, co potwierdza tym wywiadem. No i jest ogromnie seksowna. Prawie tak seksowna jak Mirka.
  A co do Przebijacza: wszyscy jego fani niech się napawają tym bilansem 23:26, póki mogą. Rożer w Londynie rozpoczął swój tryumfalny marsz w kierunku totalnej dominacji na światowych kortach w najbliższych sezonach. Biedni fani Dżokejowicza nie spostrzegą się, jak bilans H2H zostanie odwrócony i Nasz Maestro będzie w nim wkrótce prowadził nawet nie 33:26, lecz 43:26! To nieuniknione.
  Odnośnie uwagi Martiny na temat dbania o ciało, to jest 100% racji. Rożer jest wirtuozem dbania o własne ciało. Bardzo pomaga mu dieta oparta o makarony Barilla, ubieranie reklamowanych przez siebie chińskich dżinsów oraz uzupełnianie niedoboru cukru poprzez hurtową konsumpcję helweckich czekoladek z dużą zawartością tłuszczów wysokonasyconych, tzw. "rożerek czekoladowych". W dbaniu o dobrą kondycję Fedexowi wydatnie pomaga Mirka. Razem codziennie wieczorem na czas wykonują wspólnie minimum po sześć tuzinów pompek. Często więcej, aż obydwoje poczują się wypompowani. To jest pewna informacja, analizujemy ten temat zawsze na naszym corocznym Wielkim Zjeździe Sympatyków Rodżera Federera. To jest jeden z tajników sukcesu Geniusza. Oczywiście oprócz jego Boskich Mega Kosmicznych Genów. Nikt nie ma takich genów jak on. @fanka Rożera potwierdzi to, co piszę, bo była na ostatnim zjeździe i słyszała te pasjonujące debaty na własne uszy.
  No i na marginesie dodam, że najpiękniejsze technicznie, najbardziej estetyczne i bajecznie wyglądające pompki robi nie kto inny, jak właśnie Rodżer. Jego pompki to istna Magia i Mega Kosmos.
  Przy okazji nieśmiało się przyznam, że posiadam pewne rewelacyjne doniesienia na temat rekordów w zakresie robienia pompek, którymi odznacza się Rodżer. To jest temat na fantastyczny artykuł, w sam raz na stronę główną spoRtowych Faktów. Redaktor Marcin albo redaktor Rafał pewnie byliby zainteresowani, w końcu okazała wierszówka piechotą nie chodzi.
  W razie czego zapraszam do kontaktu do mnie, udostępnię niezbędne informacje. Oczywiście za friko, zrobimy wszystko ku chwale Naszego Roża!

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  @fanka Rożera: Trzeba zauważyć, że gdybyśmy mieli stworzyć nową walutę, to jeden Rożer byłby równowartością 100 nadalów i 1000 djokoviciów. Tak, piszemy koniecznie małą literą, aby podkreślić wartość nominału. Wizerunek Maestra widniałby na banknocie 100-rożerowym, na banknotach 20-rożerowym i 10-rożerowym można by uwiecznić symbole przypominające najświetniejsze czasy tenisa, np. Wimbledon lat 2003-2007, USO 2004-2008 oraz AO 2006-2007. Większe monety (5 Rożerów, 2 Rożery i 1 Rożer) to upamiętnienie Bazylei, Halle i Dubaju. Na monetach o najniższych nominałach (np. 2 nadalach i 5 djokoviciach) powinny być widoczne podobizny Serba i Hiszpana przypominające o ich porażkach z Maestrem. No i wartość startowa 1 RF to powinno być jakieś 100 euro. 'RF" to oczywiście międzynarodowy skrót dla waluty Rożera.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Siła fizyczna i wytrzymałość,czyli cały Rzemieślnik. Zero nagród i uznania w oczach świata. A Rożer ma swoje monety. Z własnym wizerunkiem. A Serb ma gwizdy i buczenie od prawdziwych kibiców Bo go nie lubimy.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bajeczna wiadomość. Magiczna. Dziękujemy za tę ważną tenisową informacje o naszym Maestro. Zawsze mogę liczyć na mojego drugiego, (tuż po Maestro Pióra), niezawodnego redaktora naczelnego od działu tenisa.
  CZY MONETY SĄ WYBITE ZE ZŁOTA CZY Platyny?
  Od tej pory będę płaciła w sklepie z pamiątkami Rożera, tylko Rożerami!!!
  Czyż to nie cudowne?!!!
  Płacić Rożerem.
  Powinniśmy szybko wprowadzić zamiast kontrowersyjnego euro i dolarów, nową walutę.
  Walutę Federer
  -Ile kosztuje makaron Barilla? - zapytam w spożywczaku.
  -Trzy i pół Federera - odpowie uprzejma sprzedawczyni podobna do Mirki Wawrzyniec .
  Albo.
  -Ile kosztują czekoladki Lindla?
  -Bajeczna promocja. Liczba szlemów naszego Maestro 20 federerów.
  Och. Już pędzę wymienić złotówki tatusia na Rożery
  Jestem taka szczęśliwa dzięki tej informacji
  Nawet cwaniak Djokovic nie zepsuje mi tego bajecznego wieczoru.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hahahaha. Pijar kochani. Pijar Nadała dla ubogich. Nic więcej. I tak wszyscy wiemy, że Nadal wygrywa TYLKO DZIĘKI MIĘŚNIOM i SILE FIZYCZNEJ Każdy fachowiec to potwierdzi. A stawiam włos Rożera, że tak samo jak my wszyscy, również uważa redaktor Maestro Pióra..
  Tylko Maestro wynalazł SNEAK ATACK BY ROGER. TYLKO On jest Geniuszem i najbardziej utalentowanym w historii ludzkości i tenisa Artystą kortów. Rożer to bajeczna technika a Nadal to siła.
  Więc Pijar Nadała chyba kupią tylko naiwniacy.
  Poczytajcie sobie cenne, archiwalne artykuły na spoRtowychFaktach. Tu było już wszystko dawno wyjaśnione przez redaktorów. Nadal sila podejrzanego pochodzenia, Rożer GOAT i magia, artyzm, piękno i bajeczność.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Urszula Radwańska bez tytułu w Solarino. Zasłużone zwycięstwo Indy de Vroome

  Rożer by wygrał. Zapewniam was. On zawsze wygrywa ważne mecze, bo jest przecież geniuszem i artystą. A Polka wstyd nam przyniosła i zhanbiła polski tenis -:-(((.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Murray a zwłaszcza Nadal i Djokivic wiedzą jak, że przyszły sezon, tak jak i ten będzie znów należeć do Fedexa. Wszyscy kibice i redaktorzy spoRtowychFaktów o tym wiedzą.
  Pełna dominacja hegemona i Króla Rożera.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Haha. Chyba Becker nie oglądał 5 godzinnego Wimbledonu. Poza tym wiemy wszyscy, że Rożer
  Jako jedyny w historii tenisa gra ekonomicznie i dlatego się nie męczy. Wiemy to, choćby od redakcji spoRtowychFaktów Wszyscy także , że Rożer po 35 roku życia i po 5 latach przerwy bez wygranego szlema, powrócił silniejszy po ciężkiej kontuzji kolana, kiedy wanienka z kąpielą praktycznie zmiażdżyła Jego kolano i wygrał 4 szlemy. 2x AO i 2x Wimbledony.
  Becker nie wie, że Rożer jako jedyny w historii ma geny młodzieńca, dlatego wygrał gładko z Serbem w mistrzostwach w Londynie po 5 latach porażek.
  No, ale pewnie Borys nie wziął leków i dlatego tak mówi
  My i redakcja wiemy swoje Nawet w ankietach spoRtowychFaktów głosujemy wszyscy, że Australian Open 2020 wygra nasz faworyt ukochany, boski Maestro

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hihihi. NADAL najlepszy w historii Hiszpanii. A Maestro w historii świata i wszech świata. Taka prawda.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja nazywam naszego Maestro nawet bardziej niż emocjonalnym. Jego bajeczna gra wywołuje nie tylko emocje ale nawet duchową rozkosz.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Redaktorowi nie pasuje napisać o tym wprost. Ale gdzie jej tam w urodzie do Mirki Wawrzyniec Federer.

 • fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @nossad. Chyba jako wierzący w naszego Rożera nie powinieneś pisać farmazonów. Maesto wygrywa w 40 minut mecze i dlatego publiczność, redaktorzy kochają Go za ten ekonomiczny, bajeczny, magiczny styl. A reszta zazdrośników typu Simon narzeka, bo ich mecze to nudy na pudy. Grają po 3 godziny i dlatego nikt nie chce ich oglądać. Wszyscy wolimy podziwiać naszego magicznego GOAT ROŻERa.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Afera z murawą na Stadionie Narodowym. Upadek króla trawy

  Po "lewym" dziennikarze muszą szybko szukać kolejnego źródła swojego utrzymania. I kłamać dalej.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Danił Miedwiediew nie chce łatki tenisowego "bad boya": Nie wydaje mi się, żebym był złym chłopcem

  Powinien redaktor napisać wprost. Powinien wzorować się na Rożerze. Rożera kocha nie przypadkiem publiczność. Wyczuwają instynktownie świętość Maestro.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Tim Henman uważa powrót Andy'ego Murraya za inspirujący. "Jego historia wykracza daleko poza tenis"

  Hallo. Nie śpimy. Kibice niecierpliwie czekają na pozytywne wieści od Maestro. Albo chociaż coś negatywnego o Djokoviciu.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  @Julius Federista: "Czy po prostu siedzenie i pisanie głupot w internecie to wasze jedyne zajęcie w życiu ?" Po pierwsze: żadne głupoty. Sama prawda o Boskim Wirtuozie. Po drugie: nie jedyne. Oprócz nawracania zbłądzonych antyrożerowych owieczek zbieram różne fanty związane z Bogiem Rakiety oraz przygotowuję prezentacje multimedialne na cykliczne zloty pasjonatów talentu Mega Kosmicznego Nadludzkiego Rodżera. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy! "merytoryczne, hm w którym miejscu ? Jakieś fakty na poparcie Twoich idiotycznych treści posiadasz może ?" Idiotycznych? Widzę, że pogubiłeś się w życiu. Czyżbyś wątpił w Maestra, Światłość Tenisa, Hegemona Kortów?

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  "Zaczęłam kwestionować moje umiejętności, czego wcześniej nigdy nie robiłam." Tak nie wolno robić. Uczcie się od najlepszych. Na przykład taki Maestro Rodżer nigdy nie kwestionuje swoich umiejętności. Zresztą byłoby to kłamstwem, Rodżer wie, że jest peRFekcyjny. I my, wierne federbojówki, też to wiemy. Parery czy Dżokeje są pełne niedoskonałości, słabości i wad. Ale Rodżer nie. Elegancja i szyk. Doskonałość i bajeczność. Poezja i wirtuozeria. Barilla i Rolex. Maestro Roger.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Simona Halep rozstała się z Danielem Dobre. Trener doprowadził ją do triumfu w Wimbledonie

  @kosiarz.trawnikow: Potwierdzam. To Rożerowa Prawda. Mnie powiedział o tym sam Maestro. WIEM to z objawień naszego Rożera, który ukazuje mi się gdy rozważam sercem o Jego zasługach w mojej specjalnej izdebce.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.