Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Andrzej Pietrasiak lubi Komentarz

Po kilku minutach drugiej połowy wyłączyłem TV, tego co panowie robili od prowadzenia 2 - 0, nie da się nazwać grą zespołu. Glik ma rację, że dobre to było pierwsze 15 minut, później zaczęła się indywidualna walka o względy selekcjonera.

• Andrzej Pietrasiak został fanem WTA

• Andrzej Pietrasiak napisał/a komentarz do Ruch Chorzów - Raków Częstochowa

W radiu Fon napewno.

O jaaaaa ale wy się ludzie szanujecie. Masakra. Czytam co niektórych wpisy to aż dziw mnie bierze że mamy w Polsce tak niedorozwiniętych ludzi którzy plują jadem na lewo i prawo. Jak ma być dobrze w naszym kraju skoro ludzie ubliżają sobie wzajemnie. To jest tylko sport. Zawodnik nie ma wpływu na to czy wygra czy przegra. Nakręcacie się jak po jakiejś metaamfetaminie!! Skąd to tyle skazy w ludziach się bierze??? Od kogo wy taki przykład bierzecie?? kto was tego nauczył?? w domu też tak do was się odnoszą? rodzice was tego uczą??? MASAKRA jakaś. Wstyd i nic więcej. Większość to cwaniaki na odległość siedzący za monitorem lub z telefonem w ręku. Mało na swiecie jest wojen, chorób i katastrof??? ilu ludzi nie ma co żreć, gdzie spać, umierają z głodu, zamachy terrorystyczne powodzie, trzesienia ziemi, tsunami i wiele wiele innych. Może nad tym warto troche porozmyślać a nie nakręcać się durnym żużlem.

• Andrzej Pietrasiak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Ktore radio zWroclawia prowadzi bezposrednia transmisje Sparty

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.