Twardy123 - lubi

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Brawo Pierniki oby tak dalej a ten Hornsby naprawdę dobry strzelec

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Brawo Panowie. Mecz ładny dla oka, sporo dobrego basketu a Kith gra w innej lidze. Strzał w 10 z tym transferem.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Brawo, z taką grą Hornsbiego nikt nas nie zatrzyma!

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Brawo Panowie.Anwil ucz się jak się gra w lidze mistrzów.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Świetny mecz dla ok, Hornsby jest niesamowity jeśli będzie trzymał taki poziom przez cały sezon to będzie mega.
  Martwi Weaver...naprawdę jest bezproduktywny co gorsza zaczyna widać w jego grze brak pewności...mam nadzieje że się ogarnie.
  Diduszko na pewno potrzebuje kilku meczy by wrócić do formy.ALe ważne że już kolejny gracz do rotacji.
  Wróci Grucha będzie jeszcze lepiej.
  Mimo wszystko liczę na jeszcze jedne transfer, że Rychu kogoś wynajdzie:) bo to przy niezbyt dobrej grze Weavera by walczyć o Mistrzostwo wzmocnienie będzie potrzebne.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Gratulacje z Zielonej Góry.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Gratulacje z Włocławka

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Anwil zgwałcony w Hiszpanii:DDD

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Takich nieudaczników to jak Bóg mi miły nie pamiętam przy tym sporcie w Toruniu. W tak szybkim czasie spieprzyć i rozp..lić coś na co wszyscy latami pracowali to trzeba mieć talent. Był Apator, było DGG, Elektrim, Netia, Adriana z Markiem Karwanem na czele, bywało lepiej i gorzej. Było biedniej i było bogaciej, ale takiego szamba i nieudolności nie pamiętam. Pochowaliście żużel w Toruniu robiąc pośmiewisko z tego klubu.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Co wyście zrobili z tym klubem?? Banda pier.... szm@t! Apator NIGDY nie spadł, a wam zajęło to raptem kilka lat pod nową nazwą. Termiński! Ty się kwalifikujesz z przynależnością polityczną na równi z destrukcją... tak to jest, jak się miesza politykę ze sportem, a tym bardziej z tą destrukcyjną opcją! Weź miej człowieku resztki honoru i wypier...!!! Co ty kur.. opcja elanowska, że dobijasz klub swoją obecnością? Masz senatora, to ciągaj/pasożytuj profity z naszych podatków, ale w sporcie się już nie udzielaj!
  Następne mądre trio od prowadzenia... kur, a nie zespołu. Deszczyk spadł? Ja pier... dobrze, że nie grad, bo by się poprzewracali na każdej bryle. Walić to... w I lidze też się jedzie w lewo, ale nazwiska zostaną zapamiętane.
  Teraz prosić Kościucha, żeby raczył zostać na krajowym liderze, a jeśli pojawi się w składzie jakiekolwiek nazwisko na literę "H" to przysięgam; na stadionie mnie nie zobaczycie.
  Banda karierowiczów i politykierów... taki klub w pył obrócić!! Gdzie szkolenie? Gdzie te niby talenty? Gdzie jakakolwiek myśl z perspektywą na lata? Nie ma? O kurrrr.. a to zdziwienie?! Tu i teraz... tylko to się dla was liczy! Gdzie wychowankowie, kto swojski w klubie jeździ? IKS? Wolne żarty, to już Kościecha z niego coś zrobić potrafił na miarę 3 lichych punktów, to nawet Roberta wyje...liście!! Teraz macie wymierne punkty na miarę siebie samych. DNO!!!
  Bez szacunku, bez pozdrowień!

  Za to brawo Lublin!! Trzymam za Was kciuki. Spuście to szambo, bo już zdzierżyć się nie da :/

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Zdecydowanie chybione transfery... oprócz Jasona reszta to strzały w kolano. Po co ściągano na siłę Iversena, on najlepsze lata ma już za sobą. Rysiek Holta to już żużlowa emerytura. Pozbycie się Miedziaka i Pawła też było zbyt lekkomyślne. Już nie wspomnę o kredycie zaufania do Holderów. Straszna padaka :-(

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Trafne uwagi co do trenera. Rozgrywający? Jednego już macie. Tomasz Śnieg. Niesamowity progres Tomasza. Pozdro z ZG.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Tutaj nie ma co rozmyślać o jakimkolwiek korzystnym wyniku, będzie wpie.....l pierwsza klasa, dwóch zawodników kontra dream team, do tego zero juniora po naszej stronie, tutaj powinno być co najmniej 20+ przewagi, niestety :(( Nasz skład to jest totalna porażka, nie ma tu na kogo chodzić, niedobrze się robi od oglądania Holdera, Holty, żadnego swojaka, lipa jak nigdy...

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Nie będę pastwił się nad wszystkimi "ekspertami", ale jak to było? Z Rosą 0:3 max 1:3. Nasz późniejszy triumf nazywany był fartem. Przed meczami z Czarnymi jak to nam wieszczono? 1:3 max 2:3 dla Panter. Przecież Toruń jest cienki jak sik pająka:) Wielkie, wielkie brawa Twardziele. Zagraliście na nosie wszystkim pseudoznawcom i przede wszystkim napinaczom. Srebro już mamy, czas pokazać się z jak najlepszej strony w finale.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Jutro do was dołączymy... No i już rezerwuję nocleg na waszej przeurokliwej starówce, coby moim starym gardłem Zastal w walce o złoto wesprzeć. Gratulacje. Piękny mieliście początek ligi (12-0) a końcówkę jeszcze lepszą.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Gratulacje Pierniki. Jesteście w gazie. Mam nadzieje, że osiągniecie złoto w tym sezonie bo naprawdę zasługujecie. Moi Czarni dziś ewidentnie zmęczeni. Teraz niech łądują akumulatory bo mecze o brąz będą również ciekawe.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Brawo Toruń, jest wielki sukces!

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Poznasz glupiego po smiechu jego! Nie uciekaj z osrodka, bo leki przestaja dzialac _ haha xD

 • Twardy123 lubi Komentarz

  myślę i wiem że Ostrów do nich dołączy.

 • Twardy123 lubi Komentarz

  Co tutaj dużo pisać, Czarnym nie wystarczyło sił na ten półfinał, ale należą się gratulacje za rywalizację i kto wie, jeśli seria Stelmetu i Stali nie skończy się na trzech meczach, to nie są bez szans w walce o trzecie miejsce. Toruń zasłużył na to zwycięstwo, to co robi Kyle to poezja koszykówki, do tego długa ławka, grają momentami koncertowo. W finale nie będą faworytami, ale jeśli uda się wygrać mecz na wyjeździe, to kto wie, kto wie...