Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krzysztof Wiśniewski lubi Komentarz

  ....powiedział rodowity, z dziada pradziada Szwed ze Skanii...jego pradziad brał udział w Potopie...

 • Krzysztof Wiśniewski lubi Komentarz

  Tydzień temu 130, a do dzisiaj 1300. Uczą się na trupach własnych obywateli, a już niektórzy myśleli, że Szwedzi to geniusze.

 • Krzysztof Wiśniewski lubi Komentarz

  Zeby dzisiaj prowadzic takie rozwazania trzeba zupełnej ignorancji. Próbowano w UK. Zrezygnowano.
  Szwedzi mają 5x mniejsza gęstość zaludnienia i 3x więcej gospodarstw jednoosobowych niż Polska czy inne kraje europejskie. Mają więc warunki naturalnej izolacji.
  Mimo to tysiące dodatkowych ofiar (gdyby odniesc do naszej wielkości populacji) to dla mnie wciąż moralnie bardzo wątpliwych wybór.

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewy gra w Bayernie bo zasłużył sobie świetną grą najpierw w Lechu potem Borussi. Nie gra w słabszym klubie bo jest po prostu za dobry by się tam marnować. Nie gra w jeszcze lepszym tylko dlatego, że go nie puszczono, a wiadomo, że Real do tej pory ma chrapkę, Real któremu strzelił cztery bramki w jednym meczu!!!

 • Krzysztof Wiśniewski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Krzysztof Wiśniewski lubi Komentarz

  Długo można dyskutować na ten temat. Można stwierdzić również: czy Lubański byłby tak dobry (w klubie i kadrze) gdyby nie było Zygi Szołtysika??? Jeden z internautów napisał: "po koszmarnej kontuzji nigdy nie doszedł do pełnej sprawności"... a może skuteczności... bez Zygi!?!?!? W Górniku w sumie rozegrał okolo 230 meczy a po kontuzji prawie 300 - w samym Loceren prawie 200-cie. Więc jak można pisać że nie był w pełni sprawny!!!!!!???? Zresztą wg mnie porównywani dwóch stylów gry których dzieli 50 lat to głupota. Wszyscy zachwycają się Maradoną , Messim, Ronaldo itd. Ilu pamięta Pelego albo "czarną perłę" - Eusebio itd? Ilu "Z młodych" wie kto to był Best? Wspomniany internauta stwierdził: "Włodek wie co mówi bo na strzelaniu bramek zna się jak nikt w Polsce". Złośliwie mógłbym powiedzieś, że połowę bramek zdobytych w kadrze przez Lubaśskiego to można porównać do bramek Lewandowskiego strzelonych San Marino czy grając z Giblartarem. Samym Turkom (których w latach 60-tych "laliśmy regularnie jak cygański tamburyn i strzelaliśmy w jednym meczu 5, 6 bramek) kropnął w sumie 7 czy 8 "sztuk" (3 mecze). Luksemburgowi w JEDNYM meczu Lubaśski wpakował ich 5 (słownie pięć). Norwego też oderwało sią niemałi. Dlatego powtarzam porównywanie to paranoja ponieważ wielu małolatów zna nazwisko: Lubański, ale tak dokładnie to NIC O NIM nie wie. Dla jasności - szanuję Włodka Lubańskiego, jego dokonania. Pamiętam jego mecze (na Sląskim prawie wszystkie live) w klubie i reprezentacji. Dlatego zarówno przez szacunek dla NIEGO i jego dokonań jak i do Roberta nie powinno się ich porównywać. A kto już koniecznie chce - napewno poradzi sobie z porównaniem Pobiedy z Polonezem. Dziłkuję za uwagę.

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lubię takich, którzy mniej mówią więcej robią. Premier kolejny raz punktuje

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polski rząd przygotowuje czarter dla reprezentacji

  @mafRK: Lepiej tego się ująć nie dało...szacun

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chłopak ma dopiero 22lata. Można było na nim nieźle zarobic. Ale cóż na Legię i polską ligę był za słaby, tylko dwie bramki w siedmiu maczach. Mając tyle lat to przynajmniej trzy powinien był strzelić, może nawet cztery...

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeden błąd w meczu u siebie wielkiego MU z kopciuszkiem zaważył na wyniku. W tym czasie City wygrywa 5:0. Komentarz zbędny

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dwie wątpliwe kartki i najlepszy zawodnik wykluczony z następnego meczu z liderem...

 • Krzysztof Wiśniewski lubi Komentarz

  rudy,jako prezes piłkarskiego związku mówi,że to nie jego poletko!!!.Czyżby te kluby grały w cymbergaja? Czas zmienic ten sposób myślenia i działania.Rudy obrósł w piórka.Za klęskę na mundialu,za kompromitujący blamaż klubów powinien odpowiedzieć stołkiem.Czas zmienić cały zarząd,czas zaprzestać sytuacji,że na boisku przebywa 7-10 obcokrajowców,bo przy takiej polityce kadrowej nie będzie komu grać w kadrze Polski.Za mundial poleciał Nawałka.A co z szefem i zarządem związku?Dalej będą nietykalni?

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Legia , Lech i Jagiellonia nie miały więcej niż czterech Polaków w pierwszym składzie na te mecze. Nawet taka debiutująca Miedź ma więcej dziwnokrajowcow niż Polaków w składzie. Ja rozumiem, że wszędzie , że wszyscy sprowadzają, ale my nie jesteśmy w stanie konkurować z bogatymi ligami i ściągamy odpadki, które tylko blokują rozwój naszym młodym. Skończyć z tym, przestać tyle płacić za bylejakość. Naprawdę wielu fajnych chłopaków daje sobie spokój z piłką bo nie są w stanie przebić się z juniorki bo prezio szaleje na zakupach

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest ciągle jeszcze Artur Boruc w Bournemouth

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja słyszałem, że podobno siedział w toalecie i mówił , że nie wyjdzie dopuki się nie załatwi

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie prezesie w dzisiejszych czasach drobiazgi, pierdoły decydują o końcowym sukcesie

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a komentarz do Mundial 2018. Ostra reakcja Tomaszewskiego na słowa Jandy

  bo tzw. kultura pani Krystyno się niestety skundliła, a w sporcie jeszcze są jakieś zasady

 • Krzysztof Wiśniewski

  Bo pani Krystyno tzw. kultura się niestety skundliła, a w sporcie jeszcze są jakieś zasady

 • Krzysztof Wiśniewski otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Krzysztof Wiśniewski otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a komentarz do Denis Urubko chciał iść na szczyt K2 inną drogą. Wielokrotnie powtarzał to w bazie

  Jak Urubko z Bieleckim ratowali Fancuske to Urubko był Polakiem, a teraz już znowu Ruski

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a komentarz do Jak Lewandowski stracił króla strzelców

  Srzelić 30 bramek w zespole który ma tyle opcji w ataku to jest sztuka. Zawodnik Bayernu dogrywający koncową piłkę ma często kilka wyborów i Lewy często nie jest tym wyborem. Znamienna był sytuacja z wczesniejszego meczu w , którym Lewy ''walczy'' z Alabą o wykonanie wolnego i to Alaba go ostatecznie strzela chociaz faul był na Lewym, który udowodnił ze potrafi przeciez strzelac z wolnych .

 • Krzysztof Wiśniewski napisał/a komentarz do Adam Nawałka ma przyjemny dylemat. Polska bramka jest fantastycznie obsadzona

  Kto chce bronić? Szczęsny:Ja!!! , Boruc:Ja !!! Fabian: Znowu pewnie ława, ręce opadają . Nawałka:Wojtek podniósł rękę najwyżej więc bedzie bronił.
  Opis do fotografi z naszymi bramkarzami- sfobodna interpretacja

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.