Laroslaw - lubi

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stelmetu, jak widać równa gra przez " cały sezon" się opłaciła , teraz czas na walkę z tym syfem, który nas atakuje

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Stadninę? - proszę bardzo. Gimnazja? - dlaczego nie. Puszczę?- wycinamy. Sądy? - te w pień. Co by tu jeszcze? Niech będzie ten, jak mu tam, basket

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie były na meczu i nie wiedzą jaki był stan faktyczny.
  Tak się składa, że ja byłem i bylem w bliskiej odległości świadkiem przebiegu zdarzeń.

  Po pierwsze, po końcowym gwizdku, na wychodzących kibiców Stali jeden krewki fan Anwilu zaczął krzyczeć używając niecenzuralnych słów a potem zaczął lać wodą.
  Taka prowokacja mogła się skończyć niekontrolowanym przebiegiem zdarzeń. Dlatego służby porządkowe próbowały go powstrzymać a gdy to nie dawało rezultatu to dodatkowo zaangażowana została policja.
  Zaznaczam, że ta prowokacja miała miejsce nie w miejscu gdzie znajduje się klub kibica Stali a po przeciwnej stronie gdzie zasiadają starsi kibice oraz rodziny z dziećmi.

  Po drugie trener Milicic próbował się w to zajście włączyć ale takim zachowaniem tylko podniósł temperaturę wydarzeń. Tylko Szymon Szewczyk miał na tyle zimnej krwi, że próbował uspokoić kibiców Anwilu.

  W związku z tym nic do rzeczy ma hala tylko kibice co mają w głowach a skoro przyjeżdża pijane bydło i prowokuje a potem jeszcze udaje niewinnych, to czego można się spodziewać. Przykre jest tylko to, że działacze Anwilu swoimi działaniami podsycają dalej to zajście.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  U nas jest tak Obywatele, że jak Majcherek rzuca punkty to znaczy, że przeciwnik był w formie poniżej zera. I niech to starczy za komentarz na temat Stali. Dla Kinga gratki. Znany z doskonałego samopoczucia na swój temat prezes Stali odbiera lekcji pokory ciąg dalszy. Ale jest w tym pociecha bo to mu się w życiu przyda.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  I w ten oto sposób Stal została Siarką naszej ligi... McGillowi nawet dwutakt średnio wychodził - a to podstawa jak mówił coach Pyszniak

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Pana Szymona, ale MVP nie powinno trafić akurat w jego ręce. Znów pseudo promocja polskich zawodników. Oni tego nie potrzebują ci pokazały ostatnie mistrzostwa.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Pomysł jest super ale realizacja tego pomysłu nie będzie łatwa. Swego czasu taki pomysł miała i próbowała w praktyce Rosa Radom. W szczytowym momencie klub z Radomia miał zespoły w ekstraklasie, I lidze i II lidze. Rzec by mozna idealnie. Ale efekty nie były juz tak spektakularne. Ilu wychowanków tej radomskiej piramidy gra dziś w ekstraklasowej Rosie? Dawno, dawno temu tzw Wielki Śląsk opierał sie na chłopakach z Wrocławia i to chyba ostatni dobry przykład pełnej realizacji tego typu projektu. Teraz świat sie skurczył i ludzie a w tym i zawodnicy - nawet młodzi - są bardziej mobilni i mniej przywiązani do barw klubowych. Sytuacja, w której zdolny junior wychowany w ostrowskiej piramidzie pójdzie grać do innego klubu bo tam dostanie lepsze warunki finansowe nie jest trudna do wyobrażenia. Pomysł ten, jesli będzie realizowany, z pewnością jest i będzie cenny dla młodziezy, która w ten projekt wejdzie bo ogólnie młodzi ludzie powinni sie więcej ruszać i zająć sportem ale czy będzie to duża korzyść dla klubu jako takiego to juz jest mniej pewne. Ale kciuki będę trzymał bo wszelkie inicjatywy dotyczące sportu młodzieżowego zasługują na pochwałę.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Podobieństwa są raczej powierzchowne. Almeida nie ma nawet części dorobku Ware'a. Grał w ProB, gdy Ware zdobywał tytuł MVP finałów ligi francuskiej i mistrzostwo z ASVEL. Gdy już trafił poziom wyżej zagrał kilkanaście spotkań w słabym Cholet, gdzie nie trafił do plejofów. Biegał średnio 22 minuty i rzucał kilka punktów, całe statystyki miał marne. Odchodząc z PLK trafił nie do Melbourne, ale do Talina. Zresztą został zwolniony stamtąd. Dzisiaj zarabia pewnie jedną trzecią albo jedną piątą tego, co Casper w Stali (plus 500 plus od kibiców z Włocławka i okolic). Do tego Almeida zna znakomicie polską ligę i swojego trenera, a Ware jest tu zaledwie od miesiąca. Jedno jest pewne, rywalizacja z nim to szansa dla Almeidy, by stał się, jeżeli nie graczem europejskiego formatu, to europejskich przedpokojów.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  "Trybuny wypełniły się po brzegi" całe 300 miejsc :D :D :D

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Śmieszą mnie opinie osób które nie widziały meczu a szczególnie ostatnich kilkunastu sekund. Sędziowanie było skandaliczne ale w żaden sposób nie skrzywdziło Realu. Jeśli już to obie strony tak samo. Najpierw brutalny faul na Singeltonie zupełnie zignorowany a potem kuriozalne punkty za prawidłowy blok.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Gdyby nie kolor skóry to podejrzewał bym ze to nieślubny syn Kamińskiego.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Stal wyglądała jakby grała za karę. Przetrenowanie !? Brak chemii w zespole ?! Jakiś konflikt !?

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Pozwolę się nie zgodzić z tezą zawartą w tytule artykułu. Arka jest w czwórce najmocniejszych kadrowo zespołów ale na pewno nie jest najmocniejsza. Na myśl mi przychodzą 3 zespoły z obcokrajowcami o podobnym potencjale ale z mocniejszym składem krajowym. Anwil, Stelmet, Twarde Pierniki (kolejność przypadkowa).

 • Laroslaw lubi Komentarz

  A kto by piątka nie lubił jak weekend za pasem , najgorsze poniedziałki

 • Laroslaw lubi Komentarz

  God save the Beast.Super mecz A.H. ale i Sulima dawał dobre zmiany.No a te podania Łączyńskiego mega.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Kłopoty z halą były znane i omawiane publicznie. O finansach lekko przebąkiwano. Było widać, że zespół kosztował dużo i istniała obawa, że prezesi przeinwestują. Jednoczesnie jednak puszczano w obieg pogłoski - nie wiem czy prawdziwe - że w klubie pojawi sie nowy duzy sponsor i pasmo sukcesów Stali potrwa długo. Teraz prezes Matuszewski o tym nie wspomina więc sprawa jest albo nieaktualna albo sprawy nie było a była tylko plotka lub celowa dezinformacja. Tak czy siak sytuacja jest z lekka kuriozalna bo nie pamiętam aby zdobywca srebrnego medalu nie wystartował w następnym sezonie. Pisałem już o tym, że sytuacja w Ostrowie jest dodatkowo złożona bo nie jest tajemnicą, że prezesi Stali to nie są łatwi ludzie i w różnych opisach, różnych ludzi, na ich temat nie natknałem sie na słowo: sympatyczni. W mojej ocenie zachłysneli sie sukcesem, poniosły ich ambicje i sytuacja wymknęła sie im spod kontroli. To sie zdarza. To zawsze boli.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Stal jak najbardziej ma rację, na ich miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo. Nie może być tak że 1 zawodnik chodzi i prowokuje wszystkich przez cały sezon a potem jest wielkie zdziwienie że ktoś nie wytrzymuje i nokautuje takiego zawodnika. Johnson jak najbardziej powinien otrzymać karę ale Almeida również.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Sędziowie niby międzynarodowi ale byli najsłabsi na boisku. Albo gwizdali problematyczne aptekarskie faule albo puszczali ewidentne kontakty.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Jak Stelmet tak bedzie gral jak teraz to w play-offie w 1szej rundzie spotka sie z Anwilem.Stelmet 8mce. Anwil 1.

 • Laroslaw lubi Komentarz

  Nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy aktualny MP przegrywa w PP. Nie zmienia to faktu, ze PCT był po prostu dużo lepszy. Był o klasę lepszy. Ale czy 7/8 zawodników wystarczy na finały? Zobaczymy, najpierw trzeba przebrnąć przez półfinały, a tam kolejka chętnych jest też długa i ciekawa.