Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Artur Jakimów napisał/a komentarz do Mistrz olimpijski oraz wicemistrz Europy w Diatecu Trentino. Taylor Sander jednak nie dla ZAKSY

  Akurat Amerykanin była liście życzeń Lube od prawie miesiąca , a to że ktoś wpisał , że interesuje się nim Zaksa to bardziej plotka niż rzczywiście zainteresowanie klubu. To samo dotyczy Facundo Conte , który od czasu kontuzji Kevina jest ponoć w kręgu zainteresowań klubu. Od początku to są mrzonki- cały czas Sebastian Świderski upiera przy jedynie 3 obcokrajowcach , dodatkowo obaj dość mocno się cenią , obaj grali we Włoszech i pewnie dla nich to jest pierwsza opcja przy wyborze klubu.Tymbardziej , że od początku chciał w klubie zostać Kevin Tillie , więc po zakontraktowaniu Toressa skończyły się miejsca dla obcokrajowców.

 • Artur Jakimów napisał/a komentarz do LM: gospodarze zagarnęli niemal wszystkie nagrody indywidualne, ale MVP dla Michajłowa!

  Nagrody przyznane na otarcie łez dla Perugii , bo jeśli Marco Podrascanin i Ivan Zaytsev jak najbardziej zasłużyli na swoje nagrody to na pewno nie Alex Atanasijevič- skoro MVP turnieju zostaje Maxim Michajłow , który jest atakującym to logiczne , że powinien otrzymać statuetkę najlepiej atakującego . A jest jeszcze Sokołow. Najdziwniejsza jest jednak statuetka dla środkowego Zenitu Volvicha- w 2 spotkaniach zdobywa w sumie 9 punktów atakując na poziomie 50%. Słabo. Więc dla niego nagroda z kapelusza , już bardziej zasłużył drugi środkowy z Kazania- zwłaszcza za zagrywki w finale. Nagroda dla libero- Jenia Grebennikov można powiedzieć , że to już norma chciaż młody Australijczyk Perry był naprawdę niezły . Sama ceremonia bez szaleństw - myślę , że w Polsce byłoby znacznie efektowniej.

 • Artur Jakimów napisał/a komentarz do IO Rio de Janeiro 2016: Stephane Antiga podjął decyzję w sprawie środkowych

  Dziwne decyzje . Jedzie tak naprawdę 3 rekonwalescentów ( Nowakowski , Drzyzga , Mika) co przy wąskim składzie bardzo ogranicza możliwości roszad . Jeśli jeszcze Drzyzgę można wytłumaczyć , bo mamy problem z rozgrywającymi w Polsce ,a Łukasz Żygadło nie ma po drodze z Antigą , to zarówno Nowakowskiego i Mikę spokojnie można by zastąpić- przede wszystkim Możdżonkiem i Szalpukiem . Sportowo na chwilę obecną są w stanie dać tej drużynie więcej .

 • Artur Jakimów napisał/a komentarz do Oni nie odpuszczali Ligi Światowej, a później wygrali igrzyska olimpijskie. Polacy pójdą ich ścieżką?

  O sile Holendrów decydował wówczas atakujący Ron Zwerver . Ciekawostką jest to , że jego siostrzeńcem jest znany w Polsce Dick Kooy - by zawodnik ZAKSY.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.