Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Andy Murray wierzy, że będzie go stać na walkę z najlepszymi. "Może za cztery-pięć miesięcy uda mi się tam dotrzeć"

  Coś mi się tu nie zgadza w obliczeniach. Przydomek "Big Four" został jak wszystkie inne przydomki i określenia nadany i rozpowszechniony jak zwykle spontanicznie przez kibiców już nie ostatnie 4 lata temu, lecz pierwszy raz użyto go w roku w 2013, a szeroko rozsławiony w 2014. Oczywiście, jak wspomniałam, lata 2013 - 2016 to była hegemonia i bezapelacyjne panowanie na kortach świata Maestro. Można sprawdzić, ileż to szlemów w czasach 2013 -2016 padło łupem GOAT a pozostałej trójki przebijaczy.
  W tamtych latach Murray, Djoković i Nadal byli tylko dodatkiem do kożucha Maestro.
  Więc TROCHĘ NA WYROST kibice spontanicznie nadali przydomek Big Four, skoro Maestro wyprzedzał o dwie Ery całą trójkę.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Andy Murray wierzy, że będzie go stać na walkę z najlepszymi. "Może za cztery-pięć miesięcy uda mi się tam dotrzeć"

  "Przez ostatnie lata Andy Murray wraz z Rogerem Federerem, Rafaelem Nadalem i Novakiem Djokoviciem tworzył tzw. "Wielką Czwórkę", rozdzielającą między sobą niemal wszystkie najważniejsze tytuły."
  Maestro rozdzielał największe tytuły wielkoszlemowe w latach 2013, 2014, 2015, 2016 non stop!
  Właściwie to nie było wtedy żadnej "wielkiej czwórki", jak to nazwali spontanicznie kibice.
  To była Era dominacji Federera.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Carlos Moya o celach Rafaela Nadala: Priorytetem są Finały ATP. Zakończenie roku na szczycie rankingu jest realne

  "Zakończenie roku na szczycie rankingu jest realne."
  Jest to jedyny cel, który stawiamy przed GIERMKIEM Nadalem. Jako wierny poddany musi go zrealizować dla tego, który obdarzył go wielkim zaufaniem, czyli KRÓLA ROŻERA.
  "Jeśli chodzi o wygranie większej liczby turniejów wielkoszlemowych niż Federer, nie jest to naszą obsesją. Rafa jest w stanie wygrywać Wielkie Szlemy, ale Roger także może wygrać jeszcze więcej"
  Moya trzeźwo podchodzi do możliwości Packmana z Majorki.
  Wie doskonale, że od przyszłego sezonu zaczyna się NOWA ERA FEDERERA.
  Podopieczny Moyi, wie również, że Nadal jest już za stary i zbyt wycieńczony, aby REALNIE podjąć rękawicę rzuconą przez Króla i GOAT SPORTU I TENISA w najbliższych latach.
  Już wygrana USOpen była kuriozum. Wszyscy przecież uznaliśmy, że poza mączką Pakier z Majorki NIGDY NICZEGO WIELKIEGO JUŻ NIE WYGRA.
  I nie pomyliliśmy się!
  Gdyby musiał zmierzyć się w finale USopen z Legendarnym Bazylejskim Maestro, mecz ten zakończyłby się w trzech ekspresowych partiach na rzecz Bajecznego Rożera.
  Carlos Moya wie, że limit szczęścia Nadala został dawno wyczerpany, tak samo jak wyczerpany jest jego podopieczny, który w praktyce nie ma kolan.
  Alezz Rogi. Australian Open na 400% jest nasz.


 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Novak Djoković pracuje nad powrotem do zdrowia. "Nie wiem, kiedy wrócę"

  @kosiarz.trawnikow: Wyobrażasz sobie kosiarzu, aby Maestro jechał na traktorze i dźwigał worki z ziemniakami? Maestro jak już to zasiada do Mercedesa/
  Tym odróżnisz Pana od Parobka!
  Geniusza od Rzemieślnika.
  Poza tym, jak czytam o Djokoviciu, to zawsze przyprawia on kibica o depresję. Albo coś podpala w ATP, albo choruje, albo kreczuje, albo przegrywa.
  Dlatego wybrałam Rożera!!!!
  On daje mi przeogromną satysfakcję, tyle radości, wlewa nadzieję, zwycięża. I to jak zwycięża! Zawsze bajecznie, po cudownych , ekspresowych zagraniach!
  Niech się nie dziwią nieliczni fanatycy Serba czy Nadala, że świat wybrał Rożera.
  Kocham Go. Zawsze będę Go kochać.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Roger Federer rozważa występ w igrzyskach w Tokio. Powiedział też o swoich relacjach z Rafaelem Nadalem

  @kosiarz.trawnikow: Czuję, że największą radość sprawiła mu wygrana Djokovicia w finale Wimbledonu. Co prawda nie przyznał tego otwarcie, ze względu na wspaniałą publiczność wimbledońską, która jak my wszyscy pragnęła ze wszystkich sił zwycięstwa swojego Kinga Rogera.
  Maestro nie chciał zranić uczuć tej wspaniałej, rozumiejącej tenis, sport kibicowskiej braci.
  Wiemy, jak Maestro jest wrażliwy i wyczulony na punkcie kibicującej Mu publiczności.Dlatego nazywamy Go dżentelmenem kortów i Ambasadorem Tenisa.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Roger Federer rozważa występ w igrzyskach w Tokio. Powiedział też o swoich relacjach z Rafaelem Nadalem

  "Zapytany, czy znów będzie występował na kortach ziemnych, odparł: - W zespole już podjęliśmy już decyzję".
  Słuszne pytanie. Maestro nie gra, Maestro występuje. Bo Jego gra to coś więcej niż przebijanie piłeczki, jak robią to inni.
  No i zobaczcie sami, jaki nasz GOAT jest cudownie tajemniczy. Nie powie prosto tak, będę lub nie będę. Tak by odpowiedział pospolity tenisista, ale nie Maestro! To Nieprzenikniony umysł. PIĘKNY UMYSŁ! Domyślcie się sami, mówi. Choć niedawno zapewniał nas, że wróci na korty ziemne, lecz to było kiedyś czyli to już nieważne. Dziś Roż może myśli inaczej? A w lutym znów pomyśli inaczej i zrezygnuje? Czekam na Jego myśli. Spróbuję rozważyć odpowiedź Rożera na temat jego występów na kortach ziemnych w mojej izdebce.
  "Mam za to ogromną satysfakcję, że w moim wieku wciąż mogę grać i walczyć o zwycięstwa w Wielkich Szlemach".
  Och, Roż. I Ja także mam ogromną satysfakcję w moim wieku. Widzicie sami, jaki On jest skromny? Nie chciał powiedzieć wprost, ale my wszyscy dobrze wiemy, że w przyszły rok rozpocznie się NOWA ERA FEDERERA! Już nie mogę się doczekać.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  Serdecznie dziękuję redakcji za szybką reakcję i publikację najnowszych doniesień na temat stanu boskich pleców Poety Kortów. Przy okazji po raz kolejny widzimy, iż Roger to jest niedościgniony wzór szlachetności. Cieszy się również wtedy, gdy wygrywa jego rywal Rafael Nadal. Majestro okazuje swoje nadczłowieczeństwo na każdym kroku.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Novak Djoković pracuje nad powrotem do zdrowia. "Nie wiem, kiedy wrócę"

  Hihihi. Ozdrowieniec nie może cudownie ozdrowieć.
  Zatrudnię go, aby w moim ogródku zasadził parę ziemniaków. Hihi.
  Alezz Rogi. Australian Open na 400% jest nasz.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  Novak nie wytrzymał trudów rywalizacji z Maestrem. Kariera już na finiszu, więc Serb postanowił zająć się sadzeniem ziemniaków. Kto nie wierzy niech wpisze w wyszukiwarce "Djokovic Harvests Potatoes". Świeżutkie wideo ze środy 18 września.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Danił Miedwiediew wraca do gry po US Open. "Pozostaje mi utrzymać dobrą formę"

  @kosiarz.trawnikow: Niestety misji tej nie spełnił należycie Sasza Zverev.Wlał jedynie w nas złudną nadzieję pokonując w finale w Rzymie Serba oraz w zeszłym roku, wygryw\jąc z im finał londyńskich mistrzostw.
  Wierzyliśmy przez moment w Chaczanowa, po ty jak zlał serbskiego Rzemieślnika w finale paryskiego Mastersa, ale i on zawiódł. Nie wspomnę o Cziczipasie.
  Ale nazwisko Miedwiediew zobowiązuje. I czuję, czuję całą piersią, że On swą misję wykona należycie. I zamelduje wszystkim Federianom: Zadanie wykonane, panie Rożerze.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  Prawdziwi kibice tenisowi umiarkowanie kibicują Miedwiediewowi. On ma bardzo ważną misję do spełnienia: jego naczelnym zadaniem jest eliminować Nadala i Djokovicia w turniejach wielkoszlemowych. Realizacja takiego zadania jest szczególnie ważna, szczególnie gdy wobec pechowego splotu okoliczności Maestro nie będzie mógł wygrać danego turnieju.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do ATP Petersburg: Michaił Kukuszkin wygrał mecz byłych zwycięzców turnieju. Joao Sousa pokonał mistrza ze Szczecina

  @kosiarz.trawnikow: Sursum corda, kosiarzu!
  Od 2009 roku my, kibice na całym świecie, jednogłośnie przyznaliśmy naszemu Artyście z Bazylei, Wirtuozowi z Dubaju, Magikowi z Wollerau ODWIECZNY status Geniusza i GOAT WSZECH CZASÓW?Czyż to nie cudowne, kosiarzu?
  Ja uwielbiam, gdy czytam artykuły pisane, jakby jedną ręką, w tym peRFekcyjnym stylu o naszym Bajecznym Poecie Helwecie:

  "Hubert Hurkacz (22 l.) dokładnie rok temu zajmował 212. miejsce w rankingu tenisistów. W piątek po serii sensacyjnych zwycięstw zagra w ćwierćfinale prestiżowego turnieju ATP w Indian Wells, a jego rywalem będzie legendarny Roger Federer (38 l.). - Jego historia jest niesamowita! - mówi o Polaku słynny Szwajcar, 20-krotny triumfator turniejów wielkoszlemowych, pierwszy w historii zwycięzca 100 turniejów w cyklu ATP".

  Aż serce rośnie! Prawda jednak o Rożerze zwyciężyła!

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  "Sousa pokonał triumfatora szczecińskiego challengera"
  Lubię to. Jozef Kovalik jest na świecie znany jako triumfator turnieju w Szczecinie.
  Proponuję iść tym tropem dalej i Nadala Parerę nazywać "zwycięzcą turnieju ATP w Sopocie 2004".
  Podobnie jest z Francuzem Monfilsem, który w świecie tenisowym jest szeroko rozpoznawany jako "triumfator 2005 Idea Prokom Open".
  Aha, oczywiście w przypadku Rogera piszemy tradycyjnie z właściwym nabożeństwem: "posiadacz rekordowej liczby triumfów wielkoszlemowych" wymiennie z "najwybitniejszy tenisista w historii". Nie sposób bowiem już zliczyć wiktorii kosmicznego Maestra, który na swoim koncie ma już trzycyfrową kolekcję trofeów i jest (oraz zawsze będzie!) tenisowym GOAT, czyli "Greatest Of All Time".

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  OK, już wiemy wszystko o nadgarstku Czeszki.
  Napiszcie koniecznie jakiś artykuł o kondycji pleców Rogera, bo w Nowym Jorku jego boski grzbiet uległ nadwyrężeniu wskutek dużej liczby bajecznych zagrań Króla.
  Oczywiście nie wątpimy, że Maestro będzie w 100% gotowy na finały Masters oraz AO, obydwa te turnieje wygra w cuglach.
  Djoković i Nadal są już jest u schyłku swoich karier - to już ustalone. Djoković ze względu na łokieć lub bark (albo obydwa razem, wszystko jedno w sumie, bo od dawna nie potrafi zagrać poprawnie bekhendu). Nadal praktycznie nie ma już kolan i ledwo biega.
  Ach, sezon 2020 zapowiada się fascynująco.
  To będzie Sezon Rogera.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  "w drugim secie Polak nie wykorzystał przy podaniu rywala dwóch piłek meczowych"
  Drzewiecki powinien pooglądać mecze Rogera, żeby nauczyć się peRFekcyjnej gry przy piłkach meczowych.
  Fedex jest najlepszym specjalistą od zamykania meczów w takich sytuacjach, kiedy potrzebna jest chłodna głowa.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Juan Martin del Potro kontra Roger Federer. Po siedmiu latach zagrają w Buenos Aires

  @kosiarz.trawnikow: Czuję. Czuję to tak mocno, jak nigdy jeszcze nie czułam. Nasz Maestro, gdy poleci do Argentyny ustanowi tam kolejny, następny REKORD WSZECH CZASÓW.
  Wyobrażam sobie tę radość, kiedy ludzie zobaczą MaestRożera "live".
  My, gringo, mamy więcej okazji do ujrzenia Fedexa. Halle, Paryż (dwa razy!), Londyn, czy w rodzinnej Bazylei. A mieszkańcy Ameryki południowej mają okazję raz na 7 lat!
  Czuję. Czuję to tak intensywnie, że jestem pewna, że w dniu, w którym Rożer zawita do Argentyny, zostanie ogłoszony Karnawał i będzie trwała Fiesta na cześć powitania KRÓLA ROŻERA.
  Nie wyobrażam sobie, że będzie inaczej. Transmisje "live" będą we wszystkich kanałach telewizyjnych, radia będą grały sambę i tanga argentyńskie dla Fedexa.
  Szkoda, że nie będę mogła sama zobaczyć tego na żywo. Ale mój tato szykuje dla mnie jakąś niespodziankę związaną z naszym Helwetem. Na razie trzyma to w tajemnicy.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  "spotkali się w Buenos Aires i w obecności 20 tys. kibiców"
  20 tysięcy?? To jest malutka garstka jak na rożerowe standardy popularności.
  Pokazowe mecze Maestra powinny być organizowane na największych stadionach świata. 100 tysięcy biletów na Camp Nou czy Wembley udałoby się sprzedać w try miga.
  Ba, dałbym sobie rękawy w mojej drogiej replice oryginalnego rożerowego t-shirtu uciąć, że Mister PeRFection jako jedyny sportsmen na globie przyciągnąłby komplet na 200-tysięczną Maracanę.
  Ludzie ubóstwiają Króla Tenisa, dlatego na trybunach pojawia się tylu spontanicznych fanów z tabliczkami "Cisza! Geniusz pracuje!", większość w czapeczkach z literami R i F, okutani we flagi szwajcarskie i w majestrowych barwach, są nawet 80-letni sympatycy Mistrza z pomalowanymi policzkami. Kibicowanie Rożerowi to jest magia, to jest kult łączący wszystkie pokolenia. Każdy pragnie zobaczyć na własne oczęta Boga Kortów, a szczęściarze w pierwszych rzędach zachłannie liczą na dotknięcie choć przez ułamek sekundy Wirtuoza przemykającego koło trybun. Każdy chce oddychać tym samym powietrzem, które jest wciągane przez boskie płuca Największego Atlety Sportu Tenisowego Wszech Czasów.
  COME ON ROGER!!!

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Juan Martin del Potro kontra Roger Federer. Po siedmiu latach zagrają w Buenos Aires

  "Mecze rozegrano w ramach Federer Gillette Tour po krajach Ameryki Południowej".
  Dopóki Maestro używał żyletek Gillette, golił nimi gładko swoje cudowne policzki, bródkę oraz szyję, ale przede wszystkim golił rywali na korcie i był dla nich ostry jak brzytwa. Przyznaję, że od 2012 roku, dzięki kampani Federer Gillette Tour i ja kupowałam maszynki dla siebie. Potem namówiłam tatę, który po raz pierwszy zgolił wąsy i brodę, "aby być jak Federer". Nawet trochę był podobny do Rożera, kiedy zgolił wąsy.
  Ale odkąd Rożer przestał reklamować Gillette, nasza rodzina również przestała kupować Gilletty.
  Ich jakość chyba wyraźnie spadła, skoro Maestro uznał, że nie warto ich używać?
  Zresztą, wolę porośniętego gęstym buszem na twarzy Rożera niż bez zarostu, jak jakiegoś młokosa. Teraz odzyskałam Rożera, pełnego wigoru, który może grać mecz za meczem, turniej po turnieju, jak młodzik.
  To kolejny znak, że od przyszłego sezonu rozpoczyna się NOWA ERA FEDERERA.
  Przekonacie się wkrótce sami, że Rożer i ja nie żartujemy w tak poważnych sprawach.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do ATP Metz: Hubert Hurkacz - Gregoire Barrere. Słaby występ i porażka Polaka w I rundzie

  Mnie Hurkacz zawiódł najbardziej w meczach z Djokoviciem w tegorocznym Wimbledonie. Chwalił się, że pokona serbskiego Rzemieślnika, a ugrał tylko seta. Taki Barrere pewnie by gładko wygrał wtedy z Djokoviciem, ale Serbowi dali jak zwykle autostradę. Dopiero Maestro pokazał w finale, jak rozbić Serba (bo poza wygranymi przypadkowo tajbrejkami z Rożerrem, sami widzieliście, nawet Serb nie istniał w tamtym meczu.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Ranking ATP: Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak bez zmian. Liderem pozostał Novak Djoković

  @kosiarz.trawnikow: @kosiarz.trawnikow: Niestety, bo w życiu piękne są tylko chwile. Te 310 tygodni z Rożerem przeleciało mi jak 9 1/2 tygodnia. W tempie Expressowym. Ja podpisuję się pod Twoim apelem w 310%!!!! Każdy dzień z Rożem na sczycie był jak baśnie z 1000 i jednej nocy.
  Tak to czułam.
  A jedną z tych sław Maestro zatrudnił w roli trenera. Co prawda nie wiem, czego może nauczyć Maestro Ivan Lubicić, bo pamiętam jak nabijali się z niego nasi fachowcy, nazywając go "młotem parowym", ale my wiemy, że nieprzeniknione są myśli Maestro.

 • fanka Rożera lubi Komentarz

  Roger totalnie zdominował sport tenisowy w latach 2004-2007, a były to złote czasy. W trakcie jego przewodnictwa w rankingu po piętach dreptały mu takie sławy jak Coria, Schuettler, Nalbandian, Henman, Dawidienko, Ljubicic, Blake, Robredo, Gonzalez czy Ferrer (żaden z tych wybitnych graczy Szlema nie wygrał, co oczywiście było konsekwencją genialnej gry Bazylejskiego Króla). Dopiero później, w 2008 roku, swoje rezultaty podpompował Majorkanin Nadal (głównie na mączce ceglanej, najgorszej z wszystkich tenisowych nawierzchni) i licznik Feda został zastopowany. A ostatnie 10 lat? Każdy widzi. Słaba stawka ATP, liderowanie w rankingu jest o wiele wiele łatwiejsze niż 15 lat temu. Djokovic i Nadal łatwo nabijają sobie statystyki. Dlatego apeluję o dokonywanie ocen jakościowych: 310 tygodni Rogera jest jak 1000 tygodni liderowania przebijaczy z lat 2009-2019.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Ranking ATP: Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak bez zmian. Liderem pozostał Novak Djoković

  @kosiarz.trawnikow: Niestety, bo w życiu piękne są tylko chwile. Te 310 tygodni z Rożerem przeleciało mi jak 9 1/2 tygodnia. W tempie Expressowym. Ja podpisuję się pod Twoim apelem w 310%!!!! Każdy dzień z Rożem na sczycie był jak baśnie z 1000 i jednej nocy.
  Tak to czułam.
  A jedną z tych sław Maestro zatrudnił w roli trenera. Co prawda nie wiem, czego może nauczyć Maestro Ivan Lubicić, bo pamiętam jak nabijali się z niego nasi fachowcy, nazywając go "młotem parowym", ale my wiemy, że nieprzeniknione są myśli Maestro.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Ranking ATP: Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak bez zmian. Liderem pozostał Novak Djoković

  Wreszcie możemy w zajawkach pisać o serbskim Rzemieślniku, że "już wkrótce może być wyprzedzony".My wiemy, że nie może, ale musi!!! Najwyższy czas! Ostatni dzwonek!!! Gdyby nie było szansy, aby ją stracił, udawalibyśmy dalej, że nas to w ogóle nie interesuje, iż Serb jest liderem. Ale nas to interesuje, bo wiemy peRFekcyjnie, co to oznacza dla nas Federian.
  KONIEC REKORDU WSZECH CZASÓW, który Maestro począł w słynnych latach 2004 - 2008, kiedy tenis stał na najwyższym poziomie w historii dyscypliny.
  Ach. Ileż my musimy się nagłówkować dla większej chwały Rożera.
  Ale dla Niego warto. Warto walczyć u boku Maestro.
  Alezz Rogi. 310 tygodni liderowania na 500% jest nasz.

 • fanka Rożera napisał/a komentarz do Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź

  @Stomil OKS: Tak. Naszego ukochanego Maestro!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.