Volko - lubi

 • Volko lubi Komentarz

  Wolę 4 miejsce po walce niż takie srebro, które "wywalczył" Unibax Toruń. Klub, który za pieniądze sprzedał swoją nazwę dziś jeszcze raz pokazał, że liczy się dla niego tylko i wyłącznie kasa. Gratulacje dla Tarnowian i Zielonej Góry, ja już czekam niecierpliwie na następny sezon, mam nadzieję, że bez Unibaxu Toruń, a wtedy prawdziwe emocje w walce fair-play mamy gwarantowane.

 • Volko lubi Komentarz

  A jak tam idzie finał? ;)

 • Volko lubi Komentarz

  Gratulacje dla Tarnowa, jeszcze bez Artioma Łaguty jechali. No cóż, szkoda MJJ, bo przez ten jego bezsensowny upadek zarobiliśmy trzy zera. Coś tam z ręką miał i ostatnie pozycje woził. Ja jednak uważam, że brązowy medal dla Włókniarza...srebrny dla Tarnowa i złoto dla Zielonej Góry :) Toruń za takie jaja powinien zostać zdegradowany.

 • Volko lubi Komentarz

  Gratulacje dla Tarnowa. Jestem za Częstochową, ale i tak szacunek dla Was za zwycięstwo. Mam nadzieje, że zdegradują Toruń...

 • Volko lubi Komentarz

  Wy to głowy w piasek!!! My przynajmniej przegraliśmy w walce, a nie takie cyrki jak WY!!!! Gratulacje dla Tarnowa!

 • Volko lubi Komentarz

  Nie, płaczki drugie niestety, coś ci się pomyliło :P

 • Volko lubi Komentarz

  WIBRATOR!

 • Volko lubi Komentarz

  Może być różnie my nie mamy sędziego po swojej stronie jak to wy dzisiaj

 • Volko lubi Komentarz

  "Ułamek się nie liczy, on jeszcze jest młody"

 • Volko lubi Komentarz

  Smutne.Emil Denis rodzina wyrazy współczucia.

 • Volko lubi Komentarz

  Gratuluję ekipie z Częstochowy zwycięstwa- zasłużyliście na nie. Wielki szacunek dla Kibiców "Lwów", którzy potrafili przekrzyczeć niemal cały stadion. Na pytanie konferansjera- kto wygra mecz? usłyszałem odpowiedź: Włókniarz, Włókniarz, Włókniarz, tak że Stowarzyszenie Speedway Fans Stal Rzeszów dziś się nie popisało, podobnie jak drużyna z grodu Rzecha (w szczególności duet Rafał Okoniewski- Jurica Pavlic).
  Na koniec mam pytanie do red. Mateusza Kędzierskiego. Gdzie Pan dostrzegł 13 000 osób? Stadion Miejski "Stal" w Rzeszowie może pomieścić maksymalnie 12 700 widzów. Za masztem usytuowanym na drugim wirażu widziałem sporo pustych miejsc. Wygląda więc na to, że nieco Pan przeszacował frekwencję, która owszem dopisała, ale nadkompletu na pewno nie było. Pozdrawiam.

 • Volko lubi Komentarz

  KTO NIE SKACZE TEN Z TORUNIA HEJ HEJ!!!

 • Volko lubi Komentarz

  tajski bohaterem tego weekendu.

 • Volko lubi Komentarz

  Fajny meczyk się szykuje i ciężki !

 • Volko lubi Komentarz

  Ja tam kibicuje Częstochowie, podoba mi się ten klub... my raczej z Bjerkami i Lindgrenami nie mamy szans na czołową 3, wiec jak ktos ma miec mistrza to Czewa ;]

 • Volko lubi Komentarz

  spokojnie kolego Grisza jeszcze pokaże jak sie jezdzi....

 • Volko lubi Komentarz

  Loktajev wyszedł z prośbą do władz Zielonej Góry o możliwość treningu na torze w Zielonej Górze przed Meczem .. ,o to jak przebiegała rozmowa Saszy z zarządem.. :
  Sasza : Czy jest możliwość ,abym potrenował z wami w środę?
  Zarząd : po niedzieli jak najbardziej :D
  Sasza : i tak walnę komplet
  po czym rozmowa się zakończyła ! :D
  źródło antena Radiowa ZG. :D

 • Volko lubi Komentarz

  W tym roku prawdopodobnie w Częstochowie będzie największa frekwencja:) Musi się jednak poprawić organizacja na stadionie, sprzedaż piwa(nie piłem nawet jednego dzisiaj bo byłem z dziećmi), nagłośnienie, służby medyczne, osoba puszczająca muzykę (trwa wyjazd zawodników do prezentacji, a z głośników leci jakaś kicha) - bez komentarza. Bardzo podobał mi się doping. Nie rozumiem tylko gwizdów na naszego asa z GP (po nim niema się czego więcej spodziewać), mam tylko nadzieję że jak większość zawodników w Częstochowie też się odbuduje. Reszta organizacyjnie moim zdanie super. W Częstochowie niema jednak zbyt dużej liczby kas biletowych, to też mały mankament, ale trzeba postawić parę samochodów z których można by sprzedawać bilety i będzie ok. Ja w kolejce nie stałem bo w bilety zaopatrzyłem się wcześniej ale widziałem że kolejki były niemiłosierne, te osoby co stały to wiedzą. Podoba mi się to że u nas potrafimy przywitać kibiców gości - super szanujmy się. Tor inny niż rok temu widać że nasi zawodnicy popełniają jeszcze na nim błędy. Moim zdanie nasi pojechali super poradzili sobie z presją, każdy liczył na wygraną, no może poza CH H :), ale jaką bylibyśmy drużyną gdyby w każdym meczu Haris robił 9-10 punktów ? Coś mu jednak nie idzie ale wg mnie stara się. Szanujmy swoich zawodników, nie gwizdajmy na nich, pamiętajcie że największym motywatorem lub demotywatorem jesteśmy my kibice. Ja myślę, że na mecz z Gorzowem powinniśmy zrobić specjalny transparent mobilizujący Harisa, ale cudów od niego nie oczkujmy niech zrobi 8 punktów, będzie wtedy elegancko. Żużel angielski upada...dlaczego? Proszę jednak o kulturę naszych kibiców bo czasami jakaś grupka wyrwie się z tekstem z stylu "wypie...aj". Byłem dzisiaj z dwoma synami na meczu jeden ma 4, a drugi 2.5lata trudno im Panowie wytłumaczyć co to znaczy:) Czy takiego kibicowania chcecie uczyć tych najmłodszych.? Proponuję żeby ci mocniej zdenerwowani krzyczeli np. "Włókniarz" tak jak moje dzieci:):):):).

  Tak sobie myślę, że zawodnicy przyjezdni też mogą u nas po meczu wyjść pożegnać się z kibicami, przynajmniej u nas:) doceniajmy ich, to buduje pozytywny wizerunek naszego klubu.

  Nasz klub powinien sprzedawać miniaturki żużlowców bo moje dzieci były dzisiaj niezadowolone bo nie udało im się kupić żadnego "małego żużlowca".

  Gratuluję gościom waleczności - szczególnie K. Buczkowskiemu - lubię ostry speedway.